Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile dostaje od państwa polski Kościół? Miliardy złotych. I chce więcej

(2011-11-04, 18:05)łowca napisał(a): Gdy zabraknie argumentów to (tu wymazałem dwa słowa) zawsze może powiedzieć - "burak". To taki uniwersalny klucz gdy... ( w tym miejscu była końcówka zdania, którą też wymazałem).
Ty Mietek też się migasz. Zinterpretuj chociaż jedno zdanie -"Dziękujmy Bożej Opatrzności za to, że krzyż powrócił do szkół, urzędów publicznych, szpitali. Niech on tam pozostanie!" Co Autor miał na myśli?
Domyślam się co odpowiesz.

Mi ich nie brakuje, więc nie widzę potrzeby bym użył słowa "burak" wobec Ciebie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-04, 20:03)mieczyslaw napisał(a):
(2011-11-04, 18:05)łowca napisał(a): Gdy zabraknie argumentów to (tu wymazałem dwa słowa) zawsze może powiedzieć - "burak". To taki uniwersalny klucz gdy... ( w tym miejscu była końcówka zdania, którą też wymazałem).
Ty Mietek też się migasz. Zinterpretuj chociaż jedno zdanie -"Dziękujmy Bożej Opatrzności za to, że krzyż powrócił do szkół, urzędów publicznych, szpitali. Niech on tam pozostanie!" Co Autor miał na myśli?
Domyślam się co odpowiesz.

Mi ich nie brakuje, więc nie widzę potrzeby bym użył słowa "burak" wobec Ciebie.

Na wzajem Mieczysławie. Natomiast moje domysły dot. Twojej odpowiedzi na mój poprzedni post okazały się strzałem kulą w płot. Totalna porażka. Myślałem , że zaproponujesz zakończyć temat ks. Bonieckiego.
Ponieważ widzę, że nie obrażasz się na mnie tak jak Przepiura przeto z taką pewną nieśmiałością zapytam - co sądzisz o zadymie w PiSie?
Tak,tak- ja wiem, że są ważniejsze sprawy i benzyna po 5,50 ale coś jakby za cicho tu w sprawie, która jest firsth we wszystkich mendiach.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-04, 21:12)łowca napisał(a): Na wzajem Mieczysławie. Natomiast moje domysły dot. Twojej odpowiedzi na mój poprzedni post okazały się strzałem kulą w płot. Totalna porażka. Myślałem , że zaproponujesz zakończyć temat ks. Bonieckiego.
Ponieważ widzę, że nie obrażasz się na mnie tak jak Przepiura przeto z taką pewną nieśmiałością zapytam - co sądzisz o zadymie w PiSie?
Tak,tak- ja wiem, że są ważniejsze sprawy i benzyna po 5,50 ale coś jakby za cicho tu w sprawie, która jest firsth we wszystkich mendiach.

Póki co, to widzę że "wzajem" - nie przedstawiłeś żadnego.

Przewrót w PiSie interesuje mnie tyle, ile Tuska - kraj i media mają się czym zająć, a "rycerzyki" wojują swoimi małymi szabelkami. Twój PiS, Twój problem łowco - od czterech lat udowadniali, że jako opozycja są gorsi niż rządzące PO. Bo żeby przy tak słabym rządzie i premierze nie być w stanie wygrać wyborów lub choćby pokazać narodowi, że źle się dzieje - widać są bardziej zajęci wewnętrznymi rozgrywkami, niż krajem.

Odpowiedz }
Plusy od

Zajęci są służeniem PO i swojemu pseudoprawicowemu układowi postsolidaruchów. Wielka banda agentów, cwaniaczków i dorobkiewiczów.
SB niemal dekadę przygotowywało zmianę systemu na nowy, jeszcze lepszy dla siebie. Jak widać wyszło im wyśmienicie. Nigdzie komuszki nie ustawili się tak jak w Polsce. Mają swoich ludzi w rządzie, "opozycji" i w zasadzie całym sejmie. W tym roku udowodnili nawet, że w demokratycznym kraju prawo wcale nie musi być demokratyczne.
Ba. Wykorzystują nawet tych samych ludzi co w latach osiemdziesiątych. Wciskają im kit, że walczą z systemem, a tak naprawdę ich klawiaturami i ustami sieją dezinformację oraz propagandę.
Zaiste nieźli są.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.