Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalna strona Pasjonatów Fotografii

Z niektórymi z Was już rozmawiałem, z innymi jeszcze nie. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą - powstaje projekt oficjalnej strony internetowej Pasjonatów.
Na stronie będą się znajdowały informacje o członkach naszego klubu, ich galerie zdjęć, informacje o naszych spotkaniach - tych które się już odbyły oraz planowanych.
Strona będzie miała charakter informacyjny i będzie służyła promowaniu naszej grupy. Nie będzie na niej forum, więc wszelkie dyskusje o fotografii nadal będziemy prowadzili na naszym starym, dobrym Forum tcz.pl.

Projekt i wykonanie strony - moja skromna osoba wykona to w ramach prac społecznych na rzecz Pasjonatów Big Grin
Opłaty za serwer i utrzymanie strony z domeną - robimy zrzutkę. Koszt po rozłożeniu na wszystkich chętnych nie powinien przekroczyć 1zł miesięcznie na osobę, więc osobiście uważam, że to śmieszna kwota.

Osoby zainteresowane dołączeniem do projektu proszę o wpisywanie się na listę poniżej. Na razie umieściłem na liście osoby z którymi rozmawiałem. Jeśli o kimś zapomniałem to proszę się przypomnieć.

Lista rzeczy do zrobienia:
- spotkanie w celu wykonania portretów Pasjonatów, ewentualnie jakiegoś zdjęcia grupowego do layoutu strony;
- ustalenie wyglądu strony
- sprawy techniczne (adres strony, serwer, itd.)
- przygotowanie przez każdego indywidualnie krótkiej informacji o własnej osobie

Dyskusje i pomysły dotyczące strony - na spotkaniach.
W tym wątku proszę tylko o wpisywanie się na listę.

LISTA:

- Remoo
- krzych
- aszym
- jaszym
- rafgrzen
- tcz45
- sajgon
- MartynaS
- Cień

Odpowiedz }
Plusy od

...
Dyskusje i pomysły dotyczące strony - na spotkaniach.
W tym wątku proszę tylko o wpisywanie się na listę.

LISTA:

- Remoo
- krzych
- aszym
- jaszym
- rafgrzen
- tcz45
- sajgon
- MartynaS
- Cień
[/quote]

-asterka

Odpowiedz }
Plusy od

Aktualizacja listy

- Remoo
- krzych
- aszym
- jaszym
- rafgrzen
- tcz45
- sajgon
- MartynaS
- Cień
- asterka

Odpowiedz }
Plusy od

Domenę .tczew.pl możecie mieć gratis, odpadnie koszt domeny.
http://www.tczew.pl/index.php?akcja=teks...053eb33401

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-04, 10:38)MacGyver napisał(a): Domenę .tczew.pl możecie mieć gratis, odpadnie koszt domeny.
http://www.tczew.pl/index.php?akcja=teks...053eb33401

Wezmę to pod rozwagę. Dziękuję.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-04, 09:17)Remoo napisał(a): Aktualizacja listy

- Remoo
- krzych
- aszym
- jaszym
- rafgrzen
- tcz45
- sajgon
- MartynaS
- Cień
- asterka

lucki31

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-04, 08:22)Remoo napisał(a): (...) Lista rzeczy do zrobienia:
- spotkanie w celu wykonania portretów Pasjonatów, ewentualnie jakiegoś zdjęcia grupowego do layoutu strony;
(...)

Witam Was.
Przypatrywałem się troszkę z boku aktywności Pasjonatów Fotografii (ach, ten syndrom napływowca Big Grin).

Myślę, że nie będzie problemu, aby portrety wykonać w moim studiu. Nie jest za duże, ale za to miłe i przytulne. Co najważniejsze, sprzęt studyjny pozwala na wykonanie dość fajnych portretów. Wink

Szczegóły do ogarnięcia.

Będzie dla mnie zaszczytem mieć wkład w rozwój tego projektu.

...to jak? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-05, 19:16)FotoSesje napisał(a):
(2011-08-04, 08:22)Remoo napisał(a): (...) Lista rzeczy do zrobienia:
(...)

Witam Was.
Przypatrywałem się troszkę z boku aktywności Pasjonatów Fotografii (ach, ten syndrom napływowca Big Grin).

Myślę, że nie będzie problemu, aby portrety wykonać w moim studiu. Nie jest za duże, ale za to miłe i przytulne. Co najważniejsze, sprzęt studyjny pozwala na wykonanie dość fajnych portretów. Wink

Szczegóły do ogarnięcia.

Będzie dla mnie zaszczytem mieć wkład w rozwój tego projektu.

...to jak? Wink

Dzięki za propozycję. Tego typu szczegóły będziemy ustalać na jakimś spotkaniu. Mam nadzieję że niedługo.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-05, 19:52)Remoo napisał(a): (...) Dzięki za propozycję. Tego typu szczegóły będziemy ustalać na jakimś spotkaniu. Mam nadzieję że niedługo.

Też mam nadzieję. O ile grupa nie będzie kilkudziesięcioosobowa, to można i u mnie. ;-)

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Do herbaciarni mieliśmy nie wracać

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

A termin już ustalony?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-06, 09:13)krzych napisał(a): A termin już ustalony?

... zostanie ustalony na spotkaniu organizacyjnym.

Big Grin

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać... Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-06, 09:13)krzych napisał(a): A termin już ustalony?

Poczekamy aż wszyscy z wakacji wrócą. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły (poza sprawami czysto technicznymi), proszę na priv.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.