Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media w Polsce - czyli pranie mózgu.

(2011-07-21, 14:53)ma7ias napisał(a): gejzeta.pl = gazeta wybiórcza = masa innych syfów (metro itp.)
To wszystko imperium Aarona Szechtera.

Tu o klanie Szechterów :
http://szechteriada.org/wp/

czemu niby metro nazywasz syfem? czytasz to w ogóle? nie, w tczewie nie rozdają...
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

ryly?
jestem prawie codziennie w Gdańsku i tam to rozdają. metro to bezpłatne przedruki z wybiórczej.

Odpowiedz }
Plusy od

czytam metro regularnie i jakoś nie zauważyłem tam niczego niezwykłego. ot typowa informacyjna broszura. coś jak tygodnik parafialny. doszukiwanie się na siłę wszędzie wpływów agory to też przesada
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

Gazeta bardzo się skiepściła. Nie wnikam w korzenie i powiązania, bardziej chodzi mi o mnóstwo śmieci typu linki do Pudelków i innych typu bzdetów. Media dziadzieją, wszędzie komercha.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-21, 22:08)aga_piet napisał(a): Gazeta bardzo się skiepściła. Nie wnikam w korzenie i powiązania, bardziej chodzi mi o mnóstwo śmieci typu linki do Pudelków i innych typu bzdetów. Media dziadzieją, wszędzie komercha.

Która gazeta?

Odpowiedz }
Plusy od

.pl Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-21, 22:42)aga_piet napisał(a): .pl Wink

Odkąd a papierowej wycięli jolke, nie czytujęBig Grin
W ramach protestu.

Odpowiedz }
Plusy od

O tak, Jolki w piątkowym wydaniu to był rytuał. Nawet raz stówę wygrałam Smile
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-21, 22:53)aga_piet napisał(a): O tak, Jolki w piątkowym wydaniu to był rytuał. Nawet raz stówę wygrałam Smile

A wiesz, że ja mam jeszcze ze 3 czy 4 nierozwiąane, zahomikowane? Szkoda mi ruszyć.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-21, 23:05)karo napisał(a): A wiesz, że ja mam jeszcze ze 3 czy 4 nierozwiąane, zahomikowane? Szkoda mi ruszyć.

Z przekrojowymi też było kiedyś zamieszanie Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Przekrojowe były jedyne w swoim rodzaju!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-22, 09:42)karo napisał(a): Przekrojowe były jedyne w swoim rodzaju!

Przekrój również BYŁ. I te wywiady Najsztuba.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli przekaz z tak ważnego wydarzenia jakim jest Święto Niepodległości jest jedną wielką mistyfikacją, to jak traktować codziennie przekazywane nam przez main stream wiadomości?

http://wiadomosci.wp.pl/title,Miliony-wi...omosc.html

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-21, 22:08)aga_piet napisał(a): ... bardziej chodzi mi o mnóstwo śmieci typu linki do Pudelków i innych typu bzdetów. Media dziadzieją, wszędzie komercha.

Media dostosowują się do ludzi, którzy je czytają Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Chciałem pogratulować redakcji tcz.pl idiotycznego sposobu tytułowania artykułów - gratuluję, ale jednocześnie zaznaczam, że to nie powód do dumy.

Tytuł artykułu brzmi:

Cytat:"Gmina przyjrzy się malwersacjom, dyrektor idzie na emeryturę"

Co ewidentnie sugeruje, że winny malwersacjom dyrektor placówki odchodzi na emeryturę. Dalej w tekście możemy przeczytać ze zdziwieniem, że przez nierzetelne dziennikarstwo, być może uczciwy człowiek staje się przedmiotem pomówień (patrz, komentarze - czyli jak ludzie czytają zawarte w serwisach informacje), ponieważ:

Cytat:Sprawa defraudacji w szkole w Rudnie wypłynęła na początku listopada br. Wtedy dyrektor placówki zawiadomił tczewską prokuraturę o swoich podejrzeniach w sprawie defraudacji. Pieniądze - mówi się nawet o kwocie 1,8 mln zł - miała wyprowadzać księgowa.

Tutaj link do samego "artykułu":
http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wia...-emeryture

I pytanie: czy naprawdę już nic się nie liczy? A gdzie uczciwość, przejrzystość i odpowiedzialność za słowo? To ma być profesjonalizm?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.