Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 6 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zdjęcia - Remoo

14. - mniut!
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Tylko skąd Ty wziąłeś tą mgłę? Jestem na nogach od wschodu słońca i nic takiego nie zaobserwowałem. Może masz coś współnego z mgłą w Smoleńsku?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Oj kochany, mgła dziś rano była że hoho!
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chodzi o mgłę - taki właśnie widok spotkał mnie kiedy rano wyjrzałem przez okno. A nad Wisłą samochodem trzeba się było poruszać 20 na godzinę - takie mleko Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-24, 13:41)rafgrzen napisał(a): ooooj, 14 mnie zastrzeliłeś. rewelka, i 20 śliczna
Remi - ależ się spełniasz artystycznie, masz urlop???
Zgadzam się z Rafałem!!! 14 - niesamowita, 20 - bomba! Ja już dawno gila nie widziałam na żywo!!! Cała seria niezła!!!
A z tą mgłą i szadzią - masz chyba jakieś specjalne chody...

Odpowiedz }
Plusy od

mi się podoba wieża ciśnień we mgle , muszę tam wejść w taką pogodę to będzie widok na TczewShy

Odpowiedz }
Plusy od

14 i 17 bardzo mi się podobająRolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-24, 17:07)sajgon napisał(a):
(2011-02-24, 13:41)rafgrzen napisał(a): ooooj, 14 mnie zastrzeliłeś. rewelka, i 20 śliczna
Remi - ależ się spełniasz artystycznie, masz urlop???
Zgadzam się z Rafałem!!! 14 - niesamowita, 20 - bomba! Ja już dawno gila nie widziałam na żywo!!! Cała seria niezła!!!
A z tą mgłą i szadzią - masz chyba jakieś specjalne chody...

Staram się, staram. Urlopu nie mam ale mój grafik w pracy jest tak skonstruowany, że pół miesiąca jestem w domu. Oczywiście ma to swoje wady - na przykład dziś i jutro pracuję w nocy. Zalety też można dostrzec, bo później mam trzy dni wolne Big Grin
Specjalnych chodów też nie posiadam. Z mojego mieszkania mam widok na Wisłę i to co poz nią, a mgły do Tczewa przychodzą właśnie z tamtej strony. Jeśli jest mgła i zimno, to logika podpowiada mi, że i szadź się pojawi Smile

Odpowiedz }
Plusy od

moje wybrane 14,17,no i oczywiscie 20.Próbowalam dziś też coś chwycić,spotkałam gile ale takiego ujęcia jak 20 i 21 to niestety nie mam.Ale cieszę się,że mogę oglądać je u Ciebie.Gratuluję.

Odpowiedz }
Plusy od

Chyba już ostatnie zimowe...

22.
[Obrazek: jeszcze+zima_001.jpg]

...i jeszcze takie "cóś" ustrzeliłem przy okazji. Bardziej chyba reporterskie niż artystyczne Smile Kolejowe klimaty kolegi krzych.

23.
[Obrazek: kolej.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 19:08)Remoo napisał(a): Chyba już ostatnie zimowe...

22.

Chyba zdjęcie by zyskało gdybyś obciął nieco śniegu z dołu oraz gdyby drzewo było lekko z prawa, a nie z lewa (cień pada nalewą stronę)
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Posiadam takowe, ale w układzie poziomym

24.
[Obrazek: jeszcze+zima2.jpg][/u]

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 21:43)Remoo napisał(a): Posiadam takowe, ale w układzie poziomym
24.

Poziome wygląda mz lepiej. Drzewko jak panna młodaSmile Chociaż z tym pionowym to fajny pomysł był ze śladami na śniegu, tylko szkoda że te ślady nie prowadzą "w głąb" zdjęcia tylko tak się rozjeżdżają na boki. Nie można mieć wszystkiegoSad chyba, że trochę się wydepczeWink
Najgorsze jest zawsze pierwsze 10 000 zdjęć.
Henri Cartier-Bresson

Odpowiedz }
Plusy od

Remoo -- >poziome drewno Wink zdecydowanie lepsze, tamto było tak trochę z "dupy" wzięte - przepraszam za wyrażenie.

a tory, dla mnie rewelacja, tylko mam wrażenie że u góry zdjęcia, na tym szerokim elemencie, który w kadr wchodzi i słupie trakcyjnym, również z prawej strony od góry, widać abberację chromatyczną, ale przy takim rozmiarze zdjęcie może mi się bardziej wydawać, niż ona w rzeczywistości tam jest.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-03, 23:43)mieczyslaw napisał(a): Remoo -- >poziome drewno Wink zdecydowanie lepsze, tamto było tak trochę z "dupy" wzięte - przepraszam za wyrażenie.

a tory, dla mnie rewelacja, tylko mam wrażenie że u góry zdjęcia, na tym szerokim elemencie, który w kadr wchodzi i słupie trakcyjnym, również z prawej strony od góry, widać abberację chromatyczną, ale przy takim rozmiarze zdjęcie może mi się bardziej wydawać, niż ona w rzeczywistości tam jest.

No cóż...300mm...
Szeroki element który wchodzi w kadr u góry to wiadukt. Chciałem w ogóle wykadrować tak, żeby widać było oba filary. Wraz z cieniem stworzyłoby to naturalny kadr. Niestety przed wiaduktem po prawej stronie stoi cholerny słup trakcyjny, który znalazłby się wówczas na pierwszym planie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.