Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zauważone i utrwalone przez asterkę

Fajne, gdzie one?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-02, 16:43)rafgrzen napisał(a): Fajne, gdzie one?

Fajne zdjęcia czy ruiny/Undecided

Odpowiedz }
Plusy od

Drugie... ach gdyby tam jeszcze był polarek...Wink - bardzo ładne

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-02, 17:12)Yrek napisał(a): Drugie... ach gdyby tam jeszcze był polarek...Wink - bardzo ładne

Przepraszam,czy pisząc " polarek" ,masz na myśli filtr?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-02, 17:44)asterka napisał(a):
(2011-05-02, 17:12)Yrek napisał(a): Drugie... ach gdyby tam jeszcze był polarek...Wink - bardzo ładne

Tak, to ja przepraszam za ten skrót (o ile można go tak nazwać) - filtr polaryzacyjny zmieniłby wygląd nieba tzn. nasycił niebieskim, a co za tym idzie uwidocznił obłoki.
Na zdjęciu nr 2 filtr pokazałby swoją "potęgę" ponieważ jesteś odwrócona od słońca pod odpowiednim kątem. Nie byłoby takiego efektu stosując filtr np. na zdjęciu 1.

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:Fajne zdjęcia czy ruiny
Jedno i drugie oczywiście Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-02, 17:53)Yrek napisał(a):

Tak, to ja przepraszam za ten skrót (o ile można go tak nazwać) - filtr polaryzacyjny zmieniłby wygląd nieba tzn. nasycił niebieskim, a co za tym idzie uwidocznił obłoki.
Na zdjęciu nr 2 filtr pokazałby swoją "potęgę" ponieważ jesteś odwrócona od słońca pod odpowiednim kątem. Nie byłoby takiego efektu stosując filtr np. na zdjęciu 1.
Juz go sobie zamówiłam.Dzięki
(2011-05-03, 12:40)rafgrzen napisał(a):
Cytat:Fajne zdjęcia czy ruiny
Jedno i drugie oczywiście Big Grin

A,jeśli tak mówisz,to:
[img][Obrazek: dsc66871.jpg][/img]

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-04, 15:10)asterka napisał(a):
(2011-05-02, 17:53)Yrek napisał(a):

Juz go sobie zamówiłam.Dzięki

szybko działasz Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Coś z podwórka Agi_piet

Kury moje,kury moje,wolam was,
[img][Obrazek: dsc71491.jpg][/img]

Dlaczego mnie nie słuchacie? Przecież mówię do was,
[img][Obrazek: dsc71511.jpg][/img]

Niech no tylko przypnę ostrogi!
[img][Obrazek: dsc71551.jpg][/img]

Odpowiedz }
Plusy od

Dobry ten kadut Big Grin Prawie słychać jak pieje...

Odpowiedz }
Plusy od

Moje próby makro
34.[img][Obrazek: dsc87401.jpg][/img]
35.[img][Obrazek: dsc87591.jpg][/img]
36.[img][Obrazek: dsc87521.jpg][/img]
37.[img][Obrazek: dsc88071.jpg][/img]

Odpowiedz }
Plusy od

Jak dla mnie trochę chaotyczne kompozycje (zwłaszcza pierwsze), trochę brak pomysłu, który wyróżniałby je spośród innych makr. O ile w ptaszorach masz mniej czasu na myślenie o kadrze, często samo upolowanie osobnika daje satysfakcję, to z kwiatkiem można bardziej poszaleć Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

ale ładne zdjęcia ,z kogutem rewelacja, to jak opowiadanie. Kwiaty też jako makro hmhmhm podobają mi się....

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-09, 21:13)aga_piet napisał(a): Jak dla mnie trochę chaotyczne kompozycje (zwłaszcza pierwsze), trochę brak pomysłu, który wyróżniałby je spośród innych makr. O ile w ptaszorach masz mniej czasu na myślenie o kadrze, często samo upolowanie osobnika daje satysfakcję, to z kwiatkiem można bardziej poszaleć Smile

Na pierwszym moze duzo elementów ale chodziło mi tez o światło na kwiatkach,przy irysach trochę się nagimnastykowalam.Ale przemyslę to co napisałaś.Dzięki za uwagi.
(2011-05-09, 21:15)tcz45 napisał(a): ale ładne zdjęcia ,z kogutem rewelacja, to jak opowiadanie. Kwiaty też jako makro hmhmhm podobają mi się....

Cieszę się,że się podobało.Dzięki.

Odpowiedz }
Plusy od

zrobić żywym ptakom i dosyć ruchliwym, nie jest łatwo. Gdyby te zdjęcia koguta nie byłyby tak obcięte i byłoby widać kury to te fotki jeszcze by na tym zyskały...to taka opowieść o ,,głowie rodziny i słuchających lub nie-- żonach''

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.