Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimowisko 2012

Wiem, że dopiero rozpoczął się rok szkolny i mało kto myśli już o przerwie zimowej, niemniej do końca września trwają oferty first minute na zimowiska. Wiecie może, czy u nas lokalnie dla dzieci coś się organizuje, czy też rodzice muszą we własnym zakresie te dwa tygodnie zagospodarować?

Odpowiedz }
Plusy od

Większość szkół podstawowych organizuje szkolne zimowiska, chyba jednak trwa to jeden tydzień, a nie dwa.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Zimowiska w szkołach trwają 2 tygodnie ( tak bynajmniej jest w dwunastce ) . Zającia bardzo ciekawe , także warto maluchy zapisac . Niestet pozatym nie wiele się dzieje. Byc moze jakieś zimowiska organizują jeszcze osiedlowe domy kultury , ale tego nie jestem pewna . A pozatym są jeszcze harcerze , i tam by mozna jeszcze było podpytac co się dzieje .Ale podejrzewam że dopiero w okolicy grudnia bedzie cos wiadomo.
No chyba że chodzi o jakieś dalsze wyprawy , to już trzeba rezerwowac , poniewaz góry zawsze są obstawione na całe ferie .
Pozdraiwam

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-09-19, 08:50)dobra11 napisał(a): Zimowiska w szkołach trwają 2 tygodnie ( tak bynajmniej jest w dwunastce ) . Zającia bardzo ciekawe , także warto maluchy zapisac . Niestet pozatym nie wiele się dzieje. Byc moze jakieś zimowiska organizują jeszcze osiedlowe domy kultury , ale tego nie jestem pewna . A pozatym są jeszcze harcerze , i tam by mozna jeszcze było podpytac co się dzieje .Ale podejrzewam że dopiero w okolicy grudnia bedzie cos wiadomo.
No chyba że chodzi o jakieś dalsze wyprawy , to już trzeba rezerwowac , poniewaz góry zawsze są obstawione na całe ferie .
Pozdraiwam

http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Nie mogłam........Angry Nie pierwszy raz ktoś wyjaśnia znaczenie tego słowa....

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.