Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje fotki Yrek

(2011-02-28, 16:54)aga_piet napisał(a):
(2011-02-28, 16:52)sajgon napisał(a): Panowie - gdybym chciała wierzyć w Waszą niepostępowość spodziewałabym się Was na następnym spocie z camera obscura Tongue Pozdrawiam i do zobaczenia...

I tu możesz się zdziwić Smile Prędzej czy później któryś się zjawi z pudełkiem po butach (z dziurką oczywiście) Smile

Jakieś dwa miesiące temu myślałem dość intensywnie o takim wynalazku ;]
Na razie jestem na etapie częstych powrotów do fotografii analogowej i poszukiwania nowych-starych aparatów Wink

Odpowiedz }
Plusy od

chociaz nie jestem fanem tej dziedziny fotografii, zdjecia z Gdanska bardzo mi sie podobaja, przede wszystkim za lekką obrobkę, nie ciezkie HDR-ySmile pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-28, 16:52)sajgon napisał(a):
(2011-02-28, 01:22)mieczyslaw napisał(a): Cofając się kilka wypowiedzi wstecz - można też ustawić się z aparatem w taki sposób by kadrując pominąć takowego "krzaka" - niezwracanie uwagi na takie "detale", bo mam PS'a to jak nie uczenie się zasad pisowni, bo Edytor tekstu sprawdzi pisownię za mnie. Nie tędy droga.

Źle! Źle! Źle!
Nie uczenie się zasad pisowni to lenistwo, niechlujstwo... Sprawdzanie pisowni w słowniku to dbałość o poprawną polszczyznę Tongue
Nie pisałam o świadomym popełnianiu przestępstwa przeciwko fotografii jedynie o artystycznym roztargnieniu Big Grin
Panowie - gdybym chciała wierzyć w Waszą niepostępowość spodziewałabym się Was na następnym spocie z camera obscura Tongue Pozdrawiam i do zobaczenia...

Gdyby napisał to chłop, to może bym argument uznał. Jednak kobieta .... Wzór doskonałości. Trzy godziny przed lustrem żeby na ulicę nie wyjść jako osoba doskonała? To co napisałaś, to tak, jakby kobieta wyszła w artystycznym nieładzie - jedno oko pomalowane, drugie, przez roztargnienie, nie.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Krzych, dla niektórych artystycznym nieładem będzie brak tipsów Wink
Ok, spadam stąd bo nas zaraz Yrek pogoni za artystyczny nieład w wątku Big Grin
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-01, 09:42)aga_piet napisał(a): Krzych, dla niektórych artystycznym nieładem będzie brak tipsów Wink
Ok, spadam stąd bo nas zaraz Yrek pogoni za artystyczny nieład w wątku Big Grin

WinkCoolBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Gdyby napisał to chłop, to może bym argument uznał. Jednak kobieta .... Wzór doskonałości. Trzy godziny przed lustrem żeby na ulicę nie wyjść jako osoba doskonała? To co napisałaś, to tak, jakby kobieta wyszła w artystycznym nieładzie - jedno oko pomalowane, drugie, przez roztargnienie, nie.
[/quote]

W sprawie "oka" to ...różnie bywa. Nie raz zdarzało mi się malować na "czerwonym". Wyobraź sobie zatem zaglądające z prawej bądź lewej strony spojrzenie, odwrócenie głowy (mojej) i zaskoczenie...Nie, żeby drugie oko było fe, ale zwyczajnie jedno wymalowane, drugie nie. Czeka zwyczajnie na kolejne czerwone światła. Zaskoczenie na maksa.
I dodatkowo - żeby było jasne, (czysta, nie śmierdzi...), tak kiedyś usłyszałam na CB radio, kto weźmie kierowcę? "czysty, nie śmierdzi..."
Czasem nie ma czasu na upiększanie, poranny tusz ...i do roboty...Upiększanie po drodze.
Uwaga dla "męskich" - tylko na czerwonym - kolizji nie spowodowałam.
Proszę zatem ograniczenie komentarzy - baba....

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-02, 00:34)k00rba napisał(a): Gdyby napisał to chłop, to może bym argument uznał. Jednak kobieta .... Wzór doskonałości. Trzy godziny przed lustrem żeby na ulicę nie wyjść jako osoba doskonała? To co napisałaś, to tak, jakby kobieta wyszła w artystycznym nieładzie - jedno oko pomalowane, drugie, przez roztargnienie, nie.

W sprawie "oka" to ...różnie bywa. Nie raz zdarzało mi się malować na "czerwonym". Wyobraź sobie zatem zaglądające z prawej bądź lewej strony spojrzenie, odwrócenie głowy (mojej) i zaskoczenie...Nie, żeby drugie oko było fe, ale zwyczajnie jedno wymalowane, drugie nie. Czeka zwyczajnie na kolejne czerwone światła. Zaskoczenie na maksa.
I dodatkowo - żeby było jasne, (czysta, nie śmierdzi...), tak kiedyś usłyszałam na CB radio, kto weźmie kierowcę? "czysty, nie śmierdzi..."
Czasem nie ma czasu na upiększanie, poranny tusz ...i do roboty...Upiększanie po drodze.
Uwaga dla "męskich" - tylko na czerwonym - kolizji nie spowodowałam.
Proszę zatem ograniczenie komentarzy - baba....
[/quote]

Jeżeli już wiesz, że źle robisz, to już dużo. Reszta przyjdzie z czasem. Zresztą myślę, że z upływem lat nie starcza już świateł. Wtedy siłą rzeczy trzeba to zrobić w domu. Chyba, że kobieta zmieni pracę na bardziej odległą od domu. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 16:52)Yrek napisał(a): Rybie oko w akcjiWink

Według mnie wyszło fajnie. Pomimo że to rybie oko, nie przerysowałeś dziecka. Brawo!

Odpowiedz }
Plusy od

Szkoda, że kawałek fotografa wlazł Ci w kadr.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 21:21)krzych napisał(a):

... uwierz mi, że ciężko było tego uniknąćWink
no chyba, że ręce długości 3mTongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 19:13)Remoo napisał(a):

Według mnie wyszło fajnie. Pomimo że to rybie oko, nie przerysowałeś dziecka. Brawo!

A moim zdaniem szkoda. Jaki jest sens robienia nim zdjęć tak, by nie wykorzystywać jego szczególnej właściwości, której w takim stopniu nie posiada żadne inne szkło? Lubie takie ze "zniekształconymi gębami" do granic możliwości Smile

Krzych --> gdzie? Ja widzę tylko kawałek cienia fotografa ;p

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 23:59)mieczyslaw napisał(a):

A moim zdaniem szkoda. Jaki jest sens robienia nim zdjęć tak, by nie wykorzystywać jego szczególnej właściwości, której w takim stopniu nie posiada żadne inne szkło? Lubie takie ze "zniekształconymi gębami" do granic możliwości Smile

Krzych --> gdzie? Ja widzę tylko kawałek cienia fotografa ;p

Zdaniem słońca cień jest integralną częścią postaci. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 23:59)mieczyslaw napisał(a):

zgadzam się z mieczywslaw - przerysowania jakie można uzyskać rybim okiem są fajne właśnie i czemu z nich rezygnować?
Smile
Najgorsze jest zawsze pierwsze 10 000 zdjęć.
Henri Cartier-Bresson

Odpowiedz }
Plusy od

no to napiszę co chciałem uzyskać:
1. Nie przerysować maluszka
2. Zagiąć linię krawężnika oraz drut wysokiego napięcia lub telefoniczny (to cóś w prawym górnym rogu) tak jak przy kadrowaniu na bazie trójkątów

ad.1 Raczej się udało
ad.2 Zagiąłem ale denerwuje mnie ten słup wysokiego napięcia w "mocnym punkcie"

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.