Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłaszam konkurs na tytuł wątku.

A wcale że nie, bo autor nam już zaspojlował Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-09-10, 15:46)aga_piet napisał(a): A wcale że nie, bo autor nam już zaspojlował Smile

Teraz to zupełnie inna historia.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

W sumie to mógłbym je jeszcze trochę bliżej przysunąć, ale już w tym za bardzo tę zabawę widać.

Dalej w temacie okołolotniczym:
http://beforeandafter.pl/7939746/
Mnie sie podoba, ale jestem nieobiektywny. Dobre? Złe? Jest moc? Kolorki tam mi się spodobały, że aż sobie wydrukowałem.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Kiczyk ale ładny.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ale wolisz bifor czy after?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak na plakat to raczej after Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-10-05, 11:19)tcz45 napisał(a): lubicie się wznosić..?

Pewnie, że tak.
[Obrazek: DSC_0250-2.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Latał a znać nie dał :/. Co tam masz na kasku za kamerę?

Odpowiedz }
Plusy od

A bo widzisz, taki zajarany byłem, że wyciągarka była, to nie myślałem o niczym innym.Wink
Kamerka to jakieś GoClever z Biedry. Nie moja.

Odpowiedz }
Plusy od

Stare z szuflady
[Obrazek: 8kJq6lthusqmpSSD1bonLN67LBSWnwW2lieUr5i8...20-h610-no]
Działa? Widać?

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.