Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje fotki Yrek

"McB, a może założyłbyś własny wątek ze zdjęciami? Tutaj swoje wrzuca tcz45 (mimo ze tytuł tego nie sugeruje) "

Poranek z aparatem...

[Obrazek: _MG_2984--1500Q100M.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Yrek - bommmba! Bardzo mi się podoba!!!

Odpowiedz }
Plusy od

Nie ma to jak wstać o świcie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

małe co nieco z archiwum:

[Obrazek: 017.jpg]

[Obrazek: 009.jpg]

[Obrazek: 007.jpg]

[Obrazek: 011.jpg]

i dla odmiany:

[Obrazek: 0022--1500Q100M.jpg]

[Obrazek: 002.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Dzisiejszy mroźny poranek na Gradowej Górze:
1
[Obrazek: 0001--1500Q100M.jpg]

2
[Obrazek: 0002--1500Q100M.jpg]

3
[Obrazek: 0003--1500Q100M.jpg]

4
[Obrazek: 0004--1500Q100M.jpg]

5
[Obrazek: 0005--1500Q100M.jpg]

6
[Obrazek: 0006--1500Q100M.jpg]

7
[Obrazek: 0007--1500Q100M.jpg]

8
[Obrazek: 0008--1500Q100M.jpg]

9 tutaj rybie oko niestety się nie sprawdziłoSad
[Obrazek: 0009--1500Q100M.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

te poranne ładne , nie ma to jak duże miasto nocą oglądać i uwieczniać....ja już od dłuższego czasu myślę o nocnym foto w gdańsku, tylko czekam na ciepłe dni...zaliczę też nocną rafinerię z tymi jej gwiazdeczkami...

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:zaliczę też nocną rafinerię z tymi jej gwiazdeczkami
na rafinerię też się wybieram. Byłem już tam, ale od strony głównej drogi na pierwszym planie same bilbordy. Trzeba się zapuścić w boczne uliczki, a tam samemu o zmroku z aparatem się trochę bałem.

Odpowiedz }
Plusy od

Mam nadzieję, że nie planujecie tajnego spotkania.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Znajomi przejeżdżali kiedyś i zatrzymali się pod rafinerią w celu porobienia zdjęć. Mieli przejścia z ochroniarzami. Chyba ktoś się mocno przejął strategicznością obiektu Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-15, 21:26)krzych napisał(a): Mam nadzieję, że nie planujecie tajnego spotkania.

bardziej nocne niż tajne i zapewne nieprędko bo tu zima wróciła...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-14, 20:34)Yrek napisał(a): 9 tutaj rybie oko niestety się nie sprawdziłoSad

Dlaczego uważasz, że się nie sprawdziło. Ja osobiście nie lubię rybiego oka (do tej pory widziałem kilka zdjęć, które mi się podobały - panoramy zrobione rybim okiem), na ale w tym zdjęciu nie widzę nic, co różniłoby je od innych, oczywiście in minus.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-15, 21:54)krzych napisał(a):
(2011-02-14, 20:34)Yrek napisał(a): 9 tutaj rybie oko niestety się nie sprawdziłoSad

Dlaczego uważasz, że się nie sprawdziło. Ja osobiście nie lubię rybiego oka (do tej pory widziałem kilka zdjęć, które mi się podobały - panoramy zrobione rybim okiem), na ale w tym zdjęciu nie widzę nic, co różniłoby je od innych, oczywiście in minus.

Zdjęcie w oryginalnych rozmiarach jest niewyraźne - mydełko jak nic. Zdjęcia robione dwiema stałkami C 50mm 1.4 i Samyang 8mm 3.5. Różnica ostrości w tym wypadku jest druzgocąca. Myślę, że rybka sprawdza się lepiej przy foceniu obiektów z bliskiej odległości i wtedy widać jej potencjał. Niestety do panoramowania odległych obiektów zdecydowanie NIE polecam. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-15, 22:13)Yrek napisał(a):
(2011-02-15, 21:54)krzych napisał(a):

Zdjęcie w oryginalnych rozmiarach jest niewyraźne - mydełko jak nic. Zdjęcia robione dwiema stałkami C 50mm 1.4 i Samyang 8mm 3.5. Różnica ostrości w tym wypadku jest druzgocąca. Myślę, że rybka sprawdza się lepiej przy foceniu obiektów z bliskiej odległości i wtedy widać jej potencjał. Niestety do panoramowania odległych obiektów zdecydowanie NIE polecam. Wink

Zdecydowanie zgadzam się z z tym co napisałeś. Obiektywy systemowe są bez porównania lepsze. Co do odbioru zdjęcia przez "krzycha" - pocztówkowo-ładne.

Odpowiedz }
Plusy od

najbardziej podoba mi się zdjęcie nr7, do tego ładne kolory nieba i wyraźne obiekty główne. Szkoda tylko, że ten bilbord teki jasny i ta latarnia w prawym dolnym (ale mogę się mylić co do latarni)

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.