Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strzelnica

W sumie przydałoby się przestrzelić moją gwintówkę, może i łuk też.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak się pogoda poprawi, to będziemy organizować wypad na strzelnicę. Chętnych proszę o info na PW, to powiadomię z wyprzedzeniem.

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję za sobotnie strzelanko. Fajny sprzęt, bardzo przyjemne spotkanie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Na byłym poligonie strzelaliście?
Do "puszek" czy tarcze mieliście swoje?

Odpowiedz }
Plusy od

Na Górkach - nie wiem, czy tam był poligon? Na pewno była strzelnica i tam strzelaliśmy.
Mieliśmy i tarcze i puszki i butelki też się znalazły. Ogólnie kto w co chce, byleby bezpiecznie i w granicach zdrowego rozsądku.

Odpowiedz }
Plusy od

i wiadro na 90 metrach Wink

Odpowiedz }
Plusy od

A no tak - było też wiadro Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-11-01, 21:19)rosolini napisał(a): Na Górkach - nie wiem, czy tam był poligon? Na pewno była strzelnica i tam strzelaliśmy.

Jeżeli chodzi o te "Górki" po prawej stronie starej "1" jadąc w kierunku Torunia - tak to był poligon, składy i strzelnica.
JW3730 - Jesień 87.
https://16bsap.wp.mil.pl/pl/

Odpowiedz }
Plusy od

Jeszcze zostały tam jakieś budynki po bomboskładzie
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Panowie, mam remika. Czy na tej strzelnicy garnizonowej 16 Tczewskiego Batalionu Saperów mozna z tego ustrojstwa postrzelac.Z postow wynika ze ktos to robil.Moze kolega Rosolini cos wie?
pozdr

Odpowiedz }
Plusy od

Oczywiście, że można ale pod warunkiem, że cię nie złapią Wink Zgodnie z przepisami możesz strzelać tylko na licencjonowanych strzelnicach. Widziałem jak jeden kolega tam strzelał z remingtona, strzelił kilka bębenków i spokojnie, przez nikogo nie niepokojony odjechał. No ale jest to ryzyko, bo też ludzie potrafią pojawiać się na nasypie w linii strzału. Nie daj Boże jakiś rykoszet albo podbiło by lufę przy strzale i tragedia gotowa. Sam planuję zakup takiego rewolweru ale będę z nim jeździł do Lublewa na Czaplę. Za 25 zł wynajmujesz tor i strzelasz do bólu.

Odpowiedz }
Plusy od

W Lublewie trzeba mieć zaświadczenie o odbytym szkoleniu ze strzelania i jeśli nie posiadasz pozwolenia na broń, to również obowiązkowo obecność instruktora przez cały pobyt na torze. Taką informację mi podano, kiedy pytałem o strzelanie z czarnego prochu.
Wydaje się, że tańszą i wygodniejszą opcją jest strzelnica w Lubichowie: za darmo i w zasadzie poza wpisem do księgi gości w biurze nadleśnictwa, żadnych dodatkowych warunków nie ma.

Odpowiedz }
Plusy od

Bylem dzis na strzelnicy u saperow ale nie strzelalem.Pelno dzieci z wiatrowkami tam bylo i proba strzelania z broni ostrej-czarnoprochowej bylby skrajna nieodpowiedzialnoscia. W Lublewie strzelaja moi znajomi z czarnego prochu i nie ma instruktora.Taka informacja to chyba ze wzgledow formalnych. Lublewo troszke daleko i ma mankament-strzelanie tylko do tarcz papierowych a ja chetnie postrzelalbym do patelni , czajnikow i innych alienow Smile No nic zobacze to Lubichowo.Dziekuje za namiar i podjecie tematu.
pozdr

Odpowiedz }
Plusy od

Pytałem w Lublewie o możliwość strzelania do różnych gratów. Powiedziano mi, że jest taka możliwość, ale trzeba wynająć całą strefę na wyłączność i obowiązkowo instruktor, który będzie kontrolował całość strzelania. Tak więc jest możliwość, ale pewnie tanio nie będzie.
Za to w Lubichowie wydaje się luzacko. Pan przez telefon wydawał się całkiem spoko i w zasadzie nie widział żadnego problemu w niczym. "Wpisuje się pan do księgi i idzie strzelać."- tak brzmiała odpowiedź Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-01-29, 15:25)MacGyver napisał(a): Pytałem w Lublewie o możliwość strzelania do różnych gratów. Powiedziano mi, że jest taka możliwość, ale trzeba wynająć całą strefę na wyłączność i obowiązkowo instruktor, który będzie kontrolował całość strzelania. Tak więc jest możliwość, ale pewnie tanio nie będzie.
Za to w Lubichowie wydaje się luzacko. Pan przez telefon wydawał się całkiem spoko i w zasadzie nie widział żadnego problemu w niczym. "Wpisuje się pan do księgi i idzie strzelać."- tak brzmiała odpowiedź Wink

Mi kiedyś powiedzieli, że tylko 25 zł za wynajęcie toru i nie było mowy o żadnym instruktorze. W przyszłą sobotę jadę tam postrzelać, to dowiem się dokładnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.