Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o spotkaniach

może pójdziemy sobie pooglądać fotografie..okazja zobaczyć jak to robią inni i zadać kilka pytań

Fabryka Sztuk serdecznie zaprasza na wystawę fotograficzną Sławomira Pusza Ludzie Azji. Wernisaż odbędzie się w środę 8 sierpnia o godz. 18.00 w siedzibie Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie.

Odpowiedz }
Plusy od

Masz rację. Prosto z pracy możę zajrzę.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja w czwartek cisnę przed albo po stołowaniu się w Saigonie.

Odpowiedz }
Plusy od

Planujemy spotkanie 19 sierpnia (niedziela) w godzinach popołudniowych, tj. 16-17 w Miłobądzu. Porozmawiamy o fotografii (oczywiście). Remoo, a może i inne osoby przekażą parę ciekawych rad. Postaram się o modelkę na sesję plenerową w ogrodzie, aby urozmaicić spotkanie. Jest możliwość dojazdu na miejsce z innymi osobami. Temat był przerabiany i się sprawdził. Ze swojej strony, wszystkich niezainteresowanych serdecznie zapraszam. Jeżeli jest osoba nowa, niezdecydowana, nie pożałuje. Chętnych proszę o wpisywanie się poniżej.
1. Remoo - organizator
2. rafgrzen

Odpowiedz }
Plusy od

jak mi coś nie wypadnie to chętnie dołączę Blush

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chodzi o mnie to spotkanie z modelką byłoby ok. Ponieważ wcześniej była mowa obróbce zdjęć, to wezmę lapka i będę przygotowany na wszelakie pytania w tym temacie.

Odpowiedz }
Plusy od

Proszę o informacje do czwartku włącznie, bo muszę wiedzieć jak organizować niedzielę.

Odpowiedz }
Plusy od

Rafale bardzo chętnie przyjadę, możliwe że punktualnie nie będę bo akurat tego dnia odwiedzam rodzinę, ale przyjadę.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja mogę zabrać się z kimś.

Odpowiedz }
Plusy od

Jakby coś to u mnie w aucie będą 3 miejsca.

Odpowiedz }
Plusy od

Teraz już masz 2 miejsca.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Dołączę do Was z przyjemnością... W razie czego jadę autem i mogę zabrać parę sztuk towarzystwa Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ja też pojadę autem... ale pewnie po czasie, więc spóźnialskich mogę zabrać Wink

Odpowiedz }
Plusy od

sajgon to wrzucisz na pakę mnie SmileSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.