Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bany

Ja tylko napiszę od siebie, że nie mam wykształcenia prawniczego i nie mam czasu ani chęci szukać teraz paragrafów, które ktoś rzekomo naruszył. Jak chcesz zgłosić naruszenie prawa to napisz konkretnie co przeskrobał.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-09, 15:47)aga_piet napisał(a): Post przez Ciebie zgłoszony jest dla administracji sygnałem, może jednak dojść do sytuacji, że administracja nie zgadza się z Twoim zdaniem. Jeśli się zgadza - czyni swą powinność niekoniecznie informując o tym zgłaszającego. Nie ma takiego obowiązku.

Czyli, jeżeli należy do TWA, to nikt nic nie będzie wiedział?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-09, 15:56)lukee napisał(a): Ja tylko napiszę od siebie, że nie mam wykształcenia prawniczego i nie mam czasu ani chęci szukać teraz paragrafów, które ktoś rzekomo naruszył. Jak chcesz zgłosić naruszenie prawa to napisz konkretnie co przeskrobał.

O.K.
1. Zrobienie z Pana Posła ku*asa,
2. Wyzwanie od komunistycznych świń polityków z pierwszych stron gazet, w tym tego najważniejszego.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-09, 18:18)krzych napisał(a): Czyli, jeżeli należy do TWA, to nikt nic nie będzie wiedział?

Raportowanie często działa w obie strony, czasem nawet użytkownicy raportują się nawzajem. Raportujący nie zawsze patrzy obiektywnie, nie zawsze działa rozsądnie. A administracja stara się to obiektywnie ogarnąć.
TWA - nowe ulubione słowo? Użyłeś go dziś już kilka razy Wink 
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

o gosh.
krzysio tak się zapędził w swoim hejcie, że z kulasa zrobił "PANA pOsła" już...
Nie wyzwanie, a nazwanie po imieniu - socjaliści to dla mnie czerwone, komunistyczne świnie.
Musisz być nowy w internecie. Jako, że działasz już tutaj kilka lat, wyzywałeś wiórka to rozumiem, że ten niemiec alzheimer ci spokoju nie daje?
Zapoznaj się z działalnością Eriki Imperial. Idziesz zdecydowanie w "jej" ślady.

Swoja drogą ciekawe co to TWA?
Tajny Współpracownik (najwyraźniej krzysio mocno związany się z tym czuje) Administracji? No to niezbyt pasuję.
Towarzystwo Wzajemnej Adoracji? No to fajnie sobie skaczemy wszyscy do gardeł jak na towarzystwo Big Grin
Teraz Wciągniemy Amfę? Nie wiem jak inni, ale ja jestem przeciwnikiem korzystania z drugów.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-09, 18:54)aga_piet napisał(a):
(2015-04-09, 18:18)krzych napisał(a): Czyli, jeżeli należy do TWA, to nikt nic nie będzie wiedział?

Raportowanie często działa w obie strony, czasem nawet użytkownicy raportują się nawzajem. Raportujący nie zawsze patrzy obiektywnie, nie zawsze działa rozsądnie. A administracja stara się to obiektywnie ogarnąć.
TWA - nowe ulubione słowo? Użyłeś go dziś już kilka razy Wink 

Jest trafne. Co do działalności administracji, to nie jestem w stanie tego ogarnąć, bo jest niejawna!!!! To jest właśnie problem, który staram się wyjaśnić, Wróciłaś więc do punktu wyjścia,

Odpowiedz }
Plusy od

Nikt nie nakazuje moderatorom i administracji działać jawnie. Nie chcą, nie muszą. Nie pasuje? Odejdź Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-09, 20:10)kamilus napisał(a): Nikt nie nakazuje moderatorom i administracji działać jawnie. Nie chcą, nie muszą. Nie pasuje? Odejdź Big Grin

Widzę, że nie wytrzymujasz ciśnienia i chcesz się mnie pozbyć. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Wszystkie Wasze dyskusje przeniosłam do odpowiedniego działu:
http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=11
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-13, 08:22)aga_piet napisał(a): Wszystkie Wasze dyskusje przeniosłam do odpowiedniego działu:
http://forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=11

No tak. Znaleźliśmy się pomiędzy tortami, a knajpami i czymś na ostro.

Odpowiedz }
Plusy od

Chyba że wolisz tu:
http://www.forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=10
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-13, 10:41)aga_piet napisał(a): Chyba że wolisz tu:
http://www.forum.tcz.pl/forumdisplay.php?fid=10

Tak właściwie to w luźnych gaciach wolałbym widzieć tylko kamilusa.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-13, 11:23)krzych napisał(a): Tak właściwie to w luźnych gaciach wolałbym widzieć tylko kamilusa.

Zwyrol  Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od kaul Manif

(2015-04-13, 13:10)Jadzia napisał(a):
(2015-04-13, 11:23)krzych napisał(a): Tak właściwie to w luźnych gaciach wolałbym widzieć tylko kamilusa.

Zwyrol  Big Grin

Myślę, że wtedy by wyszła cała prawda.  Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.