Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laryngolog dziecięcy

(2014-12-03, 04:08)Harry napisał(a):
(2014-12-02, 11:25)gabi napisał(a): Ma ktoś jakiś namiar gdzie można w miarę szybko usunąć dziecku migdały. Może być nawet prywatnie.

Jeśli może być prywatnie, to internet pokazuje, że w Lux Med w Wawie to robią. Ceny w zależności od zakresu zabiegu oraz metody - od coś ponad 1000, do coś ponad 2000.

Moja córka adenotonsillotomię miała robioną 2 miesiące temu, na GUM, i jest coraz lepiej. Ostre infekcje minęły jak ręką odjął, a te pomniejsze są coraz rzadsze.
I dobrze, i niech wszystkie Nasze Dzieci zdrowe będą - kończąc tym już nieco świątecznym życzeniem, dziękuję Wszystkim za pomoc i w tym wątku, i na PW.

Dzwoniłam to ceny wycięcia migdałków to koszt ok 4 tyś złotych. Szczerze przyznam, że myślałam że gdzieś do dwóch tysięcy się coś znajdzie, ale chyba jednak nie. Do Elbląga co dzwonię to nie mogę dostać się na laryngologię.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli dobry laryngolog (dziecięcy także) to tylko Jarosław Sova w Gdyni.

http://www.znanylekarz.pl/jaroslaw-sova-...log/gdynia

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam wykonanie telefonu do Funduszu Zdrowia i zapytanie o miejsca wykonania takich zabiegów. Wielokrotnie tak robiłem i nagle okazywało się, że kolejka z 6 miesięcy w jednej placówce skraca się do 2 tygodni w innej.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.