Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Porządki" na forum.

Demonizujecie.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-23, 22:32)MacGyver napisał(a):
(2011-08-23, 22:20)Przepiura napisał(a): [....]nie wierzę, żeby Ci nabluzgał,[....]

Wiara czyni cuda...

Nie wiem w co wierzysz, ale pisząc tak wprowadzasz ludzi w błąd - nie nabluzgałem Przepiura.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-23, 22:32)MacGyver napisał(a):
(2011-08-23, 22:20)Przepiura napisał(a): [....]nie wierzę, żeby Ci nabluzgał,[....]

Wiara czyni cuda...

A uzasadnienie takie dałeś, jak mietek napisał?
Bo to się kupy nie trzyma.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Każdy wierzy w to, co chce wierzyć. Mieczyslaw napisał tekst celowo obraźliwy w stosunku do mnie.
Ostrzeżenie było nie za obrażanie mnie poprzez PW, ale za to, co napisałem. Nie mam zamiaru się powtarzać. Mieczyslaw stwierdził, że jak nie bardzo może publicznie, to będzie mi trollował prywatnie, a ja nie chcę dyskutować na ten temat z mieczyslawem, tym bardziej w stylu, którego używa.

Proszę nie ciągnąć tego tematu.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Mam prawo się bronić i dbać o swoje dobre imię i nie zamierzam z niego zrezygnować.
Nie pisałem do Ciebie w sposób obraźliwy, niech każdy oceni sam - poniżej wiadomość, którą wysłałem do Ciebie w nocy, a którą rzekomo odczytałeś nad ranem:

Robisz błędy (nie "ot" a "od"), a to że mnie tak odbierasz to Twój, nie mój problem - nie lecz kompleksów na forum, bo po tej PW wiem, że właśnie tu leży przyczyna problemu, nie we mnie. Jesteś uprzedzony i to nie tylko moje zdanie. Brak Ci argumentów, więc wykorzystujesz pozycję moderatora. I nikogo nie atakuję - masz najwyraźniej problemy z odbiorem wypowiedzi osób o innych poglądach niż Twoje. A udowadniać nikomu i niczego nie muszę, ot tak po prostu - jesteś w stanie to zrozumieć? Tym bardziej Tobie,
m.

I nie pisz co "mieczyslaw stwierdził" bo w głowie mieczyslawa nie siedzisz, a Twoje sądy co do mnie są bardziej niż chybione.

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za niepotrzebne uwagi osobiste w stosunku do dyskutanta
ja przepraszam bardzo, ale czy to jest żart? to chyba nie jest naprawdę?
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

Ale że co żart? Widziałeś wątek przed wywaleniem postów do archiwum?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A co ma piernik do wiatraka ?

Odpowiedz }
Plusy od

niepotrzebne uwagi osobiste? subiektywna ocena moderatora, a nie według regulaminu? czy mi sie wydaje?

Odpowiedz }
Plusy od

To nie była subiektywna ocena, wsio ok.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-24, 23:48)rudy napisał(a):
Cytat:Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za niepotrzebne uwagi osobiste w stosunku do dyskutanta
ja przepraszam bardzo, ale czy to jest żart? to chyba nie jest naprawdę?

(2011-08-25, 08:23)aga_piet napisał(a): Ale że co żart? Widziałeś wątek przed wywaleniem postów do archiwum?

Przepraszam bardzo, ale jak można uznać te uwagi jako uwagi osobiste do dyskutanta, skoro tożsamość dyskutanta jest formalnie anonimowa? Ukrywanie się pod pseudonimem wyklucza tak daleko idącą ochronę. Wyluzujcie z tym, moderatorzy, brniecie w absurdy.

Odpowiedz }
Plusy od

Post o którym mowa, a także dwa następne zawierały treści łamiące regulamin (obraźliwe czy też celowo obraźliwe dla wywołania kłótni).
3/4 tego posta i 100% tamtych dwóch nie dotyczyła wątku i odnosiła się wyłącznie do osoby rozmówcy. Nie była to kulturalna wymiana zdań. Sprawa jest dla mnie oczywista.
Nasz regulamin jest tworem niedoskonałym i nie zawiera słowa "offtop", mimo to forumowicze często raportują takie posty, również w tym dziale były liczne postulaty o pilnowanie porządku pod tym względem. To kolejny powód, aby owe posty wyrzucić (z wyjątkiem jednego w jakimś stopniu nawiązującego do tematu).

Nie rozumiem Waszego oburzenia z powodu słowa "osobisty":

(2011-08-25, 15:55)Daniel napisał(a): Przepraszam bardzo, ale jak można uznać te uwagi jako uwagi osobiste do dyskutanta, skoro tożsamość dyskutanta jest formalnie anonimowa? Ukrywanie się pod pseudonimem wyklucza tak daleko idącą ochronę.

Uważam, że ukrywanie się pod nickiem nie zwalnia nas z przestrzegania powszechnie obowiązujących zasad kultury. Dla mnie osoba ukrywająca się pod nickiem to taka sama osoba jak żywy człowiek z reala.
Chyba że w języku prawniczym przymiotnik "osobisty" oznacza coś zupełnie innego jak w Słowniku Języka Polskiego...
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-25, 18:22)aga_piet napisał(a): Post o którym mowa, a także dwa następne zawierały treści łamiące regulamin (obraźliwe czy też celowo obraźliwe dla wywołania kłótni).
3/4 tego posta i 100% tamtych dwóch nie dotyczyła wątku i odnosiła się wyłącznie do osoby rozmówcy. Nie była to kulturalna wymiana zdań. Sprawa jest dla mnie oczywista.
Nasz regulamin jest tworem niedoskonałym i nie zawiera słowa "offtop", mimo to forumowicze często raportują takie posty, również w tym dziale były liczne postulaty o pilnowanie porządku pod tym względem. To kolejny powód, aby owe posty wyrzucić (z wyjątkiem jednego w jakimś stopniu nawiązującego do tematu).

Nie rozumiem Waszego oburzenia z powodu słowa "osobisty":

(2011-08-25, 15:55)Daniel napisał(a): Przepraszam bardzo, ale jak można uznać te uwagi jako uwagi osobiste do dyskutanta, skoro tożsamość dyskutanta jest formalnie anonimowa? Ukrywanie się pod pseudonimem wyklucza tak daleko idącą ochronę.

Uważam, że ukrywanie się pod nickiem nie zwalnia nas z przestrzegania powszechnie obowiązujących zasad kultury. Dla mnie osoba ukrywająca się pod nickiem to taka sama osoba jak żywy człowiek z reala.
Chyba że w języku prawniczym przymiotnik "osobisty" oznacza coś zupełnie innego jak w Słowniku Języka Polskiego...

Słownik prawniczy nie ma tu nic do rzeczy. Trzeba było uzasadnić, że chodzi o treści obraźliwe lub wywołujące kłótnię, a nie że to za niepotrzebne uwagi osobiste. Ponadto stosowanie ocen, czy wypowiedź jest potrzebna czy niepotrzebna wychodzi poza dopuszczalne ramy moderacji.
Nie wątpisz natomiast chyba w to, że gdyby użytkownicy na forum występowali pod prawdziwym nazwiskiem i fotografią przedstawiającą wizerunek, dyskusja byłaby bardziej salonowa. Ot różnica. Język jest elementem środowiska, to zasługa cywilizacji, że występujemy często w kilku naraz. Tego nie zmienisz. Forum nigdy nie będzie salonem.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-08-25, 18:54)Daniel napisał(a): Nie wątpisz natomiast chyba w to, że gdyby użytkownicy na forum występowali pod prawdziwym nazwiskiem i fotografią przedstawiającą wizerunek, dyskusja byłaby bardziej salonowa. Ot różnica. Język jest elementem środowiska, to zasługa cywilizacji, że występujemy często w kilku naraz. Tego nie zmienisz. Forum nigdy nie będzie salonem.

Nie mówię o salonie tylko zwykłej kulturze.
Nie jestem w tym odosobniona, bo to Wy raportujecie posty i biadolicie z powodu chamstwa na forum. Wystarczy poczytać wątki w tym dziale.

EDIT: Co do uzasadnienia ostrzeżenia - ok, będę starała się używać formułek i nie pisać "swoimi słowami" Wink MEA CULPA
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

sami na te offtopy pozwalacie wydzielając co chwilę nowe tematy, zamiast te posty kasować

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.