Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwal Latawca

Smile dobry pomysł na wspólne spędzenie czasu rodziców z dziećmi, najpierw przygotowywanie latawca, potem puszczanie i nagroda dla każdego Smile Dzieci były zadowolone, latawce b. ładne, pogoda idealna Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Idealnie bylo dzien wczesniej. Czy chociazby dwie godziny wczesniej :p a o 12 wiatr byl juz na tyle slaby, ze praktycznie nikomu nie udalo sie wystartowac. Za to ci, co rozpoczeli wczsniej, osiagali na prawde imponujace, kilkusetmetrowe wysokosci.

Odpowiedz }
Plusy od

a jakieś zdjęcia ktoś robił? czy relacja radiowa ma nam wystarczyć? Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-09-25, 11:54)piernik napisał(a): a jakieś zdjęcia ktoś robił? czy relacja radiowa ma nam wystarczyć? Tongue

Ja robiłam Wink Ale nie wiem jak wstawić?....

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-09-25, 21:36)Jusi napisał(a): Ja robiłam Wink Ale nie wiem jak wstawić?....

http://www.forum.tcz.pl/showthread.php?tid=4086 Big Grin
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

tak na oko, to było kilka drachli domowej roboty. a ktoś narzekał, że dzisiejsza młodzież tylko w kompach siedzi.

Odpowiedz }
Plusy od

miałem kiedyś latawca (niestety gotowy czyli kupiony), ale fajnie latało, zawsze marzę latać jak patrzę jak unosi wysoko :-)
Mieszkam niedaleko Tczewa, chętnie przyjadę na imprezę  Smile. Jestem niedosłyszący, jak zauważycie, że piszę z błędem gramatycznym to przepraszam i postaram się nie powtórzyć. Chciałbym mieszkać w Tczewie, bo niektóre sklepy są tańsze niż z innego miasta  Smile.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.