Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Zapomniany" środek transportu.

Z artykułów wyczytać można tyle, że jest w upadku.

Odpowiedz }
Plusy od

Mam gdzieś zdjęcie z naszego lisewiaka, płynęło zdecydowanie większe ustrojstwo.
Nie mogę tego zdjęcia namierzyć, ale pamiętam, że obserwowałam ze szczęką na deskach.

Znajdę.Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-24, 23:58)k00rba napisał(a): Mam gdzieś zdjęcie z naszego lisewiaka, płynęło zdecydowanie większe ustrojstwo.
Nie mogę tego zdjęcia namierzyć, ale pamiętam, że obserwowałam ze szczęką na deskach.

Znajdę.Smile

To znajdź i pochwal się Smile

Odpowiedz }
Plusy od

ZnalazłamSmile :
[Obrazek: f9a2bbe4bb5dfcbdgen.jpg]

[Obrazek: 0554267b896fa999gen.jpg]

[Obrazek: 663abb67fba41392gen.jpg]

[Obrazek: 3eaa8af5ebdaf7f3gen.jpg]

[Obrazek: 1c2a144ca608bc37gen.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-25, 09:53)k00rba napisał(a): ZnalazłamSmile :

Dzięki k00rba - pamiętam czasy, jak regularnie tego typu barki opuszczały basen tczewskiej stoczni rzecznej.

Odpowiedz }
Plusy od

W dzieciństwie mieszkałam na Szopena, też pamiętam bardzo ożywiony ruch
rzeczny.

Odpowiedz }
Plusy od

szkoda, że dziś widzimy tylko płynącą wodę, bo prawdziwy powrót miasta nad Wisłę to nie tylko bulwar i Przystań, ale przede wszystkim okręty, które będziemy nie tylko widzeć jak przepływają przez nasze miasto, ale również do których można wsiąść, popłynąć do Gniewu czy gdziekolwiek,
żal, że mamy Wisłę, a nasi włodarze nie korzystają z jej walorów, może za 100 lat? Sad
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Po pierwsze pogłębienie Wisły, po drugie od jednej przystani ruch nie wzrośnie, zero promocji miasta równa się brak ruchu...
po trzecie źle zaprojektowany pomost, który jest co roku zalewany... po czwarte jak zwodować łódkę skoro podjazd na to nie pozwala i cały sprzęt??

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-06-02, 14:49)MTTczew napisał(a): Po pierwsze pogłębienie Wisły, po drugie od jednej przystani ruch nie wzrośnie, zero promocji miasta równa się brak ruchu...
po trzecie źle zaprojektowany pomost, który jest co roku zalewany... po czwarte jak zwodować łódkę skoro podjazd na to nie pozwala i cały sprzęt??

I zapomniałeś o jeszcze jednym zdaniu:
I nic się nie zmieni, bo zleceniodawca nie jest w stanie (bo nie chce) wyegzekwować od wykonawcy żadnej reklamacji lub ten pierwszy dal dupy na etapie projektu, a wykonawca - zbudował.

Obie wersje równie prawdopodobne, choć skłaniam się. Obie dotyczą urzędniczego partactwa, nieróbstwa i braku odpowiedzialności, a także nieudolności.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Najpierw link do artykułu:

http://biznes.trojmiasto.pl/Wietnamski-k...49161.html

Sprawa banalnie prosta: praktycznie bez żadnych kosztów własnych zdobędą technologię, nad którą polski przemysł stoczniowy i okrętowy pracował długie lata.

Naiwne podejście polityków - po raz kolejny dowodzą, że aby rządzić, to trzeba:
- mieć wyobraźnię,
- myśleć,
- nie żyć w oderwaniu od rzeczywistości,
- a do tego warto jeszcze mieć za dobą doświadczenie w normalnej firmie lub kilku, a nie wynieść doświadczenie z powiatu lub rady miejskiej.

Możemy sobie tylko współczuć - już nie sprzedaż a rozdawnictwo.

Odpowiedz }
Plusy od

Dział ogłoszeń
Podaruję 280 mln USD wraz z technologią, konstruktorami i specjalistami.
Kontakt: rząd polski
tel. 0700 000 001
e-mail: oddam@rp.gov.pl
gg: 66666

Odpowiedz }
Plusy od

oj mieciu zawsze Ci źle - sam niedawno pisałeś, że Unimor powinien był kupić monitor LG rozebrać go na części pierwsze i złożyć własne monitory. Tu mamy podobny przypadek tylko, że na tym zarobi nasza stocznia. Tak Polska wykłada kasę, którą Wietnam odda w takiej czy innej postaci. Stocznia zbuduje statki, które Wietnam i tak by kupił u nas czy u Niemców na przykład. Polacy będą mieli pracę.

O co Ci biega? Nie mamy produkować na obce rynki? To już chyba było i się nie sprawdziło,
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

"Współpraca pomiędzy Stocznią a Vinashin organizowana jest w oparciu o kredyt finansowany przez rząd polski w ramach pomocy krajom rozwijającym się."
Czytaj: finansowany Tongue
Kto zatem odda?

My jesteśmy jak widać już krajem rozwiniętym.

Odpowiedz }
Plusy od

k00rba - my im sfinasujemy statki a oni nam np. ryż biały - umowy między rządami mają to do siebie, że wyglądają marnie dla obywatela. Kto jak kto ale Ty powinnaś o tym wiedzieć!
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.