Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakiego notariusza wybrać?

W Tczewie zbyt dużego wyboru osób doświadczonych nie ma, ale fakt, że Pani Cejrowska jest bardzo empatyczna i chce pomóc i robi to dokładnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Problem w tym ze p.Cejrowska pobiera maksymalna taksę notarialną. Próbowałem negocjować (standardowa umowa darowizy ) bez skutku nie bo nie.
Wybrałem zatem innego notariusza skłonnego do negocjacji cenowej. Być może empatyczność jest w cenie ale czy warta jest 1500zł tego nie jestem pewien

Pozatym p.Cejrowska permanentnie zatrudnia spamerów ktorzy zaśmiecają forum pseudo reklamą
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od aga_piet

Z tymi spamerami to rzeczywiście problem...
Ja spotkałem się z sytuacją, kiedy pani C. nieprawidłowo naliczyła podatek PCC, w związku z tym podatnicy zostali objęci postępowaniem karno-skarbowym i obciążeni karą za nieterminową wpłatę zaległości podatkowych. Jeśli już bierze takie duże pieniądze za usługi, to chociaż powinna się postarać, żeby to była usługa na poziomie premium.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-09-06, 21:16)MacGyver napisał(a): Z tymi spamerami to rzeczywiście problem...
Ja spotkałem się z sytuacją, kiedy pani C. nieprawidłowo naliczyła podatek PCC, w związku z tym podatnicy zostali objęci postępowaniem karno-skarbowym i obciążeni karą za nieterminową wpłatę zaległości podatkowych. Jeśli już bierze takie duże pieniądze za usługi, to chociaż powinna się postarać, żeby to była usługa na poziomie premium.

Wypowiadamy się po prostu po swoich negatywnych lub pozytywnych doświadczeniach... po to chyba jest forum Smile
Ja sprzedawałam mieszkanie to umowę sporządziliśmy z pomocą Pani Cejrowskiej. Wyboru nie żałuję, bo wszystko w mojej opinii i męża było pozytywnie. Mieszkanie sprzedaliśmy i nic się za mną już nie ciągnęło więc nie widzę powodów żeby nie polecić tej notariusz.

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-09-09, 15:55)Olga napisał(a): Wypowiadamy się po prostu po swoich negatywnych lub pozytywnych doświadczeniach... po to chyba jest forum Smile

Ok niech będzie że to przypadek Smile
Pierwszy post natychmiast po stworzeniu konta na forum reklama pana C, drugi pani C, trzeci znów pana C.
Raz porada, dwa przypadek .... trzy.. no sorry ale spam grubymi nićmi szyty (zwłaszcza gdy na siłę wykopuje się wątki sprzed 2 lat)
.. zresztą spamerzy państwa C to już nie pierwszy raz na tym forum. Choć czasami stać ich było na przywitanie się w pierwszym poście zanim zaczęli reklamę Smile

Więc albo Ci faktycznie rodzinę z jasyru ocalił pro bono, albo...

Odpowiedz }
Plusy od

Ja niedługo będę korzystał z usług notariusza, ale mnie w tym przypadku taka forma reklamy odpycha Big Grin

Chyba, że tutaj chodzi już o antyreklamę?

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-09-09, 18:42)Max napisał(a):
(2017-09-09, 15:55)Olga napisał(a): Wypowiadamy się po prostu po swoich negatywnych lub pozytywnych doświadczeniach... po to chyba jest forum Smile

Ok niech będzie że to przypadek Smile
Pierwszy post natychmiast po stworzeniu konta na forum reklama pana C, drugi pani C, trzeci znów pana C.
Raz porada, dwa przypadek .... trzy.. no sorry ale spam grubymi nićmi szyty (zwłaszcza gdy na siłę wykopuje się wątki sprzed 2 lat)
.. zresztą spamerzy państwa C to już nie pierwszy raz na tym forum. Choć czasami stać ich było na przywitanie się w pierwszym poście zanim zaczęli reklamę Smile

Więc albo Ci faktycznie rodzinę z jasyru ocalił pro bono, albo...

W swoim pierwszym poście wyjaśniłam dlaczego założyłam tu konto i dlaczego odpowiedź odnosi się od razu do Kancelarii Pani Cejrowskiej Smile
Społeczność Tczewa jest bardzo mała, to nie jest stolica gdzie do wyboru masz masę mniej lub bardziej doświadczonych specjalistów więc mnie akurat nie dziwi ten fakt, że nie tylko z tego co czytałam w tym temacie dobre firmy są polecane przez większość czy to nowych czy stałych bywalców Smile
Aż przeczytałam Twoje posty i to bardzo ciekawe, ale wszystkie Twoje posty albo coś polecają albo nie. Podobnie jak moje posty, tyle że ja jestem nowym użytkownikiem tego forum.

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-09-12, 13:43)Olga napisał(a): Społeczność Tczewa jest bardzo mała, to nie jest stolica gdzie do wyboru masz masę mniej lub bardziej doświadczonych specjalistów więc mnie akurat nie dziwi ten fakt, że nie tylko z tego co czytałam w tym temacie dobre firmy są polecane przez większość czy to nowych czy stałych bywalców Smile

Fakt - do jakiegoś czasu miałem jeszcze nadzieję że nie jesteś spamerem.
Lecz jak w piątym swoim poście zaczęłaś "polecać" społeczności Tczewa inne różne usługi z.... Gorzowa .. to sama strzeliłaś sobie w kolano.

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-09-12, 14:23)Max napisał(a):
(2017-09-12, 13:43)Olga napisał(a): Społeczność Tczewa jest bardzo mała, to nie jest stolica gdzie do wyboru masz masę mniej lub bardziej doświadczonych specjalistów więc mnie akurat nie dziwi ten fakt, że nie tylko z tego co czytałam w tym temacie dobre firmy są polecane przez większość czy to nowych czy stałych bywalców Smile

Fakt - do jakiegoś czasu miałem jeszcze nadzieję że nie jesteś spamerem.
Lecz jak w piątym swoim poście zaczęłaś "polecać" społeczności Tczewa inne różne usługi z....  Gorzowa .. to sama strzeliłaś sobie w kolano.

Twoje posądzanie o spamerstwo wynika po prostu z braku wiedzy na różne tematy Smile
Zawężenie poszukiwań projektanta wnętrz do naszego miasta Tczewa to jest dopiero strzał w kolano.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.