Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIWO

Piłem już jakiś czas temu. Bardzo fajna alternatywa dla tych którzy akurat nie mogą się napić piwa Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dodam jeszcze, że wspomniany sklep ma własny profil na ryjbuku.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Słyszałam nawet trafną opinię, że najlepszy sklep piwny w Tczewie jest w Czarlinie Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Bez dwóch zdań- najlepszy. Największy wybór piwa kraftowego w okolicy, żaden inny sklep nie ma takiego wyboru. Czasem uda się coś fajnego kupić w Carrefour, ale Czarlin wymiata Smile
A ja mam książkę "Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka" Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ja tam lubię poczciwego Specjala i EB Big Grin Maja w sobie ten smak" starości, który się nie zapomni przenigdy.

Odpowiedz }
Plusy od

Potwierdzam. Ten smak starości to bukiet starych skarpet.

Odpowiedz }
Plusy od

To fakt Wink
Nie ulega jednak wątpliwości, że Specjal to jeden z lepszych jasnych lagerów na rynku, produkowany przez korporacje piwowarskie.
Nie samym jasnym lagerem jednak piwowarstwo stoi, jest mnóstwo gatunków, które dają o wiele więcej przyjemności z degustacji piwa. Picie piwa rzemieślniczego staje się przygodą i pokazuje różnorodne i bogate smaki, jakie piwo może mieć.
Podobnie z winem: można napić się "wina owocowego", włoskiego wina z kartonu za 8zł/l, a można także zasmakować się w produktach z winnic australijskich, chilijskich, czy choćby węgierskich i rumuńskich. Produkt niby ten sam, ale doznania smakowe, choć nie zawsze lepsze, ale jednak bardziej rozbudowane.
Jak powiedział klasyk: życie jest zbyt krótkie, żeby pić kiepskie piwo Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Może to kogoś zainteresuje - w odremontowanym budynku po Freshmarkecie (Żwirki, na przeciwko Tesco) są delikatesy (?) z niezłym wyborem piwa. Nie pamiętam nazwy przybytku, ale chodzi o sklep do którego wchodzi się od strony fontanny.

Jest m.in. Pinta (również Atak Chmielu), jest Wrężel (moje nowe odkrycie, Tropical IPA jest po prostu obłędna) oraz masa innych koczkodanów, których w większości jeszcze nie znam lub nie pamiętam nazwy.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

kto w sobotę na piwo?

Odpowiedz }
Plusy od

Jakiś czas temu odwiedzilam znajoma w Chełmie i miałam okazję spróbowania ich piwa z lokalnego browaru. Mianowicie Jagiełlo. Smaczne, zdecydowanie inne od piwa dostepnego w sklepach. Jesli będziecie mieli możliwośc, polecam. Jeszcze całkiem niezłe jest piwo magnus w wersjach smakowych. Na przykład śliwkowe albo czekoladowe.
Moja siostra zastanawia się natomiast nad piwem na weselu.Jak sie na to zapatrujecie? Czy warto jest na coś takiego postawić? Czy goście będą pili?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.