Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kolekcja :)

Witam,
Posiadam bilety z miasta Leuven z Belgii jak jesteś zainteresowana/ny to mogę podarować Wink
Coś z Paryża i Eeindhoven może znajdę ale nie obiecuję te pierwsze mam na pewno Wink Pozdrawiam i wesołych świąt życzę wszystkim :*Smile
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-12-24, 10:42)pixiwoo napisał(a): Witam,
Posiadam bilety z miasta Leuven z Belgii jak jesteś zainteresowana/ny to mogę podarować Wink
Coś z Paryża i Eeindhoven może znajdę ale nie obiecuję te pierwsze mam na pewno Wink Pozdrawiam i wesołych świąt życzę wszystkim :*Smile

Cześć
Sorki że dopiero odpisuje, ale dawno tu nie zaglądałam

Jeśli masz jeszcze te bilety to chętnie bym je przygarnęła Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Mam z Leuven chyba z brukseli musiałbym poszukać jak jesteś zainteresowana daj znać jakoś mogę przekazać no problem Wink
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.

Odpowiedz }
Plusy od

Kochani, wiem, że dawno mnie tu nie było, może niektórzy pomyśleli że już zapomniałam o forum i przestałam zbierać bilety ale nic podobnego! Bilety zbieram nadal, kolekcja się powiększa, mam już ponad 7000 biletów i zbieram nadal.
Tak się w tym zakręciłam, że nie mogę przestać.
Jeśli ktoś miałby ochotę to zapraszam na moją stronę do przejrzenia kolekcji http://www.bileciki.org a jeśli miałby ktoś ochotę coś do niej dorzucić to proszę pisać na maila - biletybeaty@wp.pl . Dzięki różnym forumowiczom moja kolekcja na prawdę bardzo się wzbogaciła i bardzo wszystkim za to dziękuję!! A teraz idzie czas sprzątania przed świętami, może ktoś znajdzie jakieś bilety i było by mi bardzo miło jeśli zechciałby je dla mnie przesłać pocztą. Jeśli komuś byłby to problem to mogę pokryć koszty wysyłki - list zwykły kosztuje 1.60 a priorytet 2.35 )
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

Odpowiedz }
Plusy od

Szkoda, że dopiero dziś odpowiedziałeś, a wcześniej zapomniałem o tym temacie.
Miałem parę biletów z metra Londyńskiego[jednorazówek].

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: IMG_1641_bilet_Seoul_01.jpg]. [Obrazek: IMG_1642_bilet_Seoul_02.jpg]

Bilet z Seulu na lotnisko, na pociąg.
Czy zagramaniczne mogą być?
Jak tak to apeluję o cierpliwość bo muszę wtedy zejść do piwnicy i przewalić karton :-)

Odpowiedz }
Plusy od

Jeszcze w domu znalazłem to
Bilet na autobus z centrum Kuala Lumpur do Batu Cave.
[Obrazek: IMG_1644_bilet_Kualalumpur.jpg]
a to na pociąg
z Kuala Lumpur do Butterworth koło wyspy Penang
[Obrazek: IMG_1645_bilet_malezja_pociag.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Taak, bilety są świetne Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Witajcie po dłuższej nieobecności

Mijają miesiące i lata a ja dalej konsekwentnie się przypominam odnośnie biletów KM i kolejowych. Ostatnio zastanawiam się - czy doprawdy nikt w tym kraju nie korzysta z komunikacji zbiorowej ?

Przyjmę bilety wszelakie, płacę za przesyłki jeśli zaistnieje taka potrzeba, Podaję jeszcze raz na wszelki wypadek mój e-mail: biletybeaty@wp.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Moja kolekcja ma troszkę inny charakter - zbieram (choć raczej zbierałam) karty telefoniczne - z Polski i innych krajów. Rzadko się teraz moja kolekcja powiększa, tylko czasami znajomi mi coś podrzucą jak znajdą jeszcze w domu.

Odpowiedz }
Plusy od

Czy znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu (oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare, aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą??.
Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o maila biletybeaty@wp.pl

Pozdrawiam!!

Odpowiedz }
Plusy od

Nikt, nic ? Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Też kiedyś zbierałem. Jednak po roku czasu mi się znudziło i wszystko wylądowało w koszu Sad

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-03-04, 12:01)Jakub655 napisał(a): Też kiedyś zbierałem. Jednak po roku czasu mi się znudziło i wszystko wylądowało w koszu Sad

Ja podobnie, a szkoda bo chętnie bym oddał komuś kto zbiera.

Odpowiedz }
Plusy od

No to szkoda że wyrzuciliście ;(

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.