Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 6 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zdjęcia - Remoo

Poziom zdecydowanie lepszy!
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Relacja z wycieczki do Jaru Raduni.

Wczoraj wieczorem sajgon postanowiła że zaryzykuje podróż moim wysłużonym 18-sto letnim autem. Pochmurna pogoda zniweczyła nasze plany na wielkie fotografowanie i wycieczka miała charakter rekreacji oraz rekonesansu przed wiosną.

Na początek wylądowaliśmy w Babim Dole, skąd kilometrową, wąską i oblodzoną drogą dotarliśmy do betonowego mostu nad Radunią. Brzegi rzeki nadal skute są dość grubym i połamanym lodem.
[Obrazek: ca8fc4c3c9a390dd.jpg]

Po wylaniu rzeki i jej zamarznięciu oraz ponownym opadnięciu wód w lesie pozostała gruba na kilka centymetrów skorupa lodu, pod którą znajduje się pusta przestrzeń. Woleliśmy nie sprawdzać jej wytrzymałości oraz nie ryzykować połamania nóg w przypadku jej pęknięcia, więc nie zapuszczaliśmy się zbyt głęboko na szlak.
[Obrazek: 86c0cd1d2e801cfa.jpg]

Podjechaliśmy na sam początek szlaku Jaru Raduni i po kilometrowym spacerze lasem dotarliśmy do drewnianej kładki, która okazała się być w dość opłakanym stanie. Tam znaleźliśmy nadal wiszące na gałęziach bombki...
[Obrazek: 0d6c528ead96d681.jpg]

...oraz inne ciekawe ozdoby.
[Obrazek: 6ce725c151c656c9.jpg]

Wróciliśmy do auta i podjechaliśmy do wsi Rutki, gdzie obejrzeliśmy urządzenia elektrowni wodnej.
[Obrazek: beb0c13cd24c7cb7.jpg]

[Obrazek: 4b605bcb913cebb2.jpg]

Mój syn dziwił się wszystkiemu co zobaczył.
[Obrazek: 0389f4b0614a3b59.jpg]

Kto znudził się wycieczką, miał możliwość wykazania się w innej dziedzinie niż fotografia Smile
[Obrazek: e22b924bfe592243.jpg]

Aga tak się znudziła, że z braku lepszych tematów zaczęła fotografować kapselki znalezione przez Filipa Wink
[Obrazek: 847d82d86fa33e17.jpg]

Później zrobiliśmy po kilka zdjęć nieczynnego mostu kolejowego. Kolejny raz przekonałem się, że na dalsze eskapady trzeba zabierać cały sprzęt. Brak filtr połówkowego okazał się kluczowym faktem decydującym o niepowodzeniu.
[Obrazek: 17d0ad349adfc49d.jpg]

W Żukowie znaleźliśmy kolejny (czynny) most kolejowy.
[Obrazek: 1d0902b6d182cce2.jpg]

Można było nawet złapać jego odbicie w (niestety) zapaskudzonym lustrze drogowym.
[Obrazek: accc4e8032fd424f.jpg]

Na koniec podeszliśmy jeszcze do byłego klasztoru norbertanek i na tym zakończyliśmy eskapadę.
[Obrazek: 8591d792398477d1.jpg]

Miałem nadzieję na upolowanie jakiegoś ptaszydła, ale niestety w lesie panowała grobowa cisza, a dwie krzyżówki, dzięcioł i stado sikorek usłyszawszy donośny głos mojego syna dały drapaka gdzie pieprz rośnie zanim ktokolwiek zdążył podnieść aparat do oka Smile

Ogólnie dzień upłynął sympatycznie. Jak przystało na ludzi światowych i obytych, tematów do rozmów nam nie zabrakło. Tutaj podziękowania dla Agi za towarzystwo.

Konkluzja: aura na Kaszubach wskazuje, że na wiosnę przyjdzie nam chyba jeszcze trochę poczekać.

Odpowiedz }
Plusy od

Szkoda, że nie dopisało Wam światło, bo motywów widzę nie zabrakło.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ciekawa historia +, szczególnie z tym śniegiem i opadłą wodą

Odpowiedz }
Plusy od

Jeju! Remi - jak Ty potrafisz opowiadać Big Grin Zresztą popatrzcie na minę zaciekawionego Filipa!
Z tej wyprawy powstał całkiem niezły komiks Tongue
Aaaa... kapsle? Po prostu nie potrafię odmówić dziecku!!!
Mimo kiepskiej pogody wycieczka była ciekawa. Remi jest cierpliwym przewodnikiem - dziękuję!

P.S. Oznaki wiosny były Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

gratuluje udanej zabawy i historyjki Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Moja mała, prywatna modelka Smile

[Obrazek: 990bcf615a42de65.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Z dzisiejszego poranka:

39. Przed wschodem Słońca.
[Obrazek: 6d7ee2e53047468e.jpg]

40. Wschód
[Obrazek: e376375621d2d419.jpg]

41. I pół godzinki po.
[Obrazek: ed3657ab4f82bc29.jpg]

42.
[Obrazek: 088b98a09b4ca1a8.jpg]

43. Bez tradycji to jak bez chleba Smile
[Obrazek: 98708f780fbddf30.jpg]

44.
[Obrazek: 28dc03a509a1ccd4.jpg]

45.
[Obrazek: ed366a709ca80539.jpg]

46. I jeszcze towarzystwo w akcji...
[Obrazek: 32ca7eaaaa779ed9.jpg]

47.
[Obrazek: 5bc561639a9b61ec.jpg]

48.
[Obrazek: ffe59cc389c79276.jpg]

Złota myśl na dziś:
"Nie ma to jak z rana przebrnąć przez pokłady gołębich kup"
Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

podobają mi się te wschody...a kupy ...może by tak miłośnicy w ramach miłowania mostu posprzątali je kiedyś...bo teraz kleją się do ,,podeszf'' i jak tam bezpiecznie wchodzić...heheBig Grin
jutro będzie piękny wschód w lisewie na stacji o 6**, idzie ktoś..?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-12, 14:19)tcz45 napisał(a): podobają mi się te wschody...a kupy ...może by tak miłośnicy w ramach miłowania mostu posprzątali je kiedyś...bo teraz kleją się do ,,podeszf'' i jak tam bezpiecznie wchodzić...heheBig Grin

Poszedłbym, ale niestety jutro jak będzie wschodzić Słonko, to ja będę kończył pracę... Sad

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-12, 14:19)tcz45 napisał(a): podobają mi się te wschody...a kupy ...może by tak miłośnicy w ramach miłowania mostu posprzątali je kiedyś...bo teraz kleją się do ,,podeszf'' i jak tam bezpiecznie wchodzić...heheBig Grin

A obok stacji nie będzie ładnego wschodu słońca?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

obok też...dzisiaj był piękny poranek przez moment, ale cóż nie zdążyłem, ja teraz jadę czasami sobie do lisewa pkp i tam wysiadam i wracam z buta ...wszak bilet mam za 1, 50 taniej niż zkm, jutro tam z rana pójdę szukać kolorówSmile
(2011-03-12, 14:39)Remoo napisał(a):

Poszedłbym, ale niestety jutro jak będzie wschodzić Słonko, to ja będę kończył pracę... Sad
też na zmiany hm?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-12, 15:17)tcz45 napisał(a): obok też...dzisiaj był piękny poranek przez moment, ale cóż nie zdążyłem, ja teraz jadę czasami sobie do lisewa pkp i tam wysiadam i wracam z buta ...wszak bilet mam za 1, 50 taniej niż zkm, jutro tam z rana pójdę szukać kolorówSmile
(2011-03-12, 14:39)Remoo napisał(a):

też na zmiany hm?

No niestety. Chociaż nie przeczę że mój system pracy bardzo mi odpowiada. Pół miesiąca w pracy a pół w domu Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Kolejna fotka mojej modelki.

[Obrazek: 0214dd5f73aaa6b1.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

a ja bym tak z 1 cm dołu pokazał lub ciut więcej no i przy okazji inny prostokąt by wyszedł ale to tak mz Smile modelka pierwsza klasa niedługo będziesz ją przed resztą fotoforumowiczów ukrywałBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.