Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DNI ZIEMI TCZEWSKIEJ 2011

Dni Ziemi Tczewskiej odbędą się jak już wiadomo w dniach 17-19 Czerwca 2011 roku i Już wiadomo kto zagra koncert z tej okazji. Dnia 17.06 będzie to Afromental , dnia 18.06 wystąpi Kasia Kowalska .

Dnia 16 Lipca 2011 roku - Koncert - zespół PERFECT - Amfiteatr. Dnia 20 Sierpnia 2011 roku - BIESIADA DISCO POLO - Bulwar nad Wisłą

Odpowiedz }
Plusy od

A kiedy będzie można kupować bilety na Perfect? bo rozumiem, że reszta koncertów nie jest biletowana?

Odpowiedz }
Plusy od

Skromniutko z tymi koncertami, skromniutko. Gdzie te czasy, że w amfiteatrze co 2 tyg. był koncert??
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Tylko kiedyś koncerty w Amfiteatrze organizował Urząd Miasta, a odkąd przejął organizację koncertów CKiS, tych koncertów jest mniej, ale niby lepsze zespoły zapraszają.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-05, 11:30)Wiolex napisał(a): Tylko kiedyś koncerty w Amfiteatrze organizował Urząd Miasta, a odkąd przejął organizację koncertów CKiS, tych koncertów jest mniej, ale niby lepsze zespoły zapraszają.

Proszę Cie.... W amfiteatrze był Myslovitz, Hey, Z. Wodecki Big Grin, Dżem (yyy więcej grzechów nie pamiętam, bo tak dawno temu było hyhy Wink ) a nad Wisłę przyjeżdża jakaś Markowska, Sasza Strunin, Afromental i gala piosenki biesiadnej. Nie mówię o Kulcie, bo on jest poza klasyfikacją Wink to chyba jednak nie ten poziom, nie?
O, przypomniało mi się, że kilka lat temu, jeszcze za prezydencji Odyji w amfiteatrze była operetka Straszny Dwór i bardzo mi się podobało. W pięknych okolicznościach przyrody wysłuchać "ten zeeeeegar staaaaaryyyyy" jest nie do zapomnienia. Mogliby coś jeszcze raz takiego zrobić.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Na bulwarze były też Strachy na Lachy i Vavamuffin Tongue
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-05-05, 13:11)szalony patison napisał(a):
(2011-05-05, 11:30)Wiolex napisał(a): Tylko kiedyś koncerty w Amfiteatrze organizował Urząd Miasta, a odkąd przejął organizację koncertów CKiS, tych koncertów jest mniej, ale niby lepsze zespoły zapraszają.

Proszę Cie.... W amfiteatrze był Myslovitz, Hey, Z. Wodecki Big Grin, Dżem (yyy więcej grzechów nie pamiętam, bo tak dawno temu było hyhy Wink ) a nad Wisłę przyjeżdża jakaś Markowska, Sasza Strunin, Afromental i gala piosenki biesiadnej. Nie mówię o Kulcie, bo on jest poza klasyfikacją Wink to chyba jednak nie ten poziom, nie?
O, przypomniało mi się, że kilka lat temu, jeszcze za prezydencji Odyji w amfiteatrze była operetka Straszny Dwór i bardzo mi się podobało. W pięknych okolicznościach przyrody wysłuchać "ten zeeeeegar staaaaaryyyyy" jest nie do zapomnienia. Mogliby coś jeszcze raz takiego zrobić.
Tylko zauważ, że napisałam NIBY, ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Dla mnie koncerty w amfiteatrze były obowiązkowo wpisane w spędzanie niedzieli Smile
Taką opinię podobno wygłosił CKiS, kiedy ludzie pytali dlaczego teraz jest tak mało koncertów.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak zobaczyłem Kowalską znowu w Tczewie to sorki, ale o mało nie puściłem pawia. Katastrofa. Żmijewski chyba oszczędza dalej na swoje operetki gdzie może pomachać kijkiem (czytaj batutą). Bieda z nędzą. Gościu, wracaj do Poznania.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

no, nie ma co. lepiej wpaść na bulwar niż na openera
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

Who the fuck is Kasia Kowalska & Afromental ? W BB jest wyższy poziom.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Who the fuck are (...) jak szpanować angielskim to chociaż w miarę poprawnie. Wink
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

oj tam oj tam, w wersji początkowej miała być tylko Kowalska Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Ej no, Kowalska to już znana trochę jest.Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Chyba Kowalski. Jan.

[Obrazek: czlowiek_suchar_564.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.