Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
egzamin zawodowy - technik informatyk

Zacytuje wam jedno pytanie z egzaminu zawodowego czerwiec 2011 technik informatyk :

" indywidualny srodek ochronny niezbedny podczas prac instalatorskich z wykorzystaniem wiertarki udarowej, to :
a) rekawice ochronne
b) okulary ochronne
c) buty ochronne
d) kask ochronny "

jaki zwiazek z informatyka ma to pytanie ??

Odpowiedz }
Plusy od

A jak będziesz musiał powiesić szafkę rack chociażby ? Albo wiercić przepusty w ścianie do przełożenia skrętki ? Wiem z doświadczenia, że wiertarka się przydaje Wink Informatyk to nie tylko białe rękawiczki i klepanie stronek www Wink Poza tym o ile pamiętam BHP.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

a moze zna ktos odpowiedz na to pytanie Smile ?

Odpowiedz }
Plusy od

Stawiam na okulary.

Rękawice i wiertarki (ogólnie elektronarzędzia) kojarzą mi się z wkręconymi paluchami i kończynami w wiertło (bo jakas nitka moze zostac wciagnieta przez wiertlo, za nitka pojdzie rekawiczka i po ręce.)

A okulary to zawsze taniej niż wizyta u okulisty.

Odpowiedz }
Plusy od

Co prawda egzamin miałem jakieś dwa lata temu ale pamiętam, że okulary Tongue Bez butów i kasku się obejdzie, a rękawiczki - tak jak kazik pisze.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

I okulary i rękawice.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-06-15, 15:49)aga_piet napisał(a): I okulary i rękawice.

Tylko jedna odpowiedź Wink Rękawice odpadają ponieważ stanowią zagrożenie w momencie wkręcenia się w części ruchome wiertarki.
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Bez butów nie wywiercisz, zwłaszcza udarowo.Big Grin

Czy to był na pewno test jednokrotnego wyboru? Jesli tak, obstawiam bryle.

Odpowiedz }
Plusy od

Okulary na bank. Rękawice przeważnie są z klucza wymieniane jako niezbędny element odzieży roboczej, tu faktycznie lukee ma rację ale podejrzewam, że niejeden behapowiec by to przeoczył.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-06-15, 21:34)karo napisał(a): Bez butów nie wywiercisz, zwłaszcza udarowo.Big Grin

To i kask musi być. Jak w suficie wiercisz i coś spadnie na łeb?

Okulary.
Z rękawicami - tak, jak lukee pisze - niebezpieczeństwo wciągnięcia łapy razem z rękawicą.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

No mi kiedyś palce prawie porwało, to wiem Big Grin
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Pytania jak najbardziej prawidłowe dla technika. Technik ma odwalać czarną robotę, od myślenia są magistrzy. Od instalacji inżynierowie.

Tongue
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Kamil, jaki masz tytuł? Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

prezes
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

A po jakiej szkole można uzyskać tytuł prezesa? Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.