Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozwolą gnać Solidarności?

może kamery przyczepić do dachu tak by było widać i auto i światła?Smile
Ostatnio miałem sytuację na shellu... stałem w stronę Lidla na drugich światłach... i zapaliło mi się pomarańczowe (dynamiczna jazda) i rura a tu nagle przed oczami TIR(od strony gdańska, gdy się spojrzałem na lewo tam dopiero włączały się światła pom-czer) :O i on i ja w szoku(oczywiście hamulec...), i żeby jeszcze było śmieszniej byłem z dziewczyna która dopiero po roku ode mnie usłyszała przekleństwo... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-16, 10:40)MTTczew napisał(a): może kamery przyczepić do dachu tak by było widać i auto i światła?Smile
Ostatnio miałem sytuację na shellu... stałem w stronę Lidla na drugich światłach... i zapaliło mi się pomarańczowe (dynamiczna jazda) i rura a tu nagle przed oczami TIR(od strony gdańska, gdy się spojrzałem na lewo tam dopiero włączały się światła pom-czer) :O i on i ja w szoku(oczywiście hamulec...), i żeby jeszcze było śmieszniej byłem z dziewczyna która dopiero po roku ode mnie usłyszała przekleństwo... Smile

Na skrzyżowaniu koło Shella w przeszłości zdarzały się sytuacje, że wszyscy mieli zielone - tak kiedyś doszło do kolizji.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-16, 12:01)mieczyslaw napisał(a): Na skrzyżowaniu koło Shella w przeszłości zdarzały się sytuacje, że wszyscy mieli zielone - tak kiedyś doszło do kolizji.

Tam kiedyś mój brat wpadł maluchem pod Stara. Też mówił o pomarańczowych.

Przy okazji: Jak zobaczyłem nazwę tematu, pomyślałem, że to kolejny polityczny i zastanawiałem się, o co może chodzić.Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-17, 16:48)leoncjo napisał(a): Tam kiedyś mój brat wpadł maluchem pod Stara. Też mówił o pomarańczowych.

Przy okazji: Jak zobaczyłem nazwę tematu, pomyślałem, że to kolejny polityczny i zastanawiałem się, o co może chodzić.Wink

"Gnać" - 70km/h to nic wielkiego, a bynajmniej nie "gnanie" Wink

Ale do rzeczy - raz widziałem jak wszyscy mieli zielone - akurat wracałem z zakupów, to było jakieś 2, 3 lata temu - potem sygnalizacja wszędzie zgasła - auta były na skrzyżowaniu - i zaczęła chyba migać albo wróciła do "normalnej" pracy.
O tym, jak i o tym koło "dziczka" newralgicznych punktach, jestem pewien że i GDDKiA, i Policja, i wszelkie urzędy w tym mieście - wiedzą. Od lat dochodzi tam do wypadków lub sytuacji potencjalnie niebezpiecznych, nie z winy kierujących - ale zamiast ten problem rozwiązać, to oni obstają teraz i udowadniają, że zwiększenie prędkości o 20km/h znacząco pogorszy bezpieczeństwo - chyba tych z Policji i z GDDKiA, jak zrobi się głośno wokół źle działającej sygnalizacji od kilku lat.
Jak sobie nie radzą z pracą - pozwalniać i przyjąć nowych - nauczą się i wykażą.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-17, 23:38)mieczyslaw napisał(a):
(2011-07-17, 16:48)leoncjo napisał(a): Przy okazji: Jak zobaczyłem nazwę tematu, pomyślałem, że to kolejny polityczny i zastanawiałem się, o co może chodzić.Wink

"Gnać" - 70km/h to nic wielkiego, a bynajmniej nie "gnanie" Wink

Nie chodziło mi o "gnać", a o "Solidarności". Myślałem o Solidarności w innym przypadku. Celowniku. Dobra, nieważne.Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-17, 23:47)leoncjo napisał(a): Nie chodziło mi o "gnać", a o "Solidarności". Myślałem o Solidarności w innym przypadku. Celowniku. Dobra, nieważne.Wink

Wiem, zrozumiałem Big Grin - a pisałem o "gnaniu" po prostu Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

sytuacja miała miejsce ok 2 miesięcy temu (tą którą opisałem).

Co jakiś czas widać autka EDEKA na skrzyżowaniu przy shellu (tych od świateł), coś tam grzebią... ale kiepsko im to wychodzi.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-17, 16:48)leoncjo napisał(a): Tam kiedyś mój brat wpadł maluchem pod Stara. Też mówił o pomarańczowych.

star pewnie do kasacji? Tongue
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

podobna sytuacja dzisiaj jaka miał mtt... drugie światła w strone Lidla, ja pomarańczowe, patrzę w lewo, jeszcze zielone i tir przede mną
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-19, 21:44)kaul napisał(a): podobna sytuacja dzisiaj jaka miał mtt... drugie światła w strone Lidla, ja pomarańczowe, patrzę w lewo, jeszcze zielone i tir przede mną

Widzisz, gdyby było tam do 70km/h to pewnie byś się już rozbił - system dba o Twoje bezpieczeństwo Big Grin, podatki nie idą na marne, Tusk-ojciec narodu wypełnia swoją misję.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-19, 21:44)kaul napisał(a): podobna sytuacja dzisiaj jaka miał mtt... drugie światła w strone Lidla, ja pomarańczowe, patrzę w lewo, jeszcze zielone i tir przede mną

muszę się przypatrzyć tym światłom - dla własnego bezpieczeństwa.
Pomarańczowe u mnie niestety nie działa ostrzegawczo. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Spróbuje dzisiaj coś ustrzelić... za godzinę, albo dwie najwcześniej
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

jak myślicie, jeżeli nagram samochód który popełnia wykroczenie, mogę opublikować taki zapis wideo w internecie? czy pofatygować się i zamazać tablice?
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

zmazuj!

Odpowiedz }
Plusy od

Dokładnie, zamarz je. Bo "inteligenci" z policji i zamiast zgłosić nieprawidłowo działającą sygnalizację, ukarzą delikwenta. O ile kierowcy nadużywają "pomarańczowego", o tyle nie ich winą jest to, jak pracuje sygnalizacja w tym miejscu.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.