Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 7 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój wątek

Cytat:Pierwszeństwo w wypowiedziach mają ci, co chwalą i dają plusiki. Ci co krytykują po prostu się nie znają na fotografii.
czyli, że niby co? nie uznajesz krytyki bo wszystkie Twoje zdjecia sa idealne?
sorry winetou, ale np. zdjęcie nr 4 jest po prostu KRZYWE
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

Rudy, nie zawsze brak emotki oznacza całkowitą powagę Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-26, 12:58)rudy napisał(a):
Cytat:Pierwszeństwo w wypowiedziach mają ci, co chwalą i dają plusiki. Ci co krytykują po prostu się nie znają na fotografii.
czyli, że niby co? nie uznajesz krytyki bo wszystkie Twoje zdjecia sa idealne?
sorry winetou, ale np. zdjęcie nr 4 jest po prostu KRZYWE

Sorry, ale widzę że kolega jakoś chyba nie łyka żartów. Tak poza tym może byś pokazał jakieś swoje zdjęcia zanim zaczniesz w tak niegrzeczny sposób krytykować innych?
Na tym forum na szczęście nie panuje wyścig szczurów jeśli chodzi o ocenę zdjęć. Jesteśmy tu po to, żeby sobie pomagać, dyskutować i uczyć się jeden od drugiego. A krytyka pozwala nam rozwijać swoje umiejętności...zapomniałem dodać - kulturalna krytyka.

Odpowiedz }
Plusy od

Krzychu, dostałeś plusa ponieważ to warunek konieczny do zabrania głosu u "Ciebie" Smile

Nic nie widać na tych zdjęciach przez tę mgłę.
Czekam na więcej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-25, 23:23)aga_piet napisał(a): Myślę że nie centralnie, bardziej skłaniałabym się ku mocnemu puntowi Smile

A mocny punkt pociągu to zderzak?
(2011-02-26, 14:57)mieczyslaw napisał(a): Krzychu, dostałeś plusa ponieważ to warunek konieczny do zabrania głosu u "Ciebie" Smile

Nic nie widać na tych zdjęciach przez tę mgłę.
Czekam na więcej.

Pisałem, że mosty musiałem "wymacać", bo nie było ich widać. Fotografia zawsze oddaje rzeczywistość.
Cześć piecuchy i dzieci neostrady. Taka ładna pogoda, a w sieci aż się gotuje. Na dwór marsz. Zimno w dupki? No więc wyobraźcie sobie, że z samego rana wybrałem się do Pucka zobaczyć na własne oczy zamrźniętą Zatokę Pucką. Zdjęć oczywiście kilka zrobiłem. Nawet chciałem je zamieścić, ale zmarźnięty, zziębnięty ogrzewałem się kubkiem pachnącej kawy i brak czucia w rękach (spowodowany licznymi odmrożeniami) spowodował, że cała kawa wylądowała w laptopie. Suszenie trwało do tej pory i laptop ożył. Ale zdjęcia, to już nie dzisiaj.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Aga, Remoo dziękuję za pomoc. Zmasowany atak Rudego tak mnie zdołował, ze nie byłem w stanie zdobyć się na odpowiedź. Ale od czego ma się koleżaniki i kolegów. Smile
A teraz obiecany Puck.

11. Widok na Zatokę. Małe postacie to łyżwiarze.

[Obrazek: IMG_7113.JPG]

12. Spacerowicze trochę bliżej brzegu.

[Obrazek: IMG_7115.JPG]

13. Jeszcze raz łyżwiarze.

[Obrazek: IMG_7117.JPG]

14. Widok na Zatokę ze schodów do restauracji

[Obrazek: IMG_7118.JPG]

15. Nieodłączne elementy zimy

[Obrazek: IMG_7124.JPG]

16. jw.

[Obrazek: IMG_7136.JPG]

17. Gorąca zupa rybna dla strudzonych żeglarzy.

[Obrazek: IMG_7138.JPG]

18. Ptaki też były.

[Obrazek: IMG_7145.JPG]

19. Ślady.
[Obrazek: IMG_7147.JPG]

20. ..............

[Obrazek: IMG_7164.JPG]

21. I jeszcze ptak próbujący nawiązać ze mną konwersację. Niestety nie znałem tego języka.

[Obrazek: IMG_7177.JPG]

22. Ptak i jego cień

[Obrazek: IMG_7184.JPG]

23. trafi, nie trafi

[Obrazek: IMG_7186.JPG]

24. Jeszcze rzut oka na marinę i pomału do samochodu

[Obrazek: IMG_7190.JPG]

25. Ale ten widok wypatrzyłem jadąc jeszcze do Pucka. A zatytułować można by: "Też będę duży!"

[Obrazek: IMG_7194.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

Podoba mi się 14, 19 i 22 - nie potrafię powiedzieć dlaczego, ale to chyba nie ma znaczenia... Po prostu przyjemne w odbiorze Smile
23 rozbawił mnie komentarz Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

19 mi się podoba najbardziej, a krytyką nie przejmuj się tak bardzo - warto spojrzeć również na twórczość tego kto krytykuje - co zauważyłem że zrobiłeś Wink
Gubisz horyzont, ale kto tego nie robi? A nie zawsze właśnie ta "linia prosta" jest najważniejsza. Pozdrawiam.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-28, 01:34)mieczyslaw napisał(a): 19 mi się podoba najbardziej, a krytyką nie przejmuj się tak bardzo - warto spojrzeć również na twórczość tego kto krytykuje - co zauważyłem że zrobiłeś Wink
Gubisz horyzont, ale kto tego nie robi? A nie zawsze właśnie ta "linia prosta" jest najważniejsza. Pozdrawiam.

Z tym horyzontem jest tak, że jego poziom jest odwrotnie proporcjonalny do stopnia skostnienia rąk. Oczywiście zostaje PS. Wczoraj Remoo mówił na ten temat. A'propos byłeś i się nie ujawniłeś, czy nie dotarłeś?

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-27, 08:24)krzych napisał(a): Aga, Remoo dziękuję za pomoc. Zmasowany atak Rudego tak mnie zdołował, ze nie byłem w stanie zdobyć się na odpowiedź. Ale od czego ma się koleżaniki i kolegów. Smile
A teraz obiecany Puck.

He, he...Moje "rodzinne" strony. Tam przyszedłem na ten mało doskonały świat Big Grin

Bardzo podoba mi się nr 17. Lubię takie minimalistyczne ujęcia.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-28, 10:09)Remoo napisał(a):
(2011-02-27, 08:24)krzych napisał(a): Aga, Remoo dziękuję za pomoc. Zmasowany atak Rudego tak mnie zdołował, ze nie byłem w stanie zdobyć się na odpowiedź. Ale od czego ma się koleżaniki i kolegów. Smile
A teraz obiecany Puck.

He, he...Moje "rodzinne" strony. Tam przyszedłem na ten mało doskonały świat Big Grin

Bardzo podoba mi się nr 17. Lubię takie minimalistyczne ujęcia.

Dzięki. Z dużą radością obserwuję, że coraz więcej zdjęć się komuś podoba. Czyli moja oferta to: "Dla każdego coś ładnego".
(2011-02-28, 10:03)tcz45 napisał(a): nie było naszego Mieczysława hehe, albo bał się ujawnić -to taki ,,TW'' z tczpl

A oświeć mnie kto to TW. Mnie się jedynie kojarzy z tajnym współpracownikiem.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-02-28, 08:33)krzych napisał(a):
(2011-02-28, 01:34)mieczyslaw napisał(a): 19 mi się podoba najbardziej, a krytyką nie przejmuj się tak bardzo - warto spojrzeć również na twórczość tego kto krytykuje - co zauważyłem że zrobiłeś Wink

Z tym horyzontem jest tak, że jego poziom jest odwrotnie proporcjonalny do stopnia skostnienia rąk. Oczywiście zostaje PS. Wczoraj Remoo mówił na ten temat. A'propos byłeś i się nie ujawniłeś, czy nie dotarłeś?

Krzych --> nie było mnie.

(2011-02-28, 10:03)tcz45 napisał(a): nie było naszego Mieczysława hehe, albo bał się ujawnić -to taki ,,TW'' z tczpl

tcz45 --> tak, zjadł mnie strach i uciekłem z kraju ;p (nie bądź taki zniecierpliwiony, kiedyś wrócę) Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Bufa jedzie na żurawie więc na zachętę żurawie ubiegłoroczne w tańcu godowym:

[Obrazek: IMG_2029.JPG]

[Obrazek: IMG_2046.JPG]

[Obrazek: IMG_2053.JPG]

I zgodnyn odlot

[Obrazek: IMG_2202.JPG]
Kto nie widział dzisiejszego zachodu słońca ma jedyną i niepowtarzalną okazję:

Zachód słońca w moim oknie

[Obrazek: IMG_7216.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.