Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIWO

Łomże owszem testowałem, Perła ją bije. MHO.

Odpowiedz }
Plusy od

pije wlasnie zlote lwy. jestem wstrząśniety. to je miód nie piwo! niebianskie obłoki
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

łomża niepasteryzowana zdecydowanie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

dzis taka moda na te niepasteryzowane, że nawet żółć bydlęcą niepasteryzowaną byście pili

Odpowiedz }
Plusy od

Pierwszy raz piwo niepasteryzowane piłem w Ciechanowie jakieś 4-5 lat temu Smile Ciechan się zwało. Więc nie od dziś niektórzy lubią regionalne piwa zamiast sklepowych sikaczy Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Właśnie piję Perłę Chmielową i faktycznie, Piekarz dobrze prawi Wink świetne piwo! a stosunek jakości do ceny jest po prostu idealny! Polecam w połączeniu z krakersami Lajkonik Big Grin
Tam gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-25, 22:54)szefu napisał(a): Właśnie piję Perłę Chmielową i faktycznie, Piekarz dobrze prawi Wink świetne piwo! a stosunek jakości do ceny jest po prostu idealny! Polecam w połączeniu z krakersami Lajkonik Big Grin

Perła Export ;D

Odpowiedz }
Plusy od

Mam bonera.
Belfast z browaru Jabłonowo.
Jak ktoś pamięta piwo Dublin z browaru Jurand to powinien spróbować Belfast. REWELACJA!
Guinness wymięka. Tongue
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-28, 00:26)kamilus napisał(a): Mam bonera.
Belfast z browaru Jabłonowo.
Jak ktoś pamięta piwo Dublin z browaru Jurand to powinien spróbować Belfast. REWELACJA!
Guinness wymięka. Tongue

Gdzie do nabycia? BTW często mam dostawę Guinessa prosto z Dublina i jest pyszny Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Belfast chyba można kupić w Carrefourze. Aż zajadę jutro i wezmę, bo Dublina kiedyś piłem i nie zrobił na mnie szału Smile

Czajo, Perła Export też jest spoko, ale Chmielowa mi chyba bardziej podchodzi jednak Wink

Za to Łomża export jest mega.

Czas znowu uderzyć do PiP, zobaczyć czy coś nowego ciekawego się pojawiło i zakupić kilka piwek Wink

Odpowiedz }
Plusy od

a pił ktoś Łomżę miodową widziałem w Carrefourze i zapomniałem wziąć :[ jest to edycja limitowana.
Jak ktoś żłopał to niech da znać Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Byłem w carrefourze i nie widziałem łomży miodowej :/ ale za to kupiłem łomżę mocną Wink jutro sobie posmakuję Smile

Odpowiedz }
Plusy od

perła chmielowa bez chmielu

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-03-01, 16:56)szefu napisał(a): Byłem w carrefourze i nie widziałem łomży miodowej :/

To chyba dziady wykupili Tongue Na pewno będzie nowa dostawa, muszę śledzić Wink

Odpowiedz }
Plusy od

W Gdańsku znalazłem sklep z MEGA wyborem piw. Przed dworcem we Wrzeszczu jest parking na którym menele pomagają parkować biednym kierowcom (ul. Klonowa chyba). Na końcu tego parkingu po prawej stronie jest spożywczak + browary. Przy ścianie takie 3 czy 4 regały browarixów. Wybór mnie powalił...
Piwa z małych browarów polskich i zagranicznych, polskie lokalne itd.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.