Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neurolog Pilne

hej. potrzebuje jakiegoś dobrego neurologa, który przyjmuje prywatnie i w błyskawicznych terminach? polecicie kogoś? jakieś namiary?

Odpowiedz }
Plusy od

Ranking Wink
ja u Rogowskich czekam miesiąc ;/ porażka... Nie ma to jak rwa kulszowa...

Odpowiedz }
Plusy od

Mowiński młody i Mowińska Pani Matka. Ona mi pomogła, ale różne są opinie. Na ul. WP

Odpowiedz }
Plusy od

A Pani Matka jeszcze przyjmuje? Wiekowa już chyba jest.
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna."
Stephen King

Odpowiedz }
Plusy od

Chyba jo.

Odpowiedz }
Plusy od

Mowińskiego unikaj, jak ognia. Nawet w ostateczności go nie polecam.

Odpowiedz }
Plusy od

niestety, nawet prywatne przyjęcie graniczy z cudem w Tczewie.
Olchawa na Lecha przyjmuje jeszcze (jest ordynatorem czy kimś tam ważnym w Kościerzynie),ale odmówiła.
Skończyło się wizyta w Starogardzie na neurologi, ale młody pan doktor na pogotowiu z wielkim oporem wypisał skierowanie, bo bym od niego nie wyszła.

babcie prawie nieprzytomna z bólu, ciągnie się od m-ca, dziś nasilił się okropnie,tabletek przeciwbólowych tysiące (pół Tczewa bym obdzieliła) a on, że to sprawa przewlekła, nie ma podstaw do skierowania do szpitala.
Ale jakby się tak nałykała ich za dużo, bo przy takim silnym, nieustającym bólu, to wierzę, że ludzie mają chwile zwątpienia, wtedy mieli by podstawę by przyjąć albo by juz nie musieli.

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam Kamińskiego, przyjmuje na NFZ w białym domku i Polimedzie na Niepodległości (również prywatnie, w recepcji podadzą nr telef. do niego).
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

podbijam temat, ponieważ szukam dobrego neurologa w Tczewie!

Odpowiedz }
Plusy od

Dr. K. Mazur, przyjmuje w każdy piątek w Medice.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-01-26, 19:50)monar84 napisał(a): podbijam temat, ponieważ szukam dobrego neurologa w Tczewie!

Dr Kryda w białym domku, ale termin oczekiwania to wiadomo... Undecided
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-01-27, 09:22)szalony patison napisał(a): ale termin oczekiwania to wiadomo... Undecided

Zarejestrowałam się do Kamińskiego. 18 marca Rolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-01-27, 19:33)monix napisał(a): Zarejestrowałam się do Kamińskiego. 18 marca Rolleyes

No widzisz jak prędziutko Big Grin raptem 2 miesiące, co to jest... pfff.... Wink
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-01-28, 09:12)szalony patison napisał(a): No widzisz jak prędziutko Big Grin raptem 2 miesiące, co to jest... pfff.... Wink

Mogę ze trzy razy umrzeć, c'nie? Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-01-28, 22:01)monix napisał(a): Mogę ze trzy razy umrzeć, c'nie? Big Grin

Dobry pacjent, to martwy pacjent !! Big GrinBig Grin
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.