Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolekcja :)

I koniec wakacji.
Może udało się wam zdobyć jakieś bilety ? (:

Odpowiedz }
Plusy od

Chciałabym podziękować wszystkim którzy mi wysłali bilety . Nawet jak w kopercie był tylko jeden to i tak mnie to bardzo cieszy.
I jednocześnie proszę o więcej - Jak korzystacie z komunikacji i nie widzicie problemu w wysłaniu listu do mnie to wysyłajcie
Dzięki temu macie +1 dobry uczynek

Odpowiedz }
Plusy od

Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie Smile Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dodam jeszcze, że poszukuję też na wymiany inne rzeczy których krótka lista jest tutaj http://bileciki.org/wymiana,4 więc jak by wam się walały jakies rzeczy to zamiast je wyrzucić można wysłać Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja też przylanczam się do prośby. Z tym, że ja zbieram tylko bilety Narodowego Banku Polskiego. Wiec jeśli chcecie mieć +1 do dobrego uczynku wiślijcie chociaż jeden taki bilecik. A i pamietajcie, im wiecej biletów NBP wysyłacie, tym więcej punktów dobrych uczynków zdobywacie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-19, 21:38)mropenvitamine napisał(a): Ja też przylanczam się do prośby. Z tym, że ja zbieram tylko bilety Narodowego Banku Polskiego. Wiec jeśli chcecie mieć +1 do dobrego uczynku wiślijcie chociaż jeden taki bilecik. A i pamietajcie, im wiecej biletów NBP wysyłacie, tym więcej punktów dobrych uczynków zdobywacie.

To może ja od razu podam numer konta? Tongue
46 1020 .... Big Grin
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

hahaha Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-19, 21:38)mropenvitamine napisał(a): Ja też przylanczam się do prośby. Z tym, że ja zbieram tylko bilety Narodowego Banku Polskiego.

Takie to ja też zbieram. Mogą być nawet w wersji elektronicznej Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Takie to zbierają wszyscy Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ostatnio u was weszły nowe bilety nieprawdaż ? Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Może ktoś ma trochę biletów i chciałby wzbogacić moją kolekcję ? Przypominam, że mogą to być zużyte już bilety wstępu, pkp a nawet pks no i oczywiście komunikacji miejskiej Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Wielu mi opowiadało, że podczas przeszukiwania starych portfeli aby znaleźć w nich bilety znaleźli pieniądze, więc polecam, może przy okazji szukania gdzieś biletów znajdziecie tez pieniądze. I wyjdzie na przyjemne z pożytecznym Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Witam po dłuższej nieobecności Wink
Połowa wakacji za nami, może ktoś z was korzystał z komunikacji miejskiej ? Wink
Jeśli jest ktoś kto miałby ochotę dodać coś swojego do mojej kolekcji w postaci biletów proszę o kontakt
biletybeaty@wp.pl Przyjmę każdego rodzaju bilety czy to wstępu, PKP a zwłaszcza komunikacji miejskiej skasowane oczywiście.

Pozdrawiam

PS. a więcej o kolekcji na http://www.bileciki.org

Odpowiedz }
Plusy od

Po kolejnej dłuższej nieobecności chciałabym się przypomnieć. Może znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu (oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare ale aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą.
Jeśli ktos taki się znajdzie prosze o kontakt gg 4813773 i @ biletybeaty@wp.pl
Dla przypomnienia moja strona prezentująca kolekcję http://www.bileciki.org

Odpowiedz }
Plusy od

Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów, dla większości to tylko śmieci a dla mnie pasja Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.