Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o odbanowanie łowcy

Łowca przegina, często pisze w dziwny sposób, ale na pewno wklejenie miniaturek zdjęć od jakiegoś oszołoma z facebooka nie jest powodem do bana (max 10% ost. + usunięcie durnych postów).
Posty te były po prostu głupie. Nikogo nie kompromitowały. Były tylko i wyłącznie beznadziejne.

Niniejszym proszę o zdjęcie bana użytkownikowi łowca.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Przyłączam się. Nie zgadzam się z łowcą w wielu kwestiach (wkurza mnie niekiedy niemiłosiernie Dodgy), ale uważam, że ban to już przesada. Usunięcie postów by wystarczyło.

Odpowiedz }
Plusy od

Moje pytanie - ile razy Łowca dostawał już ostrzeżenie i za co?

Jaki był % poziom jego ostrzeżeń? Jeżeli wielokrotnie był karany, to ban jest słuszny.

I nie mówię tego bo nie lubię Łowcy. Nic do niego nie mam, po za tym, że uważam iż bredzi, a przede wszystkim obraża wszystkich dookoła :}.

Odpowiedz }
Plusy od

Bartku, ile razy jeszcze będziesz edytować swego posta? Treść zmienia się zdecydowanie...

Odpowiedz }
Plusy od

W miarę jak przejrzałem niektóre wypowiedzi w innym wątku, postanowiłem doprecyzować swoją wypowiedź. Moje zdanie się zmieniło, więc wyedytowałem posta.

Nie róbmy offtopicu.

Odpowiedz }
Plusy od

Podpisuję się pod odbanowaniem typa wszystkimi piórami, skrzydłami, łapkami i dziobem. Bywał żałosny, pisał brednie, ale w porównaniu z takim np. Zbigniewem Urbanem alias wyborcą- który syfi to forum jak zmutowany troll- to był całkiem kulturalny i porządny koleś.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

kamilus poczuł się odpowiedzialny za rozpoczęcie takiego tematu, wszak to o niego kiedyś forumowicze "walczyli" Tongue.

A tak poważnie, to ja też jestem za odbanowaniem łowcy. Też mnie wkurzał często, ale to taki nieszkodliwy typ był.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

popieram odbanowanie, niektórzy zasługują bardziej na banicję niż on.

Odpowiedz }
Plusy od

Popieram zniesienie blokady. Ochrona dobra, o którym wspominał MacGyver, nastąpiła poprzez usunięcie wpisu. W pozostałym zakresie są właściwsze instytucje i kodeksy.

Odpowiedz }
Plusy od

Jestem za*, a MacGyver przegina.

*uzasadnienia zaplusowałem, więc nie będę powtarzał tego samego.Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-22, 00:15)MacGyver napisał(a): Bana na tydzień.

Od kogoś trzeba zacząć robić porządek. Trolla trzeba nazywać trollem.
Staje murem za decyzją MacGyver-a.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Te durne fotki latają po necie od jakiegoś czasu. Łowcy pasują do wizerunku PO, to je puścił. Jednak w przeciwieństwie do niektórych łowca ma takie własnie przekonania jakie tu prezentuje. Biegunowo różne od moich, ale cóż...
Uważam też, że każdą myśl mozna wyrazić nie stosując chwytów poniżej pasa. To już kwestia kulturySmile

Zdecydowanie uwazam, ze należy zdjąć bana. Niedługo zaczniemy bać się własnego cienia.

Odpowiedz }
Plusy od

Również się podpisuję pod odbanowaniem łowcy - jest tu dwóch innych trolli w jednej osobie, którzy robią dużo więcej "czarnej roboty", a tego nasz "ukochany" moderator nie widzi (tak, wiem dajesz mu ostrzeżenia, jednak dopiero po reakcji całego forum i co z tego, skoro gość z tego sobie niejednokrotnie i na forum tego forum zakpił? - recydywista bez szans na poprawę, a nadal tu śmieci).

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-22, 10:23)leoncjo napisał(a): Jestem za*, a MacGyver przegina.

*uzasadnienia zaplusowałem, więc nie będę powtarzał tego samego.Wink

też już jakiś czas temu zauważyłem, że MacGyver przegina i jest nadgorliwy w swoich obowiązkach.
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

Jak już gdzieś pisałem, banicję łowcy uważam za totalne nieporozumienie...
Szczególnie w świetle ostatnich akcji wciąż obecnego ZU.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.