Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Kociewska

Czy wie ktoś może jakie sklepy będą w Galerii?? Jaki spożywczak?

Odpowiedz }
Plusy od

podobno biedronka

a na poważnie to liczę na Bomi.
Tam gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia.

Odpowiedz }
Plusy od

Bomi, taaa... pozostańmy w sferze marzeń, a tak naprawdę to pewnie będzie tam jakiś market kerfur czy inne tesko.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Real mi się marzy, ale to całą galerię by zajęło
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

A ja mam nadzieję, że żaden spożywczak nie pochłonie powierzchni tej galerii... Tego już mamy dostatek. Najpewniej będzie Euro RTV AGD, Empik, Diverse, Reserved.

Odpowiedz }
Plusy od

Fast Food kolejny tez będzie. Pytanie tylko który?Smile (osobiście jeśli juz to chciałbym Burger King no ale wiadomo raczej nierealneSmile)

Odpowiedz }
Plusy od

KFC by mnie zadowoliło.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ja myślę, że będzie kolejny spożywczak, bo chociaż my jako mieszkańcy mamy pod dostatkiem takich sklepów, to nie zapominajmy o tym, że galeria będzie koło dworca.
Sporo przyjezdnych, którzy będą czekać na przesiadkę w pierwszej kolejności pomyślą o jakimś jedzeniu na dalszą podróż.
Poza tym nawet mieszkańcy, którzy wybiorą się do galerii na zakupy, wpadną do marketu, bo "za jednym razem".

Jeśli chodzi o fast food, to mam nadzieję, że nie McDonald's. KFC mogłoby być. Nie jestem stałą klientką tego typu miejsc, ale od czasu do czasu można coś sobie zjeść.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Myśle, że na Tczew jeden "Donald" wystarczy. Jak już ma być drugi fast food to niech to będzie coś innego.

Odpowiedz }
Plusy od

Fast Food - Asian Hung Wink
To byłaby rewelacja Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Nie llubię azjatyckiego jedzeniaSad
Mnie zadowoliłby Sphinx

Odpowiedz }
Plusy od

A ja nie lobię Sphinx'a..

To takie głupie gadanie. Ja lubię to, a ja nie, wole to...
Będzie taka knajpa, fast food, jaki ktoś sobie wymyślił i zainwestował w biznes. Nigdy wszystkim nie dogodzi.

Zawsze możecie wynająć lokal i zainwestować w swój pomysł zamiast marudzić

Odpowiedz }
Plusy od

Ale Julkka nie spinaj się tak Wink.
Nikt tu nie powiedział: "musi być taki fast food". Mówimy co byśmy chcieli, a czego raczej nie. A co będzie, to się okaże.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Empik by się przydał.
A z fastfoodów - Captain Olsen.
Coś azjatyckiego też.
Albo ten z kanapkami... Subway? Marzenia.Smile
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-09-22, 13:45)leoncjo napisał(a): Albo ten z kanapkami... Subway? Marzenia.Smile

ooo zapomniałem o tym Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.