Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
darmowy internet aero2

Nareszcie otrzymałem modem (Huawei E173-u2) z promocji db banku.
Logowanie do aero2 poprawne (nawet na sofcie z Playa) prędkość w obie strony 256 i działa stabilnie (siła sygnału 97%).
Pozostaje zatem cieszyć się z darmowego internetu do 21 grudnia 2014 roku.

Odpowiedz }
Plusy od

a ja czekam i czekam i czekam...
obcują tu obcy wyobcowani ludzie

w przyspieszone tryby życia wchodzę, ja piechotą nie chodzę

brzuchem do góry, dzień, który był ponury jest non stop kolor jak kolorowe mury

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-03-13, 21:36)rudy napisał(a): a ja czekam i czekam i czekam...

Ja też...dostałeś jakieś potwierdzenie po złożeniu zamówienia?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

potwierdzenie dostałem na maila, ale potem wysłałem wszystkie potrzebne dokumenty pocztą i od tego czasu cisza
mało tego. dokumenty wysłałem ze zwrotką - nie dostałem jej spowrotem. czy to możliwe? czy jeśli nie odebrali listu to nie powinien on wrócić do mnie?

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-03-14, 15:07)rudy napisał(a): mało tego. dokumenty wysłałem ze zwrotką - nie dostałem jej spowrotem. czy to możliwe? czy jeśli nie odebrali listu to nie powinien on wrócić do mnie?

Na pocztę, dopytać. W końcu zapłaciłeś za usługę, a nie została ona do końca zrealizowana.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

dostałem na dniach maila, że wysłali 30 marca. zamawiałem 18 stycznia...

Odpowiedz }
Plusy od

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Areo2 przyspieszyło.
Wczoraj wieczorem Aero2 przyspieszylo do 512k. Upload pozostał jak na razie bez zmian.

Odpowiedz }
Plusy od

Mam pytanie do szczęśliwych użytkowników aero2 w Tczewie. W jakich miejscach w mieście jest zasięg? Na Czyżykowie nie mam zasięgu. Nie wiem czy to normalka czy kupiłem słaby modem. W ogóle to modem jest sprawny - sprawdziłem w Pruszczu.

Odpowiedz }
Plusy od

Praktycznie gdziekolwiek byłem w Tczewie zasięg jest bardzo dobry (moc sygnału 90%). Okolice nowego miasta, osiedle bajkowe Rokicka sygnał 97%.
Jaki masz modem?
Z praktyki wiem że pierwsze uruchomienie karty Areo2 trwa jakiś czas (objaw faktycznie jakby sygnału nie było). Pierwsze połączanie wymaga rejestracji w sieci (i to trochę trwa), jednak jak już załapie to kolejne logowania są już bezproblemowe.

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki za szybką odpowiedz. Modem to nokia cs-15. Na forach nie ma za dobrych opinii ale jak już pisałem w Pruszczu zasięg był.

Odpowiedz }
Plusy od

Po jakim czasie od wysłania do nich podpisanych papierów otrzymaliście informację na maila, że wszystko do nich doszło?
Ja dokumenty wysłałem ok. 3 tygodnie temu (normalnie listem poleconym). I od tamtej pory zero informacji od nich.

Odpowiedz }
Plusy od

sobie poczekasz jeszcze grubo. u mnie od momentu złożenia zamówienia i dokonania przelewów do momentu otrzymania karty minęły 3 miesiące

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-17, 05:55)michulski napisał(a): Modem to nokia cs-15.
Ja testowałem na 3 huawei'ach (169, 173U-2 oraz E353s-2).
Zasięg podobny (ponad 90%) wiec polecam przejść się w okolice nowego miasta i sprawdzić czy to rzeczywiście zasięg czy problemy z logowaniem.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-17, 13:00)rudy napisał(a): sobie poczekasz jeszcze grubo. u mnie od momentu złożenia zamówienia i dokonania przelewów do momentu otrzymania karty minęły 3 miesiące
Ale mi nie chodzi o termin otrzymania karty, bo jestem świadomy tego, że dojdzie za jakiś czas.
Chodzi o to, że wysłałem do nich papiery, ale nie otrzymałem jakiejkolwiek informacji od nich mailem (a pisali, że takową wyślą), że moje zamówienie zostało przyjęte.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-17, 17:07)fck napisał(a): Chodzi o to, że wysłałem do nich papiery, ale nie otrzymałem jakiejkolwiek informacji od nich mailem (a pisali, że takową wyślą), że moje zamówienie zostało przyjęte.
Jak kartę otrzymałem po miesiącu oczekiwania (było to co prawda w zeszłym roku). Po wysłaniu papierów po 4 tygodniach otrzymałem informację o wysłaniu przesyłki (która dotarła po 3 kolejnych dniach). Żadnej dodatkowej korespondencji (np. o otrzymaniu przez nich moich dokumentów) nie otrzymałem.
Znajomy który (jak się okazało dostarczył nieczytelne ksero dowodu) po miesiącu otrzymał maila z prośbą o powtórne dosłanie. W kolejnym tygodniu od dostarczenia dokumentu otrzymał przesyłkę.

Na stronie http://jdtech.pl/ można zobaczyć aktualne daty oczekiwania na realizację zamówień kart (na dzień dzisiejszy zrealizowano zamówienia złożone do 26 kwietnia)

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.