Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalna strona Pasjonatów Fotografii

Ja też nie mogę się doczekać.

Odpowiedz }
Plusy od

Ponieważ bardzo mi się podoba, w sposób troszkę nietypowy na tym wątku użyję plusika.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

czy taka strona internetowa już istnieje?? Widzę, że dużo mnie ominęłoWink

Odpowiedz }
Plusy od

no co ty najlepsze dopiero przed nami...my się dopiero rozwijamy...ale za kilka lat...świat o nas usłyszy heheee

Odpowiedz }
Plusy od

no no zapewneSmile szkoda tylko, że właśnie zmieniłam miejsce zamieszkania. W Tczewie bywam od czasu do czasu. A widzę, że tworzy się tu tczewska fotograficzna bohema hehehehehehhehehe

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-26, 11:37)tcz45 napisał(a): no co ty najlepsze dopiero przed nami...my się dopiero rozwijamy...ale za kilka lat...świat o nas usłyszy heheee

To prawda, więć bez heheee.Big Grin
(2011-10-26, 11:42)anix napisał(a): no no zapewneSmile szkoda tylko, że właśnie zmieniłam miejsce zamieszkania. W Tczewie bywam od czasu do czasu. A widzę, że tworzy się tu tczewska fotograficzna bohema hehehehehehhehehe

Odpowiem filozoficznie: Internet nie zna granic.Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Ja niestety jestem teraz tak zajęty że pracę nad stroną przesunęłam w niewiadomy termin...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-10-26, 16:36)colnet napisał(a): Ja niestety jestem teraz tak zajęty że pracę nad stroną przesunęłam w niewiadomy termin...

Myślę że ja ze swojej strony zrobię co nieco w przyszłym tygodniu. Brak czasu daje się mocno we znaki.

Tymczasem prośba do zainteresowanych: niech każdy napisze parę zdań o sobie i swoim fotografowaniu. Gotowe teksty proszę do mnie na priv. Tylko nie piszcie elaboratów Smile kilka zdań wystarczy.

Odpowiedz }
Plusy od

Big Grin WAŻNA INFORMACJA Big Grin

Informuję wszem i wobec, że po długich bojach, spotkaniach i dyskusjach nasza "oficjalna" strona internetowa zaczęła działać dzisiaj o godzinie 17:45

Adres: http://pasjonacifoto.enhost.net.pl

Wkrótce strona uzyska domenę tcz.pl dzięki czemu adres będzie łatwiejszy do zapamiętania.

W związku z powyższym proszę wszystkich zainteresowanych, aby zerknęli na stronkę, przejrzeli i przesłali mi swoje sugestie i pomysły. Będziemy je realizowali na bieżąco.

Strona wymaga jeszcze uzupełnienia, ale tym razem maruderzy mogą sami stwierdzić czego brakuje i dosłać mi materiały.

Szczególnie polecam zakładkę "Będzie się działo" Big Grin Po przeczytaniu informacji tam zawartej proszę wszystkie osoby których nie ma na liście na stronie, a które byłyby tematem zainteresowane o bezpośredni kontakt z moją skromną osobą. Dopiszę i zrobię profil na stronie.

Proszę również o daty, krótkie opisy oraz kilka fotek z naszych spotkań zwłaszcza tych na których nie byłem obecny i których opisać nie potrafiłem. Potrzebne to to jest do archiwum wydarzeń.

Dzisiaj mam sporo czasu do godziny 23:00, wszelkie uwagi można więc zgłaszać bezpośrednio do mnie. Jeśli ktoś nie zna numeru: 531-438-689

Jeszcze w kwestii zdjęć na stronę:
Format zdjęć: 3x2
Wielkość: najlepiej oryginały, w ostateczności dłuższy bok 800 pikseli
Zdjęcia w kwadracie: 800x800
Jakość: max
Zdjęcia na mój mail: remoo.tcz@wp.pl

Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Remoo, przyjmij ten plusik jako wyrazy uznania dla Twojej pracy.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak widać początek roku zaczął się obiecująco. Sporo spraw posunęliśmy do przodu, ale jeszcze parę trzeba przemyśleć i przedyskutować ale na to będziemy mieli mnóstwo czasu i okazji.
Remo rewelacja, a za poświęcony czas tak jak Krzych plusik.

Odpowiedz }
Plusy od

Przez Firefoxa nie mogę wejść na stronę pasjonatów. Czy to wina mojej przeglądarki? W IE jest ok ale korzystam z firefoxa, czy ktoś wie jak to obejść?

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-13, 20:49)Yrek napisał(a): Przez Firefoxa nie mogę wejść na stronę pasjonatów. Czy to wina mojej przeglądarki? W IE jest ok ale korzystam z firefoxa, czy ktoś wie jak to obejść?

Ja też mam Firefoxa i śmiga bez problemu Smile Testowałem w Firefox'ie, IE, Operze, Chrome i jeszcze kilku innych jak zawsze zresztą. Nie napotkałem przypadku aby się strona nie odpaliła.
Jaki komunikat się wyświetla?
Pisz na priv bo inaczej informacja o uruchomieniu strony zniknie w ferworze dyskusji.

Odpowiedz }
Plusy od

Hurrrrra. Ale fajnie

Odpowiedz }
Plusy od

Narrreszcie!!! Ale ja szukam i nie jestem pewna czy mam fajne zdjęcia...Blush

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.