Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PASJONACI FOTOGRAFII - TCZEW

AMATORSKA GRUPA MISTRZÓW FOTOGRAFII
Widzę że naszaTczewska amatorska grupa” mistrzów „fotografii się rozwija i tak sobie zrobiłem listę i jest tu nas już sporo .
1.tcz45
2.krzych
3.aga_piet
4.bufa2905
5.asterka
6.mieczyslaw
7.jaszym
8.aszym
9.Rav
10.wadek
11.annuszka
12.rafgrzen
13.Remoo
14.Yrek
15.sajgon
Jeżeli kogoś pominąłem to proszę się dopisywać

Odpowiedz }
Plusy od

Krzycha chyba lubisz najbardziej, bo umieściłeś go dwa razyWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 22:29)rafgrzen napisał(a): Krzycha chyba lubisz najbardziej, bo umieściłeś go dwa razyWink
no pewnie bo to mój ulubiony złośliwiec ale takich łobuziaków lubi się najbardziejWink

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję za uznanie ;D

kolejność losowa?

Odpowiedz }
Plusy od

no raczej tak, ja od niedawna i nie znam kolejności przybyć ,może te starsze dinozaury pamiętają kto był jednym z pierwszych a ciekawy jestem jak to było

Odpowiedz }
Plusy od

Jeszcze jest Yrek i sajgonka Smile

A grupę ongiś powołał kamilus, który... chyba bojkotuje Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 23:00)wadek napisał(a): no raczej tak, ja od niedawna i nie znam kolejności przybyć ,może te starsze dinozaury pamiętają kto był jednym z pierwszych a ciekawy jestem jak to było

Wadek, przy każdym awatarze jest data dołączenia. Czasem wystarczy nauka czytania w zakresie I klasy szkoły podstawowej. Nie trzeba angażować pamięci.
(2011-02-01, 22:23)wadek napisał(a): AMATORSKA GUPA MISTRZÓW FOTOGRAFII
Widzę że naszaTczewska amatorska grupa” mistrzów „fotografii się rozwija i tak sobie zrobiłem listę i jest tu nas już sporo .
1.tcz45
2.krzych
3.aga_piet
4.bufa2905
5.asterka
6.mieczyslaw
7.jaszym
8.aszym
9.Rav
10.wadek
11.annuszka
12.rafgrzen
13.Remoo

Niunia nas podszczypuje, ale jeszcze nie zdobyła się na odwagę (jak to kobiety zresztą).

Mieciu jak do tej pory jest członkiem obserwatorem i komentatorem. Wrzuć chociaż jedno zdjęcie.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Właśnie, mieczyław - poka foty mądraliński Tongue
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

a jak nie pokaże to szlus z nim Wink

a ty krzych nie mędrkuj generałowi bo dostaniesz po łapkach
(2011-02-01, 22:23)wadek napisał(a): AMATORSKA GUPA MISTRZÓW FOTOGRAFII
1.tcz45
2.krzych
3.aga_piet
4.bufa2905
5.asterka
6.mieczyslaw
7.jaszym
8.aszym
9.Rav
10.wadek
11.annuszka
12.rafgrzen
13.Remoo
14.Yrek
15.sajgon

Odpowiedz }
Plusy od

Czy AMATORSKA GUPA MISTRZÓW, to tak ma brzmieć naprawdę, czy to tylko czeski błąd Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-02, 10:31)aszym napisał(a): Czy AMATORSKA GUPA MISTRZÓW, to tak ma brzmieć naprawdę, czy to tylko czeski błąd Dodgy

Ale się czepiasz. Wszystko jedno czy gupa, czy dupa, ważne, że mistrzów!
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 23:03)krzych napisał(a):
(2011-02-01, 23:00)wadek napisał(a): no raczej tak, ja od niedawna i nie znam kolejności przybyć ,może te starsze dinozaury pamiętają kto był jednym z pierwszych a ciekawy jestem jak to było

Wadek, przy każdym awatarze jest data dołączenia. Czasem wystarczy nauka czytania w zakresie I klasy szkoły podstawowej. Nie trzeba angażować pamięci.

E tam. Wszyscy wiedzą, że Aga jest tu najstarszym dinozaurem.Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-01, 22:23)wadek napisał(a): AMATORSKA GRUPA MISTRZÓW FOTOGRAFII

AMATORSKA GRUPA MISTRZÓW - podoba mi się nazwa Big Grin
Poza tym wadek, chyba musimy się spotkać i pogadać o PS-ie, bo widzę że masz o tym pojęcie.

Odpowiedz }
Plusy od

Fakt - amatorska... i mistrzów - ten Wadek to taki szczfany lis, a ja taki wiejski głupek. Może jeszcze grupa zamienić na trupa.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-02, 23:20)rafgrzen napisał(a): Może jeszcze grupa zamienić na trupa.
O! To! To! Jestem za trupą - łazimy po mieście, wszyscy się na nas gapią Smile
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.