Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

A może i w drzwi Big Grin
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ponieważ pomału zaczynam trafiać w klawiaturę, więc kolej na mnie:
Dziękuję gościom, że przyjęli zaproszenie i pokazali się na imprezie. Wasze wpisy świadczą o tym, że jesteście zadowoleni, więc z tego powodu mam olbrzymią satysfakcję.
Dziękuję Asterce za pomoc w przygotowaniach.
Dziękuję Jaszymowi za podjęcie się trudnej roli współorganizatora. Wcześniej poświęcił czas na przygotowania, a dzięki temu, że zwolnił mnie z kuchrzenia, mogłem więcej czasu spędzić z Wami.
Dziękuję małżonce za pomoc w przygotowaniach i za bawienie gości w czasie imprezy (i leczenie mnie dzisiaj Smile).
Ponieważ sygnalizujecie pewien niedosyt, myślę, że imprezę trzeba będzie cyklicznie powtarzać - np. co roku w czerwcu.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Również przyłączam się do podziękowań miło było poznać tych których wcześniej nie znałem. Krzych nalewki pierwsza klasa "idź tom drogom"Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Kto szuka plecaka - już nie musi. Jest u mnie. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja również dziękuję za miłą imprezę, miło było wszystkich poznać, jedzonko, atmosfera, naprawdę super.
Brawa dla gospodarzy, no i dla Jaszyma za profesjonalne kucharzenie ;-).

pozdrowienia.
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-23, 17:03)krzych napisał(a): Kto szuka plecaka - już nie musi. Jest u mnie. Smile

to mój addidasa hehee-taki mały siwawy

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-23, 18:26)tcz45 napisał(a):
(2012-06-23, 17:03)krzych napisał(a): Kto szuka plecaka - już nie musi. Jest u mnie. Smile

to mój addidasa hehee-taki mały siwawy

Zgadza się. Test zdany. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję wszystkim za mile spędzone chwile.Tcz.ja tam tylko pomagałamSmileale dzieki,że mnie zauważyłeśBig Grin( aha,coś mi obiecywałeś,pamiętasz?)
Dziękuję również modelom za mini sesjęWink

[Obrazek: b66445150025b85c4fe5f3da]

Odpowiedz }
Plusy od

ale co hahaha nie pamiętam czy to przez nalewkiBig GrinHuhTongue
wiem info na pW wieczorem będzieShy już przesłałem

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję najlepszym gospodarzom, za to, że pozwolili mi poczuć się jak w domu. Od wczoraj mam ich dwa. W takich właśnie domach odradza się na nowo niezmącona niczym sztuka!
Krzychu, ten adres Googlowy przejdzie do Historii Tczewa cz.2. Zostaw tą serwetę, podpiszemy się na niej.

Odpowiedz }
Plusy od

"niczym nie zmącona sztuka" tak chciałam napisać. Och, ten język Polski.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-23, 13:42)krzych napisał(a): Ponieważ sygnalizujecie pewien niedosyt, myślę, że imprezę trzeba będzie cyklicznie powtarzać - np. co roku w czerwcu.

Tyle, to nawet wielbłąd nie wytrzyma Tongue
Jaszym, żyjesz? Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Kto tam pozował? Wink

Kurcze szkoda że musiałem tam szybko iść...

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-24, 01:37)Jadzia napisał(a):
(2012-06-23, 13:42)krzych napisał(a): Ponieważ sygnalizujecie pewien niedosyt, myślę, że imprezę trzeba będzie cyklicznie powtarzać - np. co roku w czerwcu.

Tyle, to nawet wielbłąd nie wytrzyma Tongue
Jaszym, żyjesz? Big Grin
Witam
dziekuje za troskę Tongue
ja także Wszystkim bardzo dziękuję za tak mile spędzone chwile; powtórka jak najbardziej ale to temat na pózniej
pozdrawiam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.