Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ginekolog - położnik

Wiem, że podobny temat dotyczący ginekologów już był.

Kogo możecie polecić do prowadzenia ciąży?

Byłam raz u dr Wasilewskiego, zrobił na mnie dobre wrażenie, ale nie wiem.
Chodzi mi o lekarza, który może być również przy porodzie, dobrze poprowadzi ciążę, zleci odpowiednie badania, do każdej kobiety i dziecka podchodzi indywidualnie, a nie traktuje jak przedmiot.

Odpowiedz }
Plusy od

Z moją kobietą chodziłem do dr. Zwalińskiego, do Polimedu. Wydaje się być dobrym specjalistą, z bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta. Zlecał niezbędne, a w przypadku jakiegokolwiek niepokoju i mojej upierdliwości, dodatkowe badania. Zaintrygowało mnie, że chwilowo mając do dyspozycji stare i nędzne USG, potrafił bardzo wcześnie określić płeć dziecka.Rolleyes

Przy porodzie Go nie było, bo córa postanowiła wyjść na świat w niedzielny wieczór, ale sam poród przebiegł w bardzo rodzinnej, bezbolesnej i wręcz miłej atmosferze.

Odpowiedz }
Plusy od

Moją ciążę prowadził p. Zwirbulis z-ca ordynatora oddziału w tczewskim szpitalu.
Z prowadzenia ciąży byłam b. zadowolona, zero zastrzeżeń, pełna kultura lekarza, zlecał potrzebne badania, wizyty odbywały się bez pośpiechu, odpowiadał na wszystkie pytania nurtujące przyszłą matkę z dużą dozą cierpliwości Big Grin

P.S. lekarza przy porodzie sn bez komplikacji nie ma, poród odbiera położna, lekarz przychodzi na chwilę sprawdzić czy wszystko ok Wink

Szczęśliwego rozwiązania!

Odpowiedz }
Plusy od

ja też poszukuje ginekologa do prowadzenia ciąży.
A co myślicie o Romanie Abramowicz lub Marku Dawickim? miała któraś z Was z nimi do czynienia?
szukam gina i nie wiem na kogo się zdecydować. Wolałabym kobietkę ale jest maaały wybór

Odpowiedz }
Plusy od

Panuje chyba ogólne przekonanie, że mężczyźni są lepszymi ginekologami.

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję. Widzę, że sporo osób chwali Zwirbulisa. On przyjmuje tylko prywatnie, czy również na NFZ

Odpowiedz }
Plusy od

Zwirbulis tylko prywatnie, ale myślę ,że w ciąży mozna odżałowac sobie od czasu do czasu te parę groszy na wizytęWink

Odpowiedz }
Plusy od

ja z doswiadczenia powiem :
1) polecam
- Abramowicz - na nfz w 2011
- Wojciech Chylicki- na nfz 2014
- Jacek Wasilweski - prywatnie 2014

2) pół na pół
- Dawicki- na nfz w 2011

3) nie polecam
- Knurowski- na nfz 2011- dla mnie hamski itp. najgorszy gin na jakiego trafilam.
- Roman Pielasa- nfz 2014

4) slyszalam, ze warto isc isc do dr Wójcika- i na nfz i prywatnie go chwala Smile

Big Grin Gdy się urodziłam diabeł powiedział "o ku_wa konkurencja" Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Cześć dziewczyny,

mam pytanie czy miałyście może do czynienia z dr Martą Błaszczak?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.