Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnętrza urządzenie remont

Witam wszystkich, w najbliższym czasie czeka mnie remont domu, pewnie niektórzy maja to za sobą i chcieliby podzielić się swoimi sugestiami odnośnie cen i sklepów w Tczewie i okolicy (również Trójmiasto). Gdzie można kupić ciekawe kafelki do łazienki, drzwi, tapety itp... ?

Odpowiedz }
Plusy od

Odnośnie cen- najtaniej przez internet. Można sporo zaoszczędzić.
Odnośnie sklepów w Tczewie, Nomi- drożyzna-taniej jest w Brico.
Sklepy z drzwiami są u nas chyba tylko dwa, z tapetami chyba tylko na gdańskiej.
w Ikei są dość przystępne ceny

Odpowiedz }
Plusy od

kafelki - sakor, projekt wizualizacji za free, doradztwo przy wyborzez i aranżacji wnętrza
tapety - gdańska
drzwi - tylko nie Gregor
armatura - np. Castorama
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

W Sakorze trzeba czekac ok. 2 tyg. W Starogardzie jest duża hurtownia, sprzedaz od reki, bo maja magazyn. Wybór bardzo duży.
Tapety na Jagiełły.

Odpowiedz }
Plusy od

W St. Gd. jest Wema - bardzo duży wybór kafelek i aramtury sanitarnej, mają swoją stronę internetową. Sakor zresztą od nich bierze materiały, tylko, że w Sakorze drożej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-04-20, 20:49)aniuszka napisał(a): W St. Gd. jest Wema - bardzo duży wybór kafelek i aramtury sanitarnej, mają swoją stronę internetową. Sakor zresztą od nich bierze materiały, tylko, że w Sakorze drożej.

kupowałem w Sakorze sporo kafli - ok 300 mkw; i cena była na kazdym rodzaju o ok 10-15 zł mniej niż w Wemie; do tego bezpłatny projekt

Odpowiedz }
Plusy od

Ta o którą mi chodzi w Starogardzie to nie jest Wema. Nie pamiętam nazwy, gdzieś na peryferiach miasta. Naprawdę warto zajrzeć.

Odpowiedz }
Plusy od

właściciel sakoru jest strasznym oszołomem. ..w skrócie po rozmowie z nim o wybranych przez mojego architekta kafelkach stwierdził, że architekt jest beznadziejny (dyplomowany architekt vs. on - czyli domorosły "urządzacz" łazienek z laptopem, a po kafelki lepiej żebym sobie sam do sopotu pojechał....
...przy rozmowie o armaturze - "na tą półkę lepiej pan nie patrzy bo to armatura dla biednych"...
no i patrzył mi na ręce tak, jakbym mial mu wynieść umywalkę w kieszeni.... - za stary juz jestem na takie numery i nigdy do sakoru już nie wejdę, chyba że bedę zmuszony coś obejrzeć - ale kupię w innym sklepie.

w konsekwencji kupiłem wszystko w al-deco - za parkingiem, między nomi a echo. polecam obsługę. kobietka naprawdę sie stara. po kilka kafelek jechała osobiscie do olsztyna. no i zacny rabat też dostałem.
pozdro

Odpowiedz }
Plusy od

acid - jestem w szoku czytając co piszesz; nie twierdzę że tak nie było, ale tak czy siak ogromny szok
współwłaścicieli jest dwóch - niższy z wąsem i wyższy w okularach (chyba bracia, ale głowy nie dam sobie uciąć); mnie obsługiwali na zmianę raz jeden, raz drugi, i osobiście jestem zadowolony z jakości obsługi; zaproponowanych cen i podpowiedzi do projektu
dla przykładu w jednej z łazienek planowaliśmy tylko wannę, za namową jest i wanna i kabina prysznicowa - i jak mówili - mieszkam dwa lata a z wanny korzystałem 3 razy!

a jak już aranżacje okien będziecie zamawiali to tylko DECORAF; właściciel ma głowę pełną pomysłów, do tego jest do dyspozycji niemal o każdej porze dnia i nocy; u mnie wczoraj powstała docelowa aranżacja w salonie i aneksie kuchennym - i robi to olbrzymie wrażenie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja też zawsze zamawiam produkty do remontu przez internet. Często jest taniej. Poza tym wybór jest znacznie większy. Każdy znajdzie to, czego oczekuje. Poza tym oszczędzam sporo czasu, ponieważ najbliższy sklep budowlany mam 30 km od domu. W internecie można też znaleźć ciekawe inspiracje Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.