Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korepetycje z Matematyki

Lightbulb 

Witam.
Jestem studentem automatyki i robotyki na Politechnice Gdańskiej.
Oferuje korki z matematyki na poziomie szkoły średniej, gimnazjum oraz pierwszego roku studiów Wink. Termin do uzgodnienia. Cena to 20zł/h (w przypadku mojego dojazdu do Państwa domu cena wynosi 25zł/h). Tel. 669 950 645
Pozdrawiam Łukasz Komorowski

Odpowiedz }
Plusy od

O żesz...

Odpowiedz }
Plusy od

Komar, nie szarżuj, chcesz kasę to o stypendium powalcz, a nie dzieci będziesz męczył Big Grin
teraz przynajmniej wiem który numer masz aktualny ;p
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Panie prezydencie. Może chciałby Pan korki z polskiego?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Z historii! bo nie wiem, czy Polska Konstytucja byla 1 czy 2 w Europie Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Zmiana numeru na: 511 913 220
Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Jeszcze do Tuska, plisssBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-07, 15:26)Komorowski napisał(a): Jestem studentem automatyki i robotyki na Politechnice Gdańskiej.
A jaki widział?? Bo to czyni zasadniczą różnicę.

Odpowiedz }
Plusy od

Różnicę przy dawaniu korków z matmy na poziomie licealnym? No nie sądzę..
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-26, 17:25)Manif napisał(a): Różnicę przy dawaniu korków z matmy na poziomie licealnym? No nie sądzę..
ale korepetytor oferuje..
(2011-02-07, 15:26)Komorowski napisał(a): ...oraz pierwszego roku studiów Wink.

a tu już jest różnica czy jest z ETI/EiA czy Mech

Odpowiedz }
Plusy od

Rly? Byłam rok na AiRze na EiA i matma stała na bardzo wysokim poziomie. Rozumiem, że też tam byłeś, skoro wiesz jakie są różnice? I że wiedza i umiejętności studenta zależą od tego, na jakim wydziale się znalazł, a nie od tego, czy się przykładał?
btw, na wydziale mechanicznym nie ma takiego kierunku...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-26, 20:32)Przepiura napisał(a): Rozumiem, że też tam byłeś, skoro wiesz jakie są różnice?
btw, na wydziale mechanicznym nie ma takiego kierunku...
Ja skończyłem ETI lecz pierwszy rok robiłem równolegle także na EiA - różnice programowe nie były olbrzymie ale istniały (na ETI były dwie dodatkowe matmy).
Wtedy gdy studiowałem AiR była także na mechanicznym - i tu zakres programowy matmy (było jej zdecydowanie mniej) bardzo odbiegał od ETI czy EiA. Stąd też moje pytanie.

Odpowiedz }
Plusy od

Skoro już skończyłeś, to pewnie trochę czasu temu to było i zdążyło się pozmieniać Tongue
Sam piszesz- "różnice programowe nie były olbrzymie"- na chwilę obecną zdaje mi się, że raczej się to wyrównało. Z tego co się orientuję, na automatyce na ETI informatyka jest na wyższym poziomie niż na EIA, ale nie matma.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-26, 21:29)Przepiura napisał(a): Z tego co się orientuję, na automatyce na ETI informatyka jest na wyższym poziomie niż na EIA, ale nie matma.
Fakt minęło już trochę czasu od kiedy opuściłem mury ETI jednak nigdzie nie pisałem że poziom matmy na EiR był niższy niż na ETI (np. konsultacje z Analizy dla ETI i EiR były wspólne więc i program był ten sam podobnie jak i odsetek zdających ten egzamin).
Na ETI jednak ilość przedmiotów matematycznych była po prostu większa (przez pierwsze 2 lata naliczyłem ich 5) - stąd i moje pytania gdyż ta część zagadnień matematycznych dla EiR nie była w ogóle wykładana.
Być może czasy się tak zmieniły że obecnie jest tylko jedna matematyka - wtedy z góry przepraszam za pytanie powyżej - a ja zacznę zastanawiać się gdzie ten świat zdąża.
Jeśli odnieść się do poziomu informatyki to nie bardzo wiem jak to zrobić gdyż de facto takiego przedmiotu jak informatyka po prostu nie było. Być może pod tym pojęciem rozumiesz szereg przedmiotów jak poszczególne języki programowania, budowy i konstrukcji sprzętu, sieci czy komunikacji - to fakt EiR po prostu w większości tych przedmiotów nie miała - ale to specyfika tego wydziału nastawionego na napęd a nie sterowanie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-27, 06:05)Max napisał(a): Być może czasy się tak zmieniły że obecnie jest tylko jedna matematyka - wtedy z góry przepraszam za pytanie powyżej - a ja zacznę zastanawiać się gdzie ten świat zdąża.
AiR na ETI obecnie wg informatora ECTS:
  • analiza matematyczna - dwa semestry po 4h tygodniowo
  • algebra liniowa - jeden semestr, 2h tygodniowo
  • matematyka dyskretna - jeden semestr, 2h tygodniowo
Do tego matematyka elementarna na pierwszym semestrze, metody probabilistyczne i statystyka na drugim, metody modelowania matematycznego na trzecim i czwartym.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.