Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Media w Polsce - czyli pranie mózgu.

Mi po przeczytaniu tytułu o misce, pierwsze co się nasunęło, to że pewnie pochodzi z jakiejś wiochy spod Tczewa. Na pewno nie skojarzyłbym z Malborkiem. Ale co się nie robi, aby przyciągnąć internautów. Dlatego wcale tego nie krytykujęWink

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:choć niektórzy przeżywają aktualnie bunt młodzieńczy i mimo iż temat oficjalnie ich nie interesuje, czują ogromną potrzebę zabrania tu głosu, koniecznie "anty".

Jestem pewien, że wolą przeżywać bunt młodzieńczy, niż cierpieć na starcze miauczenie. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 22:43)Manif napisał(a): Jestem pewien, że wolą przeżywać bunt młodzieńczy, niż cierpieć na starcze miauczenie. Smile

Po co marnujesz swój "cenny czas" w temacie, który Cię "nie interesuje"?

Potrafisz w jakiś sposób odnieść się do wątku i tego co jest jego przedmiotem, zamiast powielać prostackie teksty z komentarze portalu, którego "nie czytasz"?

Odpowiedz }
Plusy od

Bo Cię lubię, mieciu. :*
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 19:58)Manif napisał(a): Ja jednak jako ""typowy tczewski malkontent"" skorzystam z prawa do wolnego wyboru i zrezygnuję z dyskusji, która jak zwykle prowadzi do nikąd. Smile

Coś Ci nie poszło Wink

(2011-12-29, 22:43)Manif napisał(a):
Cytat:choć niektórzy przeżywają aktualnie bunt młodzieńczy i mimo iż temat oficjalnie ich nie interesuje, czują ogromną potrzebę zabrania tu głosu, koniecznie "anty".

Jestem pewien, że wolą przeżywać bunt młodzieńczy, niż cierpieć na starcze miauczenie. Smile

(2011-12-29, 22:40)valaki napisał(a): Mi po przeczytaniu tytułu o misce, pierwsze co się nasunęło, to że pewnie pochodzi z jakiejś wiochy spod Tczewa. Na pewno nie skojarzyłbym z Malborkiem. Ale co się nie robi, aby przyciągnąć internautów. Dlatego wcale tego nie krytykujęWink
Ja też pomyślałam o wiochach Smile Zdaję sobie sprawę, że to miało przyciągać, a ten Malbork jakoś ciągle Tczewiaków odrzuca, ale mimo wszystko przykre to trochę, że bardziej liczy się sensacja niż informacja.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 22:40)mieczyslaw napisał(a): To poczytaj komentarza pod artykułem i sam oceń target.

Nie. Proszę. Czytać komentarze na tcz.pl?Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Żyjemy w takich czasach, że ważniejsza sensacja niż treść. Nie podoba mi się to też. tcz.pl uczy się i robi to samo jak w innych serwisachWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 22:49)Przepiura napisał(a): Ja też pomyślałam o wiochach Smile Zdaję sobie sprawę, że to miało przyciągać, a ten Malbork jakoś ciągle Tczewiaków odrzuca, ale mimo wszystko przykre to trochę, że bardziej liczy się sensacja niż informacja.

Właśnie do tego zmierzałem - tendencja jest taka, że nasza cywilizacja wraca do pisma obrazkowego. W tej chwili znaczna część ludzi czyta same nagłówki - warto zatem, by chociaż były prawdziwe.
Ja rozumiem, że reklamy, że pieniądze, że pęd wszechobecny, ale bez przesady!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 21:46)mieczyslaw napisał(a): Manif tak ma, że "na złość mamie odmrozi sobie uszy", bo taki jest i koniec.
O losie.
Gdyby napisał to ktokolwiek inny, ale nie...

BP, MSPANC.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Media lokalne i wypunktowały jakość wykonania prac, jednak można:

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Tras...54335.html

Odpowiedz }
Plusy od

O manipulacji mediów, tym razem nie polskich:
http://www.youtube.com/watch?v=0Vz9zkIMm...r_embedded
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.