Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinie o ssp 2

Takie zestawienie po wszelkich testach dostają dyrektorowie szkół, bo to między innymi jest wyznacznik ich pracy (oczywiście czysto teoretycznie). Co bardziej motywuje do nauki, to kwestia tego, jak dziecko zostało wychowane w domu, czy było ganione za przewinienia, czy nagradzane za byle co. Czy inne kombinacje. Ja osobiście wolałam być gorsza w dobrej szkole, bo to mnie motywowało. Ale jeśli jest dla innego dziecka to sytuacja zdecydowanie stresująca, która paraliżuje i nic dobrego nie daje, lepiej sobie odpuścić i jak pisałeś - być dobrym uczniem w przeciętnej szkole.
Jeśli patrząc na sport, z całą pewnością jest to doskonale rozwinięta szkoła, chociaż do np. SP5 też zarzutów nie mam: obecnie chyba nowe boisko, zresztą ich koszykówka dziewcząt zawsze odnosiła sukcesy, tenis stołowy. Ale zakres godzin- faktycznie, w SSP2 wygląda pod tym względem najlepiej.

Odpowiedz }
Plusy od

no i prosze jaka dyskusja ostatecznie mała poszła do ss2 na razie wrazenia srednie(ze wzgledu na wystro sali)ale przeciez to nauczyciele inspiruja dzieci wiec poczekamy zobaczymy. A tak na marginesie to po dyrektorze widac duuuze ambicje jak dla mnie jest ok. a jak wasze pociechy ciesza sie ze juz szkola?

Odpowiedz }
Plusy od

A która klasa z ciekawości? Bo nasza sala akurat została w tym roku wymalowana i zakupione nowe meble.

Jak dla mnie rozpoczęcie roku trwało trochę za długo. Opowiadanie o projektach unijnych realizowanych przez szkołę ciekawe, ale odpowiedniejsze byłoby na spotkaniu z rodzicami. Pozytywnie zaskakują 20 osobowe klasy - no ale na razie za nami jeden dzień Wink

Odpowiedz }
Plusy od

klasa 0a p.D.Chrzanowska. Fajnie ze faktycznie cos odnowili. Ta dla zerowki sala nie jest zla, malutka ale dzieci nie ma za duzo. Ponoc grupa 5-latkow ma nowa sale. Rolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

Niedługo dzień otwarty w ssp2. Chce poslac moja corke do tej szkoly jako 6-latek do pierwszej klasy.Jakie sa opinie o tej szkole. Moze ktos cos poradzic.Z góry dzieki.

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-02-06, 15:59)mirtas napisał(a): Niedługo dzień otwarty w ssp2. Chce poslac moja corke do tej szkoly jako 6-latek do pierwszej klasy.Jakie sa opinie o tej szkole. Moze ktos cos poradzic.Z góry dzieki.

Należy przeczytać wątek, jest tam kilka opinii. Polecam skorzystać z dni otwartych i samemu sprawdzić wystrój szkoły, jej ofertę i porozmawiać z nauczycielami.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.