Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIWO

Piłem już jakiś czas temu. Bardzo fajna alternatywa dla tych którzy akurat nie mogą się napić piwa Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dodam jeszcze, że wspomniany sklep ma własny profil na ryjbuku.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Słyszałam nawet trafną opinię, że najlepszy sklep piwny w Tczewie jest w Czarlinie Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Bez dwóch zdań- najlepszy. Największy wybór piwa kraftowego w okolicy, żaden inny sklep nie ma takiego wyboru. Czasem uda się coś fajnego kupić w Carrefour, ale Czarlin wymiata Smile
A ja mam książkę "Piwo. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby nie wyjść na głupka" Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ja tam lubię poczciwego Specjala i EB Big Grin Maja w sobie ten smak" starości, który się nie zapomni przenigdy.

Odpowiedz }
Plusy od

Potwierdzam. Ten smak starości to bukiet starych skarpet.

Odpowiedz }
Plusy od

To fakt Wink
Nie ulega jednak wątpliwości, że Specjal to jeden z lepszych jasnych lagerów na rynku, produkowany przez korporacje piwowarskie.
Nie samym jasnym lagerem jednak piwowarstwo stoi, jest mnóstwo gatunków, które dają o wiele więcej przyjemności z degustacji piwa. Picie piwa rzemieślniczego staje się przygodą i pokazuje różnorodne i bogate smaki, jakie piwo może mieć.
Podobnie z winem: można napić się "wina owocowego", włoskiego wina z kartonu za 8zł/l, a można także zasmakować się w produktach z winnic australijskich, chilijskich, czy choćby węgierskich i rumuńskich. Produkt niby ten sam, ale doznania smakowe, choć nie zawsze lepsze, ale jednak bardziej rozbudowane.
Jak powiedział klasyk: życie jest zbyt krótkie, żeby pić kiepskie piwo Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Może to kogoś zainteresuje - w odremontowanym budynku po Freshmarkecie (Żwirki, na przeciwko Tesco) są delikatesy (?) z niezłym wyborem piwa. Nie pamiętam nazwy przybytku, ale chodzi o sklep do którego wchodzi się od strony fontanny.

Jest m.in. Pinta (również Atak Chmielu), jest Wrężel (moje nowe odkrycie, Tropical IPA jest po prostu obłędna) oraz masa innych koczkodanów, których w większości jeszcze nie znam lub nie pamiętam nazwy.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

kto w sobotę na piwo?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.