Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
geo - zdjęcia z góry i z dołu

(2016-06-08, 07:48)geo napisał(a): Podobno jakieś turbiny do elektrowni. Lądował w Burgas.

bardzo ciekawe i ładne zdjęcia i ten film ze startu fajny...ma moc...

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-07, 22:16)geo napisał(a): Jakoś tak udało mi się wczoraj pojechać na Rusłana czyli AN-124 co wpadł po cargo na Rębiechowo.
Nie spodziewałem się tam takich tłumów  Shy

Załapałem się nawet na zdjęcie  Smile
Henryk V do swoich rycerzy
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-08, 22:50)zet48 napisał(a):
(2016-06-07, 22:16)geo napisał(a): Jakoś tak udało mi się wczoraj pojechać na Rusłana czyli AN-124 co wpadł po cargo na Rębiechowo.

Robiłeś za samolot?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-09, 21:44)krzych napisał(a):
(2016-06-08, 22:50)zet48 napisał(a):

Robiłeś za samolot?

Pierwsze zdjęcie miałem na myśli - fotka tłumów  Shy
Henryk V do swoich rycerzy
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"

Odpowiedz }
Plusy od

W połowie kwietnia uszkodziłem sobie gopro. Nie działało wysyłanie sygnału video czyli nie widziałem na ziemi co na górze filmuje. Reszta działała. Postanowiłem oddać do serwisu na mieście ale nie dali rady. Trzymali 3 miesiące. Po odbiorze okazało się, że kamera nie włącza się ;-( . Na szczęście jest miliard Chińczyków i znalazł się taki co poratował częściami zamiennymi :-) także udało mi się postawić gopro na nogi Big Grin.
Niedługo wchodzą przepisy ustanowione przez organizację leśnych dziadków strasznie ograniczającą latanie dronami bez kwitów a nawet i z kwitami. Dla przykładu. Miasto powyżej 25 tysięcy mieszkańców. By latać trzeba mieć zgodę prezesa tfu ULCu i prezydenta danego miasta. Poniżej tej wartości już wystarczą same kwity.
Może w końcu odważę się i uśmiechnę do Leoncja i jego "gniewnych" ludzi ;-).
A tu urlopowy zachód.
[Obrazek: 2016_08_24_mermet_zachod.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od Harry

Obiło mi się, że jakieś zmiany się szykują i szmaciarzy chcą wyciągnąć spod ULCu, ale jak to dokładnie ma być, to nie wiem. Z tymże nad Tczewem i tak nie polatasz. A na pewno nie na takich wysokościach, jak heksą. Z drugiej strony, kto Cię będzie gonił w powietrzu. Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od lukee aga_piet

Dzisiejszy wschód Słońca. Słabo było bo mgła była gruba i nisko wisiała.
[Obrazek: 2016_09_10_tczew_most_tczewski_wschod_slonca.jpg]

a tu na byłym Piotrowie
[Obrazek: 2016_09_10_tczew_piotrowo.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedy baloty się zbiera?

I co tam na Piotrowie budują?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Baloty zbierali w czwartek i piątek a tam to pewnie jakieś bloki. Podobno koło hubera suhnera też jakiaś mieszkaniówka się stawia.

Odpowiedz }
Plusy od

Kalifornia ma swój słynny uskok San Andreas. Na dniach na Żuławach powstał uskok San Kończewice ;-)
(hexa i gopro 3_+)
[Obrazek: kradziez_kabla_konczewice_wisla_tczew.jpg]

Już w zeszłym roku ciekawiły mnie te kable w tych jeziorkach jak był niski stan, tylko, że ten to bardziej nowoczesny jest.
[Obrazek: kabel_nad_wisla_konczewice.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od Harry

Ten wykopany kabel to historyczny był... O ten kabel wybuchła II Wojna, kiedy to Niemcy pod pozorem położenia "eksterytorialnego" kabla łączącego III Rzeszę z Prusami za projektowali autostradę Berlin-Królewiec.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od Harry aga_piet

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.