Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laryngolog dziecięcy

Krople do nosa na bazie kropli nasivin, gentamecyna, i jeszcze dwa składniki, dalej wapno, aerius, i jeszcze jakieś dwa leki nie pamiętam nazwy.

dr Knurowskiej nie krytykuję, tak jak pisałem też ma dobre podejście do dzieci. Zleciła wymaz. Także tłumaczy. Na duży plus zaliczam gabinet i możliwość wcześniejszej rejestracji. Jednak jedyny lek zapisany kiedyś już stosowaliśmy i nie pomógł. Dlatego zdecydowaliśmy się na wizytę u innego lekarza.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Ja mogę polecić dr Witkowskiego, widzę że jeszcze nie padło jego nazwisko Smile. Moja córka bardzo dużo chorowała kiedy zaczęła chodzić do przedszkola, po czasie okazało się że ma powiększony 3 migdałek. Najpierw próbowaliśmy go wysuszyć co nie przyniosło rezultatu, więc córeczka dostała skierowanie na zabieg. Wybrałam Sztum ze wzg. na najkrótszy okres oczekiwania na zabieg i możliwość tel. rejestracji. Po zabiegu, a minął już rok, córka tylko raz zachorowała poważnie na zapalenie oskrzeli, co kiedyś było normą.

Myślę że nie trzeba jeździć do Sopotu, na miejscu mamy dobrego specjalistę Smile

Odpowiedz }
Plusy od

No, ja już mam skierowanie dla młodszego dziecia na adenotomię. Dzwonię po pkolicznych szpitalach i robię rozeznanie w terminach zabiegów. W Elblągu trzeba czekać do kwietnia przyszłego roku, a pozostałe ośrodki, po 3 m-ce. Chyba, że za 800 zł w Gdyni, to mogę czekać 1,5 m-ca Sad
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

o co chodzi z tą Gdynią? 800zł to prywatnie czy na NFZ?
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

Z tego co wiem, to w Gdyni jest Klinika Medica. Zabiegi są refundowane z NFZ, ale za pobyt trzeba płacić, w sumie tak jak by pół prywatnie. Najlepiej wejśc na stronę i dokładnie się dowiedzieć.

Odpowiedz }
Plusy od

Wiem, odgrzewam kotleta ale opiszę najgorszą część przygody z 3 migdałkiem.

Właśnie jesteśmy po operacji (według mnie jest to operacja ponieważ zabieg wykonywany w pełym znieczuleniu) wykonanej w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu. Placówkę oceniam pozytywnie.

Co mnie zaskoczyło na plus to poziom zainteresowania lekarzy: lekarz dyżurny (Ankudowicz), chirurg (Siniarski) i anestezjolog (niestety z nerwów zapomniałem nazwiska Pani doktor) przychodzili po kilka razy w ciagu dnia - prawie jak w amerykańskich filmach. Tłumaczyli co i jak, pytali się jak mała się czuje. Ordynator ... niewiele mogę o nim napisać, niewiele mówił. Pielęgniarki ... pół na pół, niektóre miłe, inne nie. Najbardziej miła Pani zajmująca się salą operacyjną.
Sam szpital... warunki lepsze niż w Tczewie... a tak to Polska.

Mała najbardziej marudziała na miejsca po wkuciach niż na to co było po zabiegu.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-08-02, 22:39)Memory napisał(a): Wiem, odgrzewam kotleta ale opiszę najgorszą część przygody z 3 migdałkiem.

Właśnie jesteśmy po operacji (według mnie jest to operacja ponieważ zabieg wykonywany w pełym znieczuleniu) wykonanej w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu. Placówkę oceniam pozytywnie.

Co mnie zaskoczyło na plus to poziom zainteresowania lekarzy: lekarz dyżurny (Ankudowicz), chirurg (Siniarski) i anestezjolog (niestety z nerwów zapomniałem nazwiska Pani doktor) przychodzili po kilka razy w ciagu dnia - prawie jak w amerykańskich filmach. Tłumaczyli co i jak, pytali się jak mała się czuje. Ordynator ... niewiele mogę o nim napisać, niewiele mówił. Pielęgniarki ... pół na pół, niektóre miłe, inne nie. Najbardziej miła Pani zajmująca się salą operacyjną.
Sam szpital... warunki lepsze niż w Tczewie... a tak to Polska.

Mała najbardziej marudziała na miejsca po wkuciach niż na to co było po zabiegu.

Jak długo tam byliście? Jutro też jedziemy tak na zabieg. Jestem przerażona...
Czy coś specjalnego do jedzonka kupić, na co się przygotować? Niestety mąż za granicą, więc jestem zdana sama na siebie.. A mała już miałczy że nigdzie nie jedzie

Odpowiedz }
Plusy od

To może ja odpowiem, bo przerabiałam to 2 razy. Jedziesz do Elbląga?
Pobyt trwa 24 godziny, jeśli dziecko ma tylko usuwany 3 migdał bez podcinania bocznych i pod warunkiem, że zabieg będzie miało jeszcze w tym samym dniu. Ja z dzieckiem byłam przyjęta rano, przed 8.00, zabieg był ok. 11, a na drugi dzień po porannym obchodzie wypis do domu (ok. 12.00).
Dziecko po kilku godzinach po zabiegu może jeść rzeczy miękkie i lekkostrawne (biszkopty, chleb bez skórki, mus owocowy, jogurt itp.) no i dużo płynów, pielęgniarki tego pilnują. Oczywiście weź jedzenie i picie dla siebie, to szpitalne Ci nie przysługuje, ale to żadna strata, bo jest OBRZYDLIWE Confused w szpitalu jest sklepik i jakiś bar, ale komu by się chciało latać 7 pięter z góry na dół Wink
Powodzenia, pisz jakbyco Smile
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

szalony patison napisał(a):w szpitalu jest sklepik i jakiś bar, ale komu by się chciało latać 7 pięter z góry na dół Wink
Jak siedem? Byliśmy w kwietniu i to były 2 albo 3 piętra.
Nas wypisali do domu też po 24h, a Paweł miał usuwany 3 migdał i podcinane boczne.
Co do reszty się zgadzam Tongue.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-10-08, 06:57)Dredziata napisał(a):
szalony patison napisał(a):w szpitalu jest sklepik i jakiś bar, ale komu by się chciało latać 7 pięter z góry na dół Wink
Jak siedem? Byliśmy w kwietniu i to były 2 albo 3 piętra.
Nas wypisali do domu też po 24h, a Paweł miał usuwany 3 migdał i podcinane boczne.
Co do reszty się zgadzam Tongue.

No ale jak nie siedem jak siedem? Wink 2 lata temu laryngologia była na 5 piętrze, a bar w podziemiach.... chyba.... Huh chyba że już pod kopułą mi coś się robi, bo "skleroza to siostra rodzona moja" Big Grin Z resztą, mało ważne.
Zaobserwowałam podczas tych 2 pobytów, że dzieci z podcinanymi bocznymi musiały zostać dłużej, ale to może kwestia indywidualnego podejścia. Lekarz stwierdził, że jeszcze nie do domu to nie Wink
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

no tak my juz też po.
Wczoraj rano dotarliśmy do szpitala, rejestracja, na sale, badanie krwi. Po 2 godz dostała głupiego jasia i potem zabieg. 40 min - wycięty 3 migdałek, podcięte pozostałe. Po 3 godz mogła już zjeść i pic. Dziś przed 9-tą na badanie, już wypis mieli gotowy i do domku.
personel miły, lekarze też spoko. Pojechałam przygotowana jak na nockę w Tczewie, czyli na cienkim materacu, a tu niespodzianka. Dostałam swoje łózko (co prawda musiałam za nie zapłacić). Ale.... Spałam wygodnie.
Małą nic nie boli, już mamy z głowy. Więcej strachu przed niż poSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Strach miał wielkie oczy? Dobrze, że już po Smile Życzę zdrowia malutkiej

Odpowiedz }
Plusy od

mam pytanie:
czy dr Knurowska przyjmuje tylko prywatnie?
Chodzi o dorosłą osobę.

Odpowiedz }
Plusy od

Knurowska przyjmuje w białym domku na NFZ przynajmniej tak było jeszcze pod koniec zeszłego roku.
Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie.
[Obrazek: userbar.php?id=17103]

Odpowiedz }
Plusy od

dziękuję Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.