Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strzelnica

Szukam strzelnicy w Tczewie i w sumie nie mogę znaleźć. Czy u nas jest jakaś strzelnica aby można było z wiatrówki postrzelać do tarczy na dystansie od 10 do 20 metrów?

Odpowiedz }
Plusy od

Generalnie to możesz sobie sam takie miejsca zorganizować Smile Tylko pamiętaj że by miejscem powieszenia tarczy była jakaś osłona czy coś takiego. Najlepiej znaleźć jakaś górke wzniesienie nasyp itp... wpic sobie deseczkę i odmierzyć odległość. Dużo roboty nie ma a strzelać możesz bezpiecznie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ponoć jedna jest, ale nie wiem, jak to wygląda: http://ohptczew.blogspot.com/2011/04/otw...-11-1.html
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Robaka zapytaj. On chciał kiedyś nawet zorganizować strzelanie z czegoś mocniejszego, niż wiatrówka.

Z wiatrówką nie musisz iść na strzelnicę. W plenerze lepiej.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

strzelnica OHP na wiatrówkę, ale jest też strzelnica Zespołu Szkół Technicznych (mechanik) - dłuższa oś, wiatrówka i kbks; dodatkowo Zespół Szkół Agrotechnicznych w Swarożynie - oś 50 metrowa wiatrówka, kbks, rzut granatem ćwiczebnym Tongue

jakby co - najłatwiejsza droga do strzelania przez koła LOK - Koło Miejskie oraz Koło Snajper
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

moze nie w tczewie, ale tez jest za****scie http://www.czapla-bron.pl/index.php?co=str
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

a nie lepiej postrzelać sobie do ludzi( oczywiście nie z wiatrówki)
ngairsoft.fora.pl

Odpowiedz }
Plusy od

popieram Davo Tomas

Odpowiedz }
Plusy od

Odświeżam temat.

Wpierw się pochwalę Wink
Sprawiłem sobie takie oto cacko:

[Obrazek: dscf2787.jpg]

[Obrazek: dscf2788w.jpg]

Model GSG-92. Do złudzenia przypomina Berettę 92FS. Wczoraj dostarczył mi go kurier.
Pistolet strzela stalowymi kulkami a zasilany jest kapsułą co2. Na razie przestrzeliłem go 3 razy w mieszkaniu i więcej już tego nie będę próbował bo jest za mocny na takie eksperymenty. Można coś uszkodzić - śrut lata jak szalony Smile Efekt jest niesamowity - nie takie pstryknięcie jak z typowej wiatrówki, tylko porządne pier******cie połączone z odrzutem! Przez 2 godziny banan mi z gęby nie schodził Smile

I teraz pytanie -
- Znacie może jakieś miejsce w pobliży Tczewa, gdzie by można było na spokojnie i bez gapiów postrzelać z wiatrówki? Może jest gdzieś jakaś strzelnica na wolnym powietrzu?

Odpowiedz }
Plusy od

w sobotę wieczorem pod ebro Big Grin
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

To by było za słabe a bazuki jeszcze się nie dorobiłem Wink

Odpowiedz }
Plusy od

chyba czas juz złozyc swojego walthera cp-88 tylko gdzie ja dostane oring taki mały ehhhh....

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-08-04, 13:29)rosolini napisał(a): I teraz pytanie -
- Znacie może jakieś miejsce w pobliży Tczewa, gdzie by można było na spokojnie i bez gapiów postrzelać z wiatrówki? Może jest gdzieś jakaś strzelnica na wolnym powietrzu?

Strzelnica wojskowa?

Odpowiedz }
Plusy od

Może być i wojskowa, byle by była ogólnie dostępna.

mati - a co to jest za walther? Na jaką amunicję? Zastanawiałem się też nad Waltherem P99 Compact albo w wersji RAM (większy kaliber) - też ładne pukaweczki.

Jak masz problem z częściami zam. to tutaj popytaj: http://bron.iweb.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Walther CP88 to replika mało popularnego Walthera P88, co do repliki miałem taką i z czystym sumieniem mogę polecić, wykonanie świetne, regulowana szczerbinka, brak odrzutu (zaleta lub wada jak to woli), spora moc jak na co2 i dobre skupienie.

Jak jest więcej osób chętnych to faktycznie można by się gdzieś wybrać większą grupą, dobrze zabezpieczony teren i wiatrówką można strzelać bez większych konsekwencji.

Śrut w formie kulki ma niestety to do siebie że lata gdzie chce, zdecydowanie lepszy jest typu "Diabolo".
Pistolety typu RAM są ciekawe, ale koszty ich używania nie do przyjęcia Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.