Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szydełkowanie

Poszukuje kogoś kto dysponuje wolnym czasem i umie szydełkować. polecicie kogoś?

Odpowiedz }
Plusy od

Słyszałam, że kamilus Blush

Odpowiedz }
Plusy od

Jadzia, nie wstydź się. Wiem, ze macie z agą spółdzielnię "Małe rękodzieło" i heklujecie nocamiTongue

Odpowiedz }
Plusy od

Przyznam się...Zawsze chciałam opanować umiejętność szydełkowania, czy robienia na drutach (swetrów, nie sr***a!)

Odpowiedz }
Plusy od

Jadzia więc teraz jest szansa się nauczyć, a ja potem chętnie skorzystam z Twoich umiejętności. oczywiście nie za darmo Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-07, 15:54)deborah napisał(a): Jadzia więc teraz jest szansa się nauczyć, a ja potem chętnie skorzystam z Twoich umiejętności. oczywiście nie za darmo Wink

To ja skorzystam z Twoich kontaktów Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-06, 22:32)deborah napisał(a): Poszukuje kogoś kto dysponuje wolnym czasem i umie szydełkować. polecicie kogoś?

Ja mam czas , ale o co chodzi / Czy jest szansa zarobic jakies pieniądze ,czy Ktos sie chce nauczyc!

Odpowiedz }
Plusy od

Na nauce też można pewnie zarobić Wink
Sama jestem ciekawa jaką stawkę przewidziałaby Pani za godzinę nauki?

Odpowiedz }
Plusy od

Ja jestem właśnie na etapie nauki:-), trzeba być baaaardzo cierpliwym na początku, bo wszystko się miesza i nie wychodzi. Wogóle sama wprawa w prawidłowym trzymaniu szydełka i skoordynowaniu ruchu palców, sztywne te paluchy się wydają i takie niezgrabne:-), ale im dłużej się ćwiczy te oczka, półsłupki, słupki itp tym lepiej wychodzi. Mi się podoba, bo znudziło mi się już wieczorne oglądanie tv czy czytanie książek - czas na inne formy spędzania wolnego czasu, teraz jak Synuś zaśnie to jadę z szydełkiem a i połypię okiem na tv w trakcie. Mnie uczy Szwagierka, ale u niej z czasem kiepsko więc Deborah dopinguję Cię i trzymam kciuki, byś znalazła nauczycielkę:-), daj znać, jakie wrażenia.

Odpowiedz }
Plusy od

Chodzi raczej o odpłatne zlecenie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Tak jakoś skojarzyło mi się, jak to dwa żółwie wysłały trzeciego po pół litra.
Mija dzień, drugi, tydzień... nie wraca. Wkurzone zaczynają się niepokoić i obgadywać kumpla, że powolniak.
Na co zza łopianu wynurza się żółwi pysk: "Oj, bo nie pójdę!!!"Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.