Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozwolą gnać Solidarności?

Ok, przepraszam, odszczekuję to co napisałem o tym cytacie. Byłem przekonany że napisałem to nieco inaczej, a nie chciało mi się przekopywać tematu w poszukiwaniu tej wypowiedzi. Nie mniej jednak nadal podtrzymuję swoje zdanie na temat sygnalizacji.

Co do kierowców, to odniosłem inne wrażenie. Może przewrażliwiony jestem - jak się człowiekowi z każdej strony wmawia jaki jest zły i niedobry i to często tylko dlatego że w ogóle istnieje, to czasem reaguje alergicznie Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-22, 22:49)rysiek napisał(a): Opamietaj sie mieczyslawie. Nie tylko ty czytasz ze zrozumieniem na tym forum. Tylko prosze nie pisz mi juz co mial na mysli bruner i jak ty to rozumiesz bo robi sie smutno. Nie chce mi sie juz nastepnych kwiatkow wyciagac z twoich postow bo kazdy juz swoje racje napisal i wiecej do tematu to nie wniesie.

Bruner: znamy sie i do tirowcow nic nie mam bo to fajne chlopaki i jako nieliczni wiedza jak na drodze sie zachowac.

Sorry Rysiek, powiedzmy że daruję sobie złośliwości pod Twoim adresem, jeśli i Ty mi dasz spokój. Piszę serio. Zgadzać się, ani lubić nie musimy. Poza tym, wcale nie musimy mieć takiego samego zdania, wtedy byłoby nudno. Jednak sam doskonale wiesz jak łatwo komuś "pojechać", a po co? Później robi się tylko nieprzyjemnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.