Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PASJONACI FOTOGRAFII - TCZEW

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-14, 22:36)aga_piet napisał(a): To może niech to będzie skrzat Samborek?

Aga_piet --> widzę, że czarny humor Cię nie opuszcza ;]

Odpowiedz }
Plusy od

Czarny? Raczej zielonkawy Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-14, 22:36)aga_piet napisał(a): To może niech to będzie skrzat Samborek?

To może lepiej krasnal Hałabała? Po co plagiatować plagiat?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: 5784f36ba49a3bfd.jpg]

Moja inwencja twórcza nie jest w najlepszej formie po przepracowanej nocy, ale zawsze to coś na początek. No i most też jest Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-17, 16:33)Remoo napisał(a): [Obrazek: 5784f36ba49a3bfd.jpg]

Moja inwencja twórcza nie jest w najlepszej formie po przepracowanej nocy, ale zawsze to coś na początek. No i most też jest Big Grin

Mi się podoba Smile ja jestem za

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-17, 16:33)Remoo napisał(a): Moja inwencja twórcza nie jest w najlepszej formie po przepracowanej nocy, ale zawsze to coś na początek. No i most też jest Big Grin

Przekręciłeś nazwę: MISTRZÓW !!!
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-17, 16:40)krzych napisał(a):
(2011-02-17, 16:33)Remoo napisał(a): Moja inwencja twórcza nie jest w najlepszej formie po przepracowanej nocy, ale zawsze to coś na początek. No i most też jest Big Grin

Wydawało mi się że w którymś z wcześniejszych postów ktoś zasugerował aby było "miłośników" (chyba tcz45). Mistrzowie to chyba zbyt górnolotna nazwa i jakoś gryzie się to z tą "amatorską grupą", ale mogę poprawić Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-17, 17:19)Remoo napisał(a):

Wydawało mi się że w którymś z wcześniejszych postów ktoś zasugerował aby było "miłośników" (chyba tcz45). Mistrzowie to chyba zbyt górnolotna nazwa i jakoś gryzie się to z tą "amatorską grupą", ale mogę poprawić Smile

Żartuję. Ani nie wymyśliłem nazwy, ani logo więc nie będę narzucał zmian. Przy czym trochę denerwuje mnie ten cień. Może to realistyczne, ale pokaż bez cienia.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-17, 17:21)krzych napisał(a):

Żartuję. Ani nie wymyśliłem nazwy, ani logo więc nie będę narzucał zmian. Przy czym trochę denerwuje mnie ten cień. Może to realistyczne, ale pokaż bez cienia.

Bez cienia
[Obrazek: 15857c0e180e999b.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-17, 17:34)Remoo napisał(a):
(2011-02-17, 17:21)krzych napisał(a):

Bez cienia

Wg mnie lepiej. Co inni sądzą?

Odpowiedz }
Plusy od

Dla mnie rewelacja pomysł i super wykonanie. Od razu widać, że ręka fachowcaWink

Odpowiedz }
Plusy od

A mi się nie podoba - jest zdecydowanie za ciężkie

Odpowiedz }
Plusy od

pomysł dobry , wykonanie też,może jedno kółko w środku usunąć, będzie lżej jak to napisała annuszka ale ja bym zmienił amatorska na tczewska grupa miłośników fotografii,(TGMF) dlatego, że od razu będzie wiadome skąd oni są ci miłośnicy, chociaż jest napisane Tczew na dole, ale ...

I MISTRZOWIE też mi się nie podoba, to takie pyszałkowate trochę. ALE wyrażam tylko swoje zdanie...

Odpowiedz }
Plusy od

a czy dwa wewnętrzne pierścienie mogłyby być dużo węższe, a w to miejsce powiększyć środek oraz pierścień zewnętrzny i powiększyć na nim napisy?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.