Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki, użyteczne linki

Dzięki Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Pojeździłbym sobie w takim miejscu. Wolałbym, żeby miasto zainwestowało te 700 tys. w organizację ścieżek rowerowych niż w fontannę na placu Hallera. W stronę Rokitek jest co robić.

Czesi mają głowę do promocji. Na drugim filmie który pokazałeś Mieczysław (w innym wątku) widać współpracę z producentem rowerów.

Na władze nie mamy co liczyć, a promowanie miasta w mniejszym lub w większym stopniu odbija się na naszym życiu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-05, 16:36)LLUKAS napisał(a): Pojeździłbym sobie w takim miejscu. Wolałbym, żeby miasto zainwestowało te 700 tys. w organizację ścieżek rowerowych niż w fontannę na placu Hallera. W stronę Rokitek jest co robić.

Czesi mają głowę do promocji. Na drugim filmie który pokazałeś Mieczysław (w innym wątku) widać współpracę z producentem rowerów.

Na władze nie mamy co liczyć, a promowanie miasta w mniejszym lub w większym stopniu odbija się na naszym życiu.

A, stąd Twój pomysł z Rometem?
Czesi w ogóle chyba mają jakieś takie, bardziej ludzkie podejście do życia niż my Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Jak ktoś lubi HDR'y, to rzeczywiście może się podobać. Mnie tylko utwierdziło w tym, że mi one nie leżą, a większość obrazków kojarzyła mi się bardziej z grafiką komputerową, niż fotografią.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja lubię ale to zależy od tego co się fotografuje a potem łączy, bo czasami takie jarmarczne wychodzą że szok :-) ale jakiś spokojny, delikatny to czemu nie.

Odpowiedz }
Plusy od

Your post contains too many videos. Max. videos allowed: 1

Odpowiedz }
Plusy od

heh, ładnie wykombinował...

Może to całkiem inna beczka, ale filmik ogień:

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-06, 00:40)Pipi napisał(a): Może to całkiem inna beczka, ale filmik ogień:

To musi być świetne doznanie, zazdroszczę Big Grin

Tutaj coś podobnego, polecam zacząć oglądanie od 2:06 Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Niedługo święta, kolędy...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-06, 17:02)mieczyslaw napisał(a): Niedługo święta, kolędy...

buahaha, ogólnie pomysł na film bardzo mi się kojarzy z kabaretem LIMO, dokładnie:

świetny też jest 'Janko Muzykant', właściwie sam nie wiem co lepsze Tongue

btw. wykorzystywanie karłów do celów humorystycznych stało się bardzo popularne Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Ciekawostka:

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.