Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto Complex Zajączkowo i Tczew

(2017-05-29, 19:56)pablotc napisał(a):
(2011-02-23, 21:19)saabik napisał(a): witam, a wiec wybralem sie do AC z zajaczkowie na wymiane oleju, oczywiscie wczesniej sie umowilem i dobrze zrobilem bo u nich najlepiej sie umowic bo na miejscu nie maja czesc tylko na zamowienie, i termin trzeba zaklepac, tak jak w kazdym lepszym serwsie zreszta, co dalej cene ustalilem wczesniej calej uslugi bo filtry jeszcze wymienialem i nic z cena sie nie zmienilo, takze tutaj jestem zadowolony, cena dosc ok w poprzednim zakladzie podobne pieniadze placilem, jeden wielki plus, zapytalem sie o sprawdzenie zawieszenia i hamulcow oraz ogolny przeglad autka, zrobili to bezplatnie przy okazji wymiany oleju, bardzo mnie to zaskoczylo w poprzednim zakladzie za takie cos brali 30zl nawet jak przy okazji, wyszlo ze mam jeden element do wymiany, od reki dostalem wycene od pana, wybor czesc z roznych polek, pytalem czy mozna swoj przywiezc, no faktycznie mowia ze niechetnie biora klienta czesci, wola swoje bo daja wtedy pelna gwarancje, to wzielem pana kierwonika serwsiu pod wlos ze ale ja wole swoje bo mam rabat w sklepie, to od reki obnizyl mi cene o 5 %, mowil ze przy wiekszych naprawach i jesli bede u nich serwisowal auto cos pozniej z cenami sie da zrobic takze mozna starac sie o rabaty, jestem naprawde dobrze nastawiony na zaklad i na pewno puki co bede tam jezdzil, i mam nadzieje ze zadnej wtopy nie bedzie to pewnie caly czas bede do nich jezdzil Pozdrawiam i dziekuje za opinie

Chciałbym przestrzec wszystkich przed korzystaniem z usług firmy AutoComplex Stanisław Dziubiński – Zajączkowo. Umówiłem się na wymianę opon przed wyjazdem na urlop. Wymiana ( wydawało się) przebiegła bez problemu. Po wymianie kół odstawiłem samochód do garażu i udałem się na 2 tygodniowy urlop. Po powrocie stwierdziłem, że podczas wymiany opon zniszczone zostały wszystkie 4 alufelgii. W wyniku błędnego montażu na urządzeniu nakładającym oponę na felgę zerwana została warstwa lakieru do ,,gołego,, stopu. Udałem się do wyżej wymienionego pseudoserwisu w celu reklamacji. Opowiedziałem o problemie pani obsługującej klientów, a ta wskazała na kolegę siedzącego obok. Nie odrywając wzroku od świstka papieru, lekceważącym głosem i z uśmiechem na twarzy stwierdził, że nie mam jak udowodnić faktu zniszczenia felg w ich serwisie. Koleżanka bucowatego jegomościa zawołała serwisanta, który na siłę starał się mi udowodnić, że ich maszyny są idealnie zabezpieczone, a pracownicy to elita wśród elit ( urządzenie nakładające opony pozbawione było jakichkolwiek zabezpieczeń uniemożliwiających uszkodzenie felgi-jak ma to miejsce w innych serwisach). Po zadaniu pytania jak według nich mogło dojść do zniszczenia wszystkich 4 felg na tym samym poziomie i w takiej samej odległości od rantu felgi, otrzymałem odpowiedz: Wie pan my nie oglądamy każdej felgi ze względu na ilość pracy, a uważamy tylko na odpicowane felgii- mój błąd, że nie przyjechałem Maybachem za co serdecznie przepraszam serwisWink Reasumując zostałem odprawiony z kwitkiem. Szanując swoje zdrowie i nerwy odpuściłem dalszą rozmowę z elytą. Jeśli szanujecie swoje pieniądze ( zapłaciłem 88 zł za zniszczenie felg), czas i zdrowie to odradzam każdemu jakikolwiek kontakt z tą pseudofirmą.

Korzystam z ich usług od lat i nigdy nie miałem takiej "przygody". Również nie słyszałem, aby spotkało to innych.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.