Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
colnet - moje zdjęcia

Oj! Colnet! To jedyne zdjęcie mostu, jakie tego dnia zrobiłam, a jeszcze Ty mi wlazłeś w kadr Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Bohater drugiego planu czy sfilmowani paparazzi to nie to samo, co sfotografowany fotograf w akcji i na dodatek lokalnyTongue
Dobra już nie zaśmiecam tematu. Wielu udanych zdjęć życzę.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Prawda i ja również przepraszam za zaśmiecanie tematu. Poniosło mnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Mi tam nie szkodzi...

Odpowiedz }
Plusy od

Na inscenizacji znalazłem się w sumie przypadkowo w ostatniej chwili, uzbrojony tylko w manualnego Samynaga 85. Było miło po długi czasie ponownie Was zobaczyć.

2012.02.18 - Inscenizacja bitwy o Tczew

71.
[Obrazek: 1.jpg]

72.
[Obrazek: 2.jpg]

73.
[Obrazek: 3.jpg]

74.
[Obrazek: 4.jpg]

75.
[Obrazek: 5.jpg]

76.
[Obrazek: 6.jpg]

77.
[Obrazek: 7.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Ale zadyma!

Odpowiedz }
Plusy od

No, no. Świetnie wyszło.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak widać "uzbrojenie" nie jest najważniejsze Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Cieszę się, że tylko z tym jednym szkłem zostałeś i nie jest to złośliwość z mojej strony. Ten obiektyw jakie ma światło?

ps. to przepalenie na kilku zdjęciach to efekt obróbki?

Odpowiedz }
Plusy od

Światło 1.4

Wbrew pozorom tutaj nie ma przepaleń Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Kapitalne ujęcia, ale chyba najlepsze to 75 (naprawdę trudny wybór)

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuje bardzo, wszystkim Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-02-19, 20:35)colnet napisał(a): Światło 1.4

Wbrew pozorom tutaj nie ma przepaleń Wink

Całkiem jasny Smile Ostrzy od pełnej dziury? Zadowolony z niego jesteś? Możesz coś więcej o nim napisać? Przysłona ilo-listkowa? Wink

Na 74 i 75 "to białe" mocno kłuje w oczy. Z 75 nie będę się upierał i zwracam honor, ale 74 w okolicach armaty - ciężko ocenić. Niemniej, niczego ujęciom nie ujmuje i nadal podtrzymuję, że mi się podobają, jak rafgrzen napisał, 75 - the best Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Sam nie ostrzy, bo to obiektyw manualny, ale jest całkiem ostry na 1.4 Big Grin
Mimo tego że manualny bardzo dobrze nim się ostrość ustawia w D700, w D90 trochę gorzej bo matówka mniejsza, pierścień chodzi z odpowiednim dla mnie oporem, ostry jest na całej skali przysłon, nie winietuje, aberracji jakiś większych nie ma, jedynie można się przyczepić do średniej pracy pod światło, bo traci kontrast i średniej jakości osłony przeciwsłonecznej która jest luźna po założeniu na obiektywie. Same szkiełko solidnie wykonane, ciężkie i z dobrych materiałów, mam już drugi egzemplarz, bo pierwszy był pod bagnet Pentaxa i zachowywał się tak samo, może trochę był mniej ostry, ale po prawie dwuletnim używaniu dość intensywnym wyglądał dalej jak nowy.
Jestem z niego zadowolony, ma 8 listków.

Co do "tego białego" Wink cóż... tak było, kłęby biało-szarego dymu.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.