Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwal Latawca

XIII Festiwal Latawca

data: 11 września 2011 (niedziela)
godzina: 10:00
miejsce: Plac Zebrań Ludowych
adres: Gdańsk, Brama Oliwska
organizator: Scena Muzyczna Gdańsk
bilety: wstęp wolny

http://www.trojmiasto.pl/festiwal-latawca
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Byłem z rodzinką. Atmosfera zabawowo piknikowa. Tatusiowie mogli popuszczać latawce, a dzieci miały atrakcje dla siebie takie jak: puszczanie baniek mydlanych, nauka żonglowania, malowanie twarzy, robienie zwierzątek z balonów. Całości klimatu zabawowego dodawał prowadzący Konio.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Na podanej wyżej stronie jest galeria z dzisiejszego festiwalu.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety, puszczanie latawców, podobnie jak gra w "puchę" i "państwa-miasta" odeszła w niebyt w XXIw. I nie mówię tu o chińskim szajsie, tylko własnoręcznie zbudowanym z listewek, szarego papieru i krepy na ogon. Teraz wystarczy "symulator komputerowy" Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Samo nie odeszło, rodzice niestety z wygody kupienia odstawili tę zabawę na bok.

Odpowiedz }
Plusy od

Może czas ogłosić akcję - latawce reaktywacja? Jesień to doskonały na to czas.

Poza tym ja budowałem latawce w szkole, a puszczałem z kolegami raczej, niż z rodzicami...

Odpowiedz }
Plusy od

Widzę, że mojego syna kopnął zaszczyt, że miał okazję kilka razy budować i puszczać latawiec z tatą Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

lol Big Grin
http://www.tcz.pl/index.php?p=1,3,0,nadc...na-kanonce
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak co roku Wink
Chociaż z roku na rok coraz więcej ludzi się zbiera z własnoręcznymi latawcami.

Nagrody przyzwoite, bo zestawy klocków LEGO o wartości nawet 150zł, więc warto poświęcić trzy godzinki i pare zł na zrobienie latawca.
Sam brałem co roku udział od jakichś paru lat i nigdy nie było konkurencji*, mimo, że mój latawiec był zawsze oddawany na zakończenie zabawy dla jakiegoś uczestnika.

*- w latawcach przestrzennych.

Odpowiedz }
Plusy od

Powiem szczerze, że gdyby nie post Fla o festiwalu w Gdańsku, to nigdy bym chyba nie zwróciła uwagi, że mamy coś podobnego w Tczewie Tongue
już chciałam pocisnąć na słabą promocję, ale z drugiej strony skoro piszesz, że ludzi co rok coraz więcej, to pewnie przeoczyłam to przez własną ignorancję Wink
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Bo tak naprawdę to jest strasznie mało informacji o tym.

Dwa lata temu mówiłem o tym, że jest słabo promowane, ale pan Repiński gwarantował, że często informował o tym w swojej telewizji, jak i gazecie tczewskiej - lol.

Dla mnie też śmieszne jest to, że informują o tym tydzień przed. Może i jest to wystarczalny czas, aby zrobić latawiec, ale nie przesadzajmy.

Odpowiedz }
Plusy od

Promocja tego wydarzenia faktycznie marna. Pierwszy raz słyszę, że coś takiego w Tczewie jest organizowane. Informację powinny być, co najmniej miesiąc wcześniej w Internecie.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Ktoś się wybiera? Wczoraj przez 2 godziny budowaliśmy latawiec :p Pierwsze próbne loty wykazują, że mamy szansę przy silnym wietrze Wink Wybiera się ktoś jutro? Czy raczej wybieracie wariant soboty rowerowej - bo u nas albo się nie organizuje nic, albo dwie imprezy w tym samym czasie...

Odpowiedz }
Plusy od

Chętnie się wybiorę popatrzeć, jeśli pogoda dopisze.
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna."
Stephen King

Odpowiedz }
Plusy od

Ja już odpadam ;D Przez 10 lat co roku tam bywałem jako uczestnik, ale teraz jakoś brak chęci Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.