tczew - tcz.pl logo
TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie oświadcza, iż nie bierze odpowiedzialności za posty, opinie, poglądy użytkowników tego forum.
Wszystkie posty użytkowników tego forum pisane i publikowane są wyłącznie na ich własną odpowiedzialność prawną.
kostka brukowa opinie

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kostka brukowa opinie
Autor Wiadomość
szwiks Offline
Początkujący
*

Ilość postów: 9
Reputacja: 0
kostka brukowa opinie
Witam Serdecznie
Podobny temat już był ale w tym chodzi mi o opinie i opłacalność
Mam do zagospodarowania kostką 300m2 ogród, podjazd itp
Chodzi mi o to, który skład w Tczewie i okolicach ma najbardziej profesjonalną obsługę, daje spore rabaty i czy mogę liczyć na jakiś projekt ułożenia kostki
za wszelką pomoc doświadczonych w tym temacie bardzo dziękuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-06-02 10:33 przez szwiks.)
2011-06-02 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
robak Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 2 372
RE: kostka brukowa opinie
polbruk ma hurtownie, które współpracują w ramach programu - klient kupuje kostkę, dostaje pomoc w architekturze gratis
najpier płacisz za architekta, on robi projekt, a gdy zakupujesz kostkę polbruku to cena za architekta jest zaliczana na poczet płatności kostki tym samym masz projekt gratis

w tczewie masz U Szczygła CZarlin; Semmelrock Suchostrzygi ul. Żwirki, jest też SAMBOR, BROKER

osobiście zdecydowaliśmy się na 250 metrów Polbruku PETRA, ale nie kupujemy w Tczewie, bo znalazłem bardzoej atrakcyjną cenę poza Tczewem, jeśli chodzi o wykonastwo to każdy skłąd poleci ci osoby, które zajmują się układaniem kostki, ale cenowo to ty dogadujesz się z wykonawcą
sam znalazłem pana, który nie był najtańszy, ale miał o wiele większe wyobrażenie o planowanej pracy i do tego pokazał inwestycje, w których uczestniczył - a dodam, że moja kostka zbyt popularna nie jest

nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski
2011-06-02 14:29
j-ciosek Offline
Początkujący
*

Ilość postów: 4
Witam serdecznie
Także zamierzam się du kupienia kostki brukowej
I nie polecam Sambora i Brokera średnio się znają w temacie i wszystko bezpośrednio leci z fabryki dodatkowe ręce dodatkowy koszt.
Pozostaje Żwirki i Szczygieł.
Kto coś wie na temat tego składu koło Shella. Widziałem że Semmelrock.
Całkiem dobry punkt i przejrzysty spory plac. Nie długo pewnie będą zaczynać. Ktoś ma jakieś info. Ja znalazłem tylko e-mail: handlowy@balticstep.pl
2011-06-02 16:42
robak Offline
Niszczy klawiaturą

Ilość postów: 2 372
niestety, ale taniej kupisz materiał u pośrednika niż z fabryki - sprawa oczywista, że producent woli sprzedawać hurtowo niż jednorazowym kupcom

ale świat na Tczewie się nie kończy

dla przykładu moja kostka z ceny 92 zł za metr, po dwóch tygodniach poszukiwań kosztuje 49 zł; i nie interesuje mnie czy z Tczewa, Gdańska czy innej miejscowości; wszyscy oni zaopatrują się w jednym miejscu - czyli u producenta

warto poszperać, bo można wiele zyskać - dla przykładu ja będę miał 3/4 robocizny zaoszczędzone dzięki poszukiwaniu w innych punktach

nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski
2011-06-02 17:18
szwiks Offline
Początkujący
*

Ilość postów: 9
Byłem w nowym składzie Semmelrocka
Towar dopiero przyjechał